5 הסודות

ליצירת רווחים בעסק

שההורים שלך לא סיפרו לך עליהם

מס הכנסה דופק אותך כבר יותר מידי זמן!

אם אתה מרגיש שאתה עובד קשה כדי להשיג כל שקל אבל בסוף החודש לא נשאר לך את הסכום שהיית רוצה כי אתה משלם יותר מדי מיסים… רוב הסיכויים שאתה לא טועה – אתה באמת משלם יותר מדי ובדרך כלל שלא בצדק

המכתב הבא חושף איך תוכל להרוויח יותר כסף בעסק שלך מבלי לעבוד יותר קשה ובלי להוציא עוד כסף על שיווק

איך השקעה של 38 דקות תשיג לך עוד אלפי שקלים בחודש

מאת: רווחים ייעוץ לעסקים בע"מ

בעל עסק ועמית יקר,

אם אתה מרגיש מתוסכל מזה שאתה עובד קשה ושבסוף החודש אחרי שאתה משלם את כל ההוצאות והמיסים לא נשאר לך הכסף שמגיע לך… סכום הכסף שיצדיק את כל כאב הראש, המתח, הבלגאן שכרוך סביב ניהול עסק… רוב הסיכויים שהתסכול שלך מוצדק. יתכן מאוד שאתה משלם יותר מדי מיסים. מיד אסביר לך למה ואיך תוכל לחסוך אלפי אם לא עשרות ומאות אלפי שקלים בתשלומי המיסים אבל רגע לפני שאעשה זאת אולי תרצה לדעת למה זה קורה. למה המדינה שלנו במקום לעודד את בעלי העסקים שמעסיקים ומפרנסים את רוב העובדים בישראל מתנקלת ומציקה להם… שמה להם מכשולים ומקלות בגלגלים כל יום.

אנחנו לא צריכים לספר לך שישראל היא אחת מהמדינות הקשות ביותר לניהול עסק בעולם. עפ"י נתוני BDI, בשנה הראשונה לפעילותם עומד שיעור ההישרדות של עסקים בינוניים וקטנים בישראל על כ-71%, יורד לכ-58% בתום השנה השנייה, ומגיע ל-30% בלבד בתום השנה החמישית.

וזה לגמרי לא מקרי…

 

כל המערכת עובדת נגדך... הם לא רוצים שתצליח

כשהקמת את העסק שלך היה לך חלום. חלום לעשות את מה שאתה אוהב… חלום להיות עצמאי עם יותר חופש וכן, גם יותר כסף… למדינה זה לא כל כך מתאים שאתה תעשה מה שאתה רוצה. היא רוצה לשמור עליך קטן מוגבל וחנוק. אחרת איך אתה מסביר את העובדה שעסקים קטנים משלמים את העמלות הגבוהות ביותר בבנקים ואת שיעורי המס הגבוהים ביותר.

ולמי המדינה עושה הנחות במס?

לטייקונים שמקבלים גם ככה כסף חינם ללא ביטחונות מקרנות הפנסיה שלנו כדי שהם יוכלו להוציא את זה על היאכטות ובחורות.

אתה מבין. הם רוצים שתהיה פיון קטן, שאתה תעבוד בתור שכיר ותרוויח פרוטות. את אותו פקיד ממס הכנסה לא מעניין העסק שלך. לו יש ג'וב מרופד ממנו הוא יצא רק לפנסיה (או בארון). הוא יכול לקנות עוד דיל שיש ליעד ללוטרקי בטורקיה ובאותו זמן להוציא לך צו עיקול מבלי להניד עפעף… אותו לא מעניין שמדובר בחיים שלך… בחיים של העובדים והלקוחות שלך… ישנם אפילו פקידים חוצפנים שנוזפים בך.

אז אם אתה מרגיש מתוסכל ולפעמים בה לך לעזוב הכל, לעצור הכל ופשוט להפסיק אנחנו רוצים שתדע ש

אנחנו לגמרי מבינים אותך

זו לא אשמתך. בטח כבר שמעת לא מעט דעות וקיבלת גם הרבה עצות ואולי עכשיו אתה מרגיש יותר מבולבל מאי פעם… תראה, יכול מאוד להיות שאתה משלם יותר מדי מיסים וזה נובע ברוב המקרים מחוסר הבנה וחוסר ידע.

אל תצפה מהפקידים במס הכנסה לבדוק ולומר לך אם אתה משלם יותר מדי. זה לא התפקיד שלהם. זה התפקיד שלך. לבחון, לתכנן ולראות איך את משלם פחות ומשיג יותר כסף כל חודש בשורה התחתונה.

השיטה הטובה בישראל להפחתה במיסים

האמת היא שאת יכולה ללכת לקרוא כל ספר שאי פעם נכתב על מיסים ותקנות, ללכת לכל מומחה אפשרי או שאתה יכול לעשות את מה שאנחנו עשינו – לעבור לימודים של שנים עם הכשרה מקצועית ארוכה ומפרחת.

