להחזיר את העור 10 שנים אחורה, ללא קמטים, עור חלק ובריא בעזרת רסטילן סקינבוסטרס

כבר מליוני נשים בעולם יודעות שיש פתרון אפקטיבי אחד שיתן לך עור חלק, ללא קמטים ושיהפוך אותך לצעירה ב-10 שנים.

כולנו מכירות את התחושה הזאת, כשאנחנו קמות בבוקר ומסתכלות במראה ופתאום רואות את החוויות שצברנו במשך השנים על הפנים שלנו. הקמט הקטן בקצה העין, שמופיע בכל פעם שצחקנו עד דמעות והקמטים הקטנים במצח, שמופיעים בכל פעם שכעסנו. זה לא רק קמט כזה או אחר.. פתאום העור נראה מחוספס ופחות בריא, איפה הימים שנראנו צעירות..?

איך אפשר לעצור את הקמטים?

הפנים שלנו מושפעות מהזמן ומהשמש הנוראית כאן במדינה, זו עובדה. עד כמה זה קשה לעבור על תמונות שלנו כשהיינו צעירות.. הרבה מאיתנו נמנעות מלעשות זאת.. זה רק מחדד את הפערים כשאנחנו מביטות במראה. 

אני יודעת שזה קשה, אבל האמת שזה לא באשמתך.. 

מצפים מנשים כיום להיות מושלמות. אמא לתפארת, אשת קריירה מוצלחת ולהיראות יפה ומטופחת.  עם כל המשימות שאנחנו צריכות לבצע זה כמעט ולא אפשרי.. 

 בטח כשמדובר במניעת קמטים וקימוטוטים. בסוף הזמן משיג אותנו ועושה את שלו..

למרות הכל אפשר להשיב את העור למה שהיה

בואי נגיד את האמת לפחות לעצמנו , בזמן אנחנו לא יכולות להילחם.. אבל זה לא אומר שאנחנו לא יכולות להשיב לעצמנו את העור החלק והבריא שתמיד היה לנו.  היום, טיפולי יופי הם לא סוד, אנחנו לא מתביישות יותר, אנחנו לא ילדות, אנחנו נשים, עברנו כמה דברים בחיים, לידות, קריירה, חתונה ומשפחה. אנחנו לא בעידן שאנחנו מסתירות את זה.. אנחנו גאות בזה,  אנחנו לא ילדות, אנחנו נשים, אנחנו רוצות להראות טוב ואנחנו לא מתביישת להגיד את זה, נקודה. 

יש המון דרכים להשיג את זה, יש המון טיפולים, ניתוחים ומכשירים שטוענים "לכתר", טוענים שהם יכולים לעשות "מהפך", אבל זה יקר, לפעמים מסוכן, אי אפשר להבטיח תוצאות וצריך הרבה טיפולים לאורך זמן. אני מכירה את כל הטענות וכל המכשירים, אחרי כל כך הרבה שנים בתחום.

בכל הקשור לטיפול פנים, אני אישית נגד להיכנס תחת סכין המנתחים, זה מסוכן וכואב ואני לא רואה את התועלת הגדולה ביחס לסיכון ולעלויות הגבוהות, אבל יש עוד פתרונות.

איך להשיג עור מתוח, רענן וללא קמטים ללא ניתוח פלסטי

היום כולן  כבר יודעות שרסטילן סקינבוסטרס  הוא הפתרון המתקדם והטוב ביותר בתחום הרפואה האסטתית לפתרון מגוון רחב של בעיות כמו טיפול בקמטוטים ושיפור איכות העור, עבור כל סוגי העור. שימוש נוסף הוא באיזורים רגישים כמו עור הצוואר, המחשוף וגב כף היד.

רסטילן סקינבוסטרס מתאים גם לשיפור מראה ומרקם עור פגום כתוצאה מצלקות, אקנה או מנזקי השמש. כשהטיפול מתאים לעור צעיר ובוגר, לנשים וגברים כאחד.

מדובר בחומצה היאלורונית המיוצרת בטכנולוגיה ייחודית המאפשרת ספיחה אדירה של מים ושימורם בעור לתקופה של מספר חודשים. כתוצאה מכך, ניתן להבחין בשינוי ניכר בעור, המשיב לעצמו את הרכות והמראה הצעיר והקורן.

הטיפול מתבצע באמצעות החדרת מחט דקיקה, לרוב ללא כאב, ואת הטיפול רק אני מבצעת, נעים להכיר.. שמי  ד"ר שלומית סולומון מנהלת המרפאה.

הנה התוצאות שהטיפול משיג תוך טיפולים ספורים:

הקודם
הבא

מי את ד"ר שלומית סולומון?

שלום,

שמי ד"ר שלומית סולומון, חשוב לי שתכירי אותי ואת מפעל חיי "מרפאת למד". התחלתי את לימודי בלימודי רפואה בטכניון ולאחר מכן המשכתי וסיימתי את לימודי באוניברסיטת תל אביב. 

בכל שנה מגיעות למרפאה מאות נשים לטיפולי אסתטיקה, בין היתר בשל לימודי הרפואה שהעניקו לי הבנה עמוקה באנטומיה של גוף האישה.

 

אחד הדברים החשובים לי ביותר הוא לא להפסיק ללמוד ולהתפתח, אני משתתפת בכנסים וסמינרים מקצועיים באירופה ובארצות הברית על בסיס קבוע. הלמידה הקבועה הזו העניקה לי ידע רב ונסיון רב, זו הסיבה שמאות נשים בוחרות לשוב אלי במשך שנים רבות.

המרפאה שאותה פתחתי, "מרפאת למד", נמצאת במבנה חדש ברח' שטריכמן 10, ברמת אביב החדשה, בתל אביב.

לקוחות מספרות:

מדוע כדאי לפעול עכשיו

יש רגעים בחיים בהם אנחנו עומדות בפני פרשת דרכים, הפתרון מונח בין שתי ידינו ואנחנו יודעות מה עלינו לעשות. אם לא נעשה דבר, החיים ימשיכו כפי שהם היום.. אנחנו יכולות להמשיך לקום בכל בוקר, להסתכל במראה ולקבל צביטה בלב, על השנים שעברו..

אני מציעה לך לשנות את מסלול חייך, 

לאהוב את עצמך אך גם ולעשות דבר בנידון, לקבל את גילך, להיות שלמה איתו באמת, לתקן את הקימטוטים הקטנים שמפריעים לך ולקום בבוקר ולהנות מההשתקפות שלך במראה, עור רך וחלק שנראה ומרגיש בריא.

אם גם את רוצה לקום כך בבוקר, אז אני מזמינה אותך להשאיר לי פרטים כבר עכשיו, ואדאג שיחזרו אליך ממש בקרוב עם כל הפרטים על הטיפול החדש של רסטילן סקינבוסטרס

לבדיקת התאמה ראשונית מלאי את טופס כאן למטה

* הפניה היא אישית וסודית. לא נעביר את פרטיך לאיש.

מרפאת למד תל אביב טיפולי אסתטיקה | יחזקאל שטרייכמן 10, תל אביב יפו | טל' 03-741-1203

שיחה עם נציג