סוף סוף עסק שיכול לנשום…ולצמוח למרות המשבר!

גיוס אשראי לעסקים גם במקרים מורכבים

לאחר הצלחה עם מאות עסקים יש לנו את היכולת לסייע לעסק להמשיך לעבוד ואפילו לצמוח למרות המשבר:

מי אנחנו ולמה כדאי לך לעבוד איתנו

קוראים לנו עידו בחבוט ועמוס חסון ואנחנו רואי חשבון. את השותפות שלנו יצרנו בשנת 2005 וכיום יש למשרד שני סניפים בירושלים ובתל אביב. המשרד שלנו הצליח ולכן חשבנו שאנחנו מבינים הכל, אז פתחנו בית קפה אפילו שניים. מהר מאוד גילינו שאנחנו לא מבינים כלום בניהול בתי קפה והגענו למצב שכל מה שמרוויחים במשרד רואי החשבון ועוד מעבר לזה, הולך לכסות את העלויות וההפסדים של בתי הקפה.

ברגע אחד הפכנו מאנשים שמרוויחים יפה ומתקיימים בכבוד לאנשים שכל יום מחפשים מקורות חדשים איך להתקיים. המצב החדש שנוצר שהיה מוכר לנו רק מסיפורים של לקוחות שקשה להם לשלם את המשכורות והתשלומים לרשויות המס השונות, הפך להיות המציאות שלנו. מציאות שבכל יום, במקום להתעסק במכירות, בניהול, בשיווק ובכלל לגרום לעסק שלך להרוויח, אתה מתעסק בלבדוק את חשבונות הבנק, לדבר עם הבנקים, להעביר כספים מחשבון לחשבון ולנסות למצוא פתרונות יצירתיים שיאפשרו לנו לעבור את היום בלי שאף תשלום יחזור.

 

אנחנו מכירים את ההרגשה… לנסות לעבור עוד יום עם הראש מעל המים

מיד לאחר שאתה מצליח לעבור את היום אתה מרגיש מצוין, מרגיש שהצלחת לעבור עוד יום, אבל בראש אתה יודע, והבטן מתהפכת, מה יהיה מחר? איך אצליח לעבור את מחר? האם מחר עדיין יאמינו בי הבנקים ויתנו לי אוויר? האם מחר אולי אני לא אצטרך לעבור את זה בבוקר?

אנחנו זוכרים שהיו תקופות שהפחד הכי גדול שלי היה שמנהל הבנק יתקשר בבוקר לפני שהספקנו לעשות את כל הלוליינות הכספית הנדרשת על מנת שהחשבון יהיה מסודר.

התקופה הזאת נמשכה כמעט שנה עד שהחלטנו לשים לזה סוף, חתכנו הפסדים, סגרנו את בתי הקפה והחזרנו חלק קטן מהחובות שנוצרו לנו מהעסק שהפסיד כסף. כפעולה סופית החלטנו למכור גם את משרד רואי החשבון שהיה עדיין פעיל וריווחי, למרות כל מה שעברנו, וכיסינו חלק נוסף מהחובות הכבדים שנוצרו לנו וכבר היה קשה לנהל אותם במסגרת העסקים הקיימת.

בסופו של תהליך נשארנו בלי עבודה, בלי עסקים ועם הרבה חובות לשלם.

 

החלטנו לקחת את הניסיון שצברנו בניהול עסקים במצוקה ולעשות עם זה משהו טוב. היום כמה שנים אחרי… הצלחנו לסייע לבעלי עסקים להוריד מהם את הגיבנת של מנהל הבנק ולתת להם את האפשרות להתעסק בעסק שלהם, במה שהם יודעים הכי טוב.

אנו עוזרים לעסקים ברחבי הארץ, והולכים איתם צעד צעד במבוך הזה שנקרא עולם העסקים הישראלי, מסייעים להם לחסוך איפה שצריך, לנהל יותר טוב מבחינה כספית את העסק, ולהביא אותם למקום בו הם יכולים לעמוד על הרגליים, להרוויח באמת ולא רק להרוויח על הנייר ולשלם מיסים.

אנחנו מספרים לך את זה את כל זה כדי שתבין שמעבר למיסים אנחנו יודעים איך הכסף עובד ויכולים לעזור לך להגדיל את ההכנסה שיש לך היום ולהפוך את העסק שלך למה שהוא צריך להיות  – נכס מניב.

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

צור קשר:

רווחים – יעוץ לעסקים בע"מ
פיכמן 13, תל אביב
טלפון: 03-6995251
פקס: 153-50-3778388

© כל הזכויות שמורות לרווחים ייעוץ עסקי בע"מ

שיחה עם נציג