או

שאתה יכולה לקבל גישה מיידית להדרכה הזו בת 38 דק' שמסכמת את כל מה שאנחנו למדנו על יצירת רווחים נוספים בעסק ללא עבודה נוספת.

מדובר כאן בתוכן אמיתי. חוויה אמיתית מהחיים של מי שחי ונושם עסקים וכסף יותר מ-20 שנה. אנחנו נותנים לך את כל המידע והנוסחא המלאה – כלים אמיתיים בהם את יכול להשתמש מיד בעסק שלך.

הנה רק חלק ממה שתגלה:

 1. איך לא לחטוף אף פעם "בומבה" ממס הכנסה.

 2. איזה פעולה פשוטה אתה יכול לעשות כל יום בעסק ובחיים האישיים שלך שתפחית את תשלומי המיסים שלך.

 3. אם אתה משקיע בניירות ערך מתי, איך וכמה כסף מגיע לך לקבל חזרה מהמדינה.

 4. מה תוכל לעשות כדי שהחופשה הבאה שלך תהיה מוכרת לצורכי מס.

 5. איך להפחית את העלויות שלך כמעביד וגם לשמור על עובדים מרוצים.

 כל זה ועוד הרבה יותר.

מי אנחנו ולמה שתקשיב לנו

קוראים לנו עידו בחבוט ועמוס חסון ואנחנו רואי חשבון. את השותפות שלנו יצרנו בשנת 2005 וכיום יש למשרד שני סניפים בירושלים ובתל אביב. 

עם האוכל בא התיאבון, חשבנו שאנחנו מבינים הכל, והחלטנו יחד עם שותף שלישי לפתוח בית קפה בתקופה שבכל מקום בישראל נפתח בית קפה חדש. בחרנו מיקום, בחרנו רשת להצטרף אליה, לקחנו הלוואות מהבנקים ומבני משפחה והקמנו בית קפה לתפארת מדינת ישראל. וכאילו כל זה לא הספיק, הקמנו עוד בית קפה בעיר אחרת כך שבאותו רגע היו בבעלותנו שני בתי קפה ומשרד רואי חשבון.

מהר מאוד גילינו שאנחנו לא מבינים כלום בניהול בתי קפה והגענו למצב שכל מה שמרוויחים במשרד רואי החשבון ועוד מעבר לזה, הולך לכסות את העלויות וההפסדים של בתי הקפה.

כך שברגע אחד הפכנו מאנשים שמרוויחים יפה ומתקיימים בכבוד לאנשים שכל יום מחפשים מקורות חדשים איך להתקיים.

המצב החדש שנוצר שהיה מוכר לנו רק מסיפורים של לקוחות שקשה להם לשלם את המשכורות והתשלומים לרשויות המס השונות, הפך להיות המציאות שלנו. מציאות שבכל יום כמה שעות ראשונות ביום, במקום להתעסק במכירות של העסק, בניהול העסק, בשיווק העסק ובכלל לגרום לעסק שלך להרוויח כסף, אתה מתעסק בלבדוק את חשבונות הבנק, לדבר עם הבנקים, להעביר כספים מחשבון לחשבון ולנסות למצוא פתרונות יצירתיים שיאפשרו לנו לעבור את היום בלי שאף תשלום יחזור.

מיד לאחר שאתה מצליח לעבור את היום אתה מרגיש מצוין, מרגיש שהצלחת לעבור עוד יום, אבל בראש אתה יודע, והבטן מתהפכת, מה יהיה מחר? איך אצליח לעבור את מחר? האם מחר עדיין יאמינו בי הבנקים ויתנו לי אוויר? האם מחר אולי אני לא אצטרך לעבור את זה בבוקר?

אז הבנו את החשיבות הקריטית של ניהול נכון של תזרים המזומנים של העסק, את החשיבות של תכנון מראש, ואת הצורה שכאשר עושים את כל אלה נכון, איך מסתכל עלייך צד שלישי, איך מסתכלים עלייך הבנקים, הספקים ואפילו הלקוחות שלך שגם הם נפגעים מחוסר היכולת שלך לתת את השרות לו הם מצפים.

אנחנו זוכרים שהיו תקופות שהפחד הכי גדול שלי היה שמנהל הבנק יתקשר בבוקר לפני שהספקנו לעשות את כל הלוליינות הכספית הנדרשת על מנת שהחשבון יהיה מסודר.

התקופה הזאת נמשכה כמעט שנה עד שהחלטנו לשים לזה סוף, חתכנו הפסדים, סגרנו את בית הקפה המפסיד, מכרנו את הציוד ואת בית הקפה השני שהיה מאוזן מכרנו כעסק פעיל והחזרנו חלק קטן מהחובות שנוצרו לנו מהעסק שהפסיד כסף.

כפעולה סופית החלטנו למכור גם את משרד רואי החשבון שהיה עדיין פעיל וריווחי, למרות כל מה שעברנו, וכיסינו חלק נוסף מהחובות הכבדים שנוצרו לנו וכבר היה קשה לנהל אותם במסגרת העסקים הקיימת.

