רווחים לפני הכל

בעל עסק - זאת ההזדמנות שלך לחולל שינוי של ממש בעסק שלך

הגיע הזמן שתדע כמה אתה באמת מרוויח!

בעל עסק ! אתה לא מרגיש לפעמים שאתה בעצם לוחם אש? אתה מתעורר בבוקר וכל מה שאתה עושה זה לכבות שריפות. בודק בבוקר את כל חשבונות הבנקים רק כדי לוודא שהכל בסדר וששום דבר לא יקרוס היום. ואם משהו כן קרס, אתה מיד נרתם למאמצים לראות מאיפה אתה מביא את הכסף…

ואם זה לא מספיק. אתה מוצף כל הזמן עם בעיות של עובדים ספקים ולקוחות מטרידים… 

ואז כשמגיע סוף החודש ואתה מסתכל שוב החשבון הבנק אתה חושב לעצמך….

"בשביל מה אני עושה את זה?! זה לא שווה את זה! הדוחות מראים שאני מרוויח אבל איפה הכסף?"

אם תיארתי לפחות חלק מהחוויה של מה שאתה עובר כל יום אז אנחנו כאן בשבילך. נכון, לנהל עסק זה לא דבר פשוט אבל הוא יכול להיות הרבה יותר קל. אחרי עבודה עם מאות עסקים ב-47 ענפים שונים פיתחנו כאן בחברת רווחים יעוץ לעסקים שיטה ייחודית איתה אנחנו בונים יחד איתך – בעל העסק – לוח בקרה מיוחד שמשליט סדר וארגון בכאוס שבו אתה חי כיום.

בדיוק כמו שאתה נכנס לרכב ורואה באיזה מהירות אתה נוסע , אם יש או אין מספיק דלק אנחנו נספק לעסק שלך את הדשבורד שהוא צריך כדי שאתה סוף סוף תוכל להיפטר מהסטרס , תוכל לקום בבוקר עם תחושה של רוגע, ביטחון, וודאותכשאתה יודע בדיוק מה קורה עם העסק שלך, עם הכסף שלך. תוכל לקבל החלטות בשקט ולעשות את מה שבאמת הכי טוב לעסק שלך. ואתה יודע בדיוק מה זה!

"גאוני כמה שזה פשוט"

אז מה בעצם הפתרון שאנחנו מציעים?

כפי שאתה כבר בטח יודע, יש לנו ניסיון של שנים רבות בתחום הייעוץ העסקי וראיית חשבון. במעלה הדרך, הבנו כי יש צורך בשיטה חדשה שבעזרתה אפשר יהיה לנהל את הכספים של העסק בצורה הרבה יותר טובה.

לכן, פיתחנו לוח בקרה מיוחד ("דשבורד"), ממש כמו ברכב שלך, שבעזרתו תדע בדיוק כמה אתה מכניס, אילו הוצאות יש לך, והכי חשוב – מה הרווח שלך בכל יום, שבוע, חודש ושנה.

בפשטות, זה אומר שפעם הבאה שאתם מקבלים 1,000 ש"ח, אתם תדעו בדיוק כמה באמת נשאר לכם מזה.

מרגע שניצור עבורך את הדשבורד המיוחד שלנו, הכל פתאום ייראה לך ברור יותר וחכם יותר. לא עוד הפתעות בסוף החודש או ייאוש אין סופי.

השינוי מתחיל כאן

לפני שנוכל לבנות עבורך את הדשבורד המיוחד, קודם כל עלינו לדעת פרטים נוספים על העסק שלך.

לכן, כחלק מהתהליך שבנינו, נדרשת שיחת מיקוד ראשונית אשר תתווה את הדרך קדימה.

לתקופה קצרה בלבד, אנחנו נשמח להעניק לך שיחת מיקוד ראשונית בחינם!

כן, בחינם לגמרי. ללא שום מקדמה או התחייבות. לאחר שנקיים את השיחה, תוכל לבחור האם אתם מעוניין שנבנה עבורך את הדשבורד המיוחד שלנו.

אז בתכלס, מה יש לך להפסיד?

הצלחה או כישלון - במה תבחר?

כעת ניצבות מולך שתי דלתות:

האחת – להמשיך בהתנהלות הנוכחית, ובעצם לא לבצע שום שינוי בעסק. המשמעות של להמשיך עם ההתנהלות השגויה שהצגנו בעלת תוצאה אחת בלבד – כישלון. אנחנו לא יודעים מתי בדיוק זה יקרה, האם בעוד חודש, חצי שנה, שנה או שנתיים, אבל זה יקרה.

הדלת השנייה – להחליט לעשות שינוי, שינוי שיוביל לצמיחה משמעותית של העסק שלכם. שינוי שישים סוף לכל הסטרס, המתח, התסכול וחוסר הוודאות שאופפים את העסק שלך.

אחריות מלאה
לא הרווחת - לא שילמת!

במידה ולא תחזיר את ההשקעה על לוח הבקרה המיוחד שלנו בתוך 45 ימים ע"י מכירות ורווחים כספך יוחזר באופן מלא!

אני רוצה שיחת מיקוד לעסק שלי בחינם!

צור קשר:

רווחים – יעוץ לעסקים בע"מ
פיכמן 13, תל אביב
טלפון: 03-6995251
פקס: 153-50-3778388

עקבו אחרינו:

© כל הזכויות שמורות לרווחים ייעוץ עסקי בע"מ

שיחה עם נציג