נצלי את הסגר כדי לעשות מהפכה בעור הפנים...

אחריות מלאה להפחתה בפגימטציה ... או שכספך יוחזר!

סוף סוף פתרון מהפכני לבעיות בעור בו תוכלי להשתמש בעצמך בבית ולהפחית עד 90% מהפיגמנטציה ולהגיע לתוצאות מהפכניות בהתחייבות

* מתאים לכל סוגי עור הפנים

היתרונות של השיטה

  • מיועד לשימוש ביתי (רק בהנחיית קוסמטיקאית).
  • גורם לפעולה מהירה של הסרת פיגמנטציה.
  • יעיל במיוחד לכל סוגי פגמי העור (מלזמה, כלואזמה, כתמי גיל, כתמי הריון, כתמי שמש, כתמים שנוצרו משימוש בגלולות למניעת הריון וכד').
  • ניתן להתחיל בשיטת קוסמלאן בכל שלב בשנה, כל עוד המטופלת משתמשת בקרם הגנה ולחות של מזואסתטיק על בסיס יומיומי, על מנת לאפשר חשיפה לשמש ללא השפעות שליליות על הכתמים המטופלים.
  • קוסמלאן מתאימה לכל פוטוטיפ עורי.
  • בטוח ב-100% – כל החומרים באישור משרד הבריאות.

איך הטיפול עובד

באמצעות סדרה של תכשירים שונים המגיעים יחד בערכה אנו יכולים לטפל באופן יעיל ועצמאי בבעיות הפיגמטציה ולהגיע לרמה של הפחתת 40% מהפיגמנטציה בעור ואף יותר. יחד עם הערכה את מקבלת…

צפי בוידאו המראה כיצד להשתמש בתכשיר

אחריות מלאה לתוצאות

במידה ותשתמשי במוצר על פי ההנחיות שלנו ולא תראי הפחתה של לפחות 90% בפיגמנטציה בעור הפנים שלך תוכלי לקבל את כספך חזרה. התנאי היחיד למימוש אחריות זו, הוא לתעד את השימוש במוצר על פי ההנחיות (תוכלי לעשות זאת באמצעות צילום עם הטלפון הנייד שלך).

מלאי מוגבל

אחריות מלאה ומתנה נוספת ברכישה עד ה-22/01/2021

ימים
שעות
דקות
שנית

אודות לינה סנטר

לינה סנטר הוא מרכז טיפולים חדשני לגוף ולפנים. לינה וצוות המטפלים שלה הם מהשורה הראשונה של המומחים בארץ ומיישרים קו גם ברמה בינלאומית. בלינה סנטר אפשר ליהנות מפגישת הערכה וייעוץ ומתוכנית טיפול מותאמת במיוחד עבור רצונותייך וצרכייך.
בלינה סנטר מצוייה הטכנולוגיה המתקדמת בעולם להצרת היקפים, עם אחריות מלאה ותוצאות מובטחות. אנחנו משתמשים בפורמולות מדעיות פורצות דרך ומיכשור ייחודי לתיקון, שיפור ושימור מראה הפנים והגוף.

כתובת: לינה סנטר, כיכר האודיטוריום, קומה 4 שד' הנשיא 134, חיפה

שיחה עם נציג