בסופו של תהליך נשארנו בלי עבודה, בלי עסקים ועם הרבה חובות לשלם.

החלטנו לקחת את הניסיון שצברנו בניהול עסקים במצוקה פיננסית, בניהול משברים מול בנקים, ספקים ועובדים, לקחת את הידע הזה של מה עובר על בעל העסק שמנהל הבנק מתקשר אליו, שצריך להתמודד מידי יום גם עם העסק שלו בשוטף וגם עם כיבוי השריפות הכספיות היום יומיות ולעשות עם זה משהו טוב.

כל אחד מאתנו יודע כמה זה לא נעים להיות במצבים הללו, אבל רק מי שהיה שם באמת, שחש על בשרו את ההשפעות ההרסניות של המצוקה הזאת, יכול להזדהות עם התחושות הקשות שהולכים איתן לישון, שקמים איתן בבוקר ושמלוות אותנו במשך כל היום. לקחת את כל המטען שצברתי בשנים הללו ולסייע לבעלי עסקים אחרים לצלוח את המבוך הזה שכל כך קשה לצאת ממנו לבד.

היום כמה שנים אחרי… הצלחנו לסייע לבעלי עסקים להוריד מהם את הגיבנת של מנהל הבנק ולתת להם את האפשרות להתעסק בעסק שלהם, במה שהם יודעים הכי טוב.

אנו נוגעים בכל מה שדרוש בניהול הכספי, ניהול תזרים, לבחון יחד עם בעל העסק מהן ההכנסות, מה פוטנציאל ההכנסות, אילו הוצאות ניתן לחסוך, איך מתבצעת הגביה בעסק, איזה הרכב אשראי קיים בעסק, האם ניתן לייעל את העסק גם מבחינה תפעולית וגם מבחינת התנהלות כספית שוטפת ואף לתכנן את העתיד הנראה לעין.

היום אנו עוזרים לעסקים ברחבי הארץ, והולכים איתם צעד צעד במבוך הזה שנקרא עולם העסקים הישראלי, מסייעים להם לחסוך איפה שצריך, לנהל יותר טוב מבחינה כספית את העסק, ולהביא אותם למקום בו הם יכולים לעמוד על הרגליים, להרוויח באמת ולא רק להרוויח על הנייר ולשלם מיסים.

אנחנו מספרים לך את זה את כל זה כדי שתבין שמעבר למיסים אנחנו יודעים איך הכסף עובד ויכולים לעזור לך להגדיל את ההכנסה שיש לך היום ולהפוך את העסק שלך למה שהוא צריך להיות  – נכס מניב.

אנחנו רוצים שתדמיין לרגע…

 איך זה ירגיש לך שאת רואה יותר כסף בחשבון הבנק בכל חודש.

 איך זה ירגיש להתעורר בבוקר ובמקום להיות בלחץ מתזרים המזומנים תוכל לצלול לתוך הפרויקט הבא שמלהיב אותך בעסק שלך כי עכשיו יש לך את לא רק את הכסף והעוצמה אלא גם את השלווה והשקט הנפשי לצמוח ללא פחד.

 איך זה ירגיש שכל האנשים מסביבך פתאום ישימו לב שאתה יכול לצאת ליותר חופשות…

 

 

כרגע אנחנו מציעים רק 500 עותקים

זו הסיבה שכדאי לך לפעול במהירות. כרגע אנחנו יכולים להציע רק 500 עותקים בחינם. ברגע שישלחו 500 עותקים, המחיר למדריך יעלה ל-100 ש"ח.

קבל את העותק שלך בחינם עוד היום!

*ידוע לי כי אני אקבל הדרכה קולית וחוברת הדרכה אלקטרונית לאחר ביצוע התשלום

אזהרה: אתה תעשה עוד הרבה טעויות

אנחנו יודעים שמי שלא קורא את ההוראות בדרך כלל מפשל (ניסית פעם להרכיב רהיט מאיקאה?).

אתה יכול לטעות בענק ולבזבז הרבה זמן וכסף (כסף שלך ושמגיע לך). יש לך כאן נוסחא מעולה לשמור על יותר כסף שתראה בשורה התחתונה והיא בחינם. בכנות, אם תרשה לי להיות ישיר לרגע. זה יהיה מאוד טיפשי מצידך לא לנסות את זה.

יש לך שתי אפשרויות או שתקפוץ למים עכשיו או שתעשה פאשלות רציניות. יכול להיות שהמדריך הזה עומד בפני ההצלחה שלך.

עידו בחבוט ועמוס חסון

רווחים יעוץ לעסקים

נ.ב. יש בהדרכה הקצרה הזו יש יותר שיטות שאתה יכול ליישם מב-10 ספרים. השיטה הביאה לבעלי עסקים כמוך תוצאות והיא ב-100% אחריות. אתה לא יכול להפסיד. אין בכלל מה לחשוב.

שיחה עם נציג