מהיום היהלום כבר לא רק על האצבע או הצוואר

איך תרתמי את סודות היהלום לעור פנים בריא ומלא ברק?

כך תוכלי להצעיר את עור הפנים בעזרת טכנולוגיה חדישה המשלבת טיפול פילינג וחלקיקי יהלום שיסייעו לחידוש עור הפנים שלך!

איך פילינג יהלום מצעיר את עור הפנים?

טיפול טבעי בעזרת חלקיקי יהלום שאינו כימיקלי

מסלק חלקיקי עור מתים וחושף עור בריא

מסייע לקבלת עור בריא, חדש, רענן וקורן.

לקום בבוקר ולגלות את השנים בהשתקפות המראה

כולנו מכירות את הרגע הזה, אנחנו מתעוררות בבוקר והמירוץ מתחיל ברגע אחד. צריך להכין את הילד הקטן לביה"ס ולהקפיץ את הגדול לצבא, להכין להם משהו לאכול ולנהל הכל, תמיד אנחנו חייבות להיות בשליטה, לתת מעצמנו לכולם.
אבל רגע לפני שכל העומס מתחיל, אנחנו מסתכלות במראה, מביטות ומנסות לזהות מה השתנה. 

אנחנו מסתכלות במראה, עמוק לתוך העיניים שמביטות בנו בחזרה ורואות בכל פעם איך השנים עושות את שלהם, הזמן אף פעם לא מפסיק לעבוד.
השנים עושות את שלהן, כל דבר שעברנו בחיים משאיר סימן.
אותם הפעמים שרתחנו מזעם ללא שליטה, כל פעם שחייכנו באהבה וכל הרגעים שצחקנו בלי הפסקה עד דמעות.. כל חוויה "מצולקת" בקמט, בשקע בעור הפנים, לטוב ולרע.

איך פילינג יהלום מצעיר את עור הפנים?

מסלק חלקיקי עור מתים וחושף עור בריא

טיפול טבעי בעזרת חלקיקי
יהלום שאינו כימיקלי

מסייע לקבלת עור בריא, חדש, רענן וקורן.

את לא חייבת להשלים עם תוצאות הזמן, הטכנולוגיה כבר עכשיו נמצאת לצידך

ההורים שלנו נאלצו "להיכנע" לתכתיבי הזמן, זה נכון לכל תחום בחיינו ובמיוחד בתחום האסתטיקה. לאמהות שלנו היו בסך הכל כמה קרמים בודדים לבחור ביניהם, ומבחינת הטכנולוגיה.. אין בכלל על מה לדבר..

המדע והטכנולוגיה התקדמו במאות צעדים קדימה, מכשירים מדויקים ומיוחדים שפותחו במיוחד, כל אחד למטרה המדויקת שלו. כך מגיעים לתוצאות הטובות ביותר, עור פנים בריא, חלק ומלא ברק

טיפול פילינג יהלום - לגייס את סגולות היהלום לחידוש עור הפנים

טיפול הפיליניג של שנת 2020. מדובר במכשיר מתקדם המשתמש במיקרו חלקיקי יהלום כדי להסיר תאי עור מתים מעור הפנים שלך. הטיפול חושף עור חדש, רענן וקורן.
חשוב לציין שלא מדובר בטיפול כימי כמו אותם הטיפולים שאת מכירה היום. מדובר בליטוש עדין של עור הפנים על ידי חלקיקי יהלום זעירים, המסייעים לחידוש עור הפנים שלך.

איך הטיפול מסייע לך?

הפתרון נמצא עכשיו בידיים שלך!

את לא חייבת להמשיך לחיות עם המצב בו את נמצאת, הטכנולוגיה המתקדמת היום מאפשרת לך לפתור כמעט כל בעיה ללא צורך בניתוח והליך כירורגי חודרני. 

השאלה היא האם את רוצה באמת לעשות שינוי? 

אם התשובה היא כן, אני מזמינה אותך עכשיו ללחוץ על הכפתור להתקשר אלי 

מי את רוזה יאנקו?

מרכז טיפול Forever Young בבעלות וניהולה של רוזה יאנקו, מומחית במתן שירותים פרא-רפואיים, טיפולי פנים וטיפולי יופי ואסתטיקה. רוזה עוסקת כבר שנים רבות בתחום הקוסמטיקיה הפרא-רפואית.

שלום זו רוזה,
מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי את תחום היופי והטיפוח. אני אוהבת לדעת שלמרות כל מה שאמרו לנו, הכוח נמצא בידיים שלנו. גרמו לנו להאמין שאי אפשר לנצח את הזמן, זה נכון, אבל את תהיי מופתעת עד כמה בתחום היופי והאסתטיקה אפשר "לחזור אחורה בזמן". הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק ,בכל יום יש שיטות חדשות וטיפולים חדשים המאפשרים לך, לי ולכל אישה, להשיב את הזמן אחורנית.

אני עדיין מתרגשת כל פעם מחדש מהעבודה, מהאינטראקציה אתכם, הלקוחות ומהאתגרים שאתם מציבים בפני. אני מאמינה שאין קיצורי דרך ולפיכך בוחרת במוצרים ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר עבורכם. כמו גם מקפידה לקחת חלק בכנסים והרצאות אודות החידושים האחרונים בענף – באופן שיאפשר לי להעניק לכם את המענה הנכון והמיטבי לצרכים שלכם. לקליניקה מטופלים רבים, פעילים ומרוצים- והתוצאות מדברות בעד עצמן.
אני מזמינה אותך ללחוץ על הכפתור ולהתקשר אלי כבר עכשיו, את תקבלי ממני את כל הפרטים על טיפול בפילינג יהלום ויכול להיות שכבר בעוד כמה ימים, את לא תאמיני למה שאת רואה במראה.

זה מה שהלקוחות שלנו אומרות

את יכולה גם להשאיר פרטים כאן ואחזור אליך ממש בקרוב

FOREVER YOUNG רוזה יאנקו –  טיפולי פנים וטיפולי יופי ואסתטיקה. פרטי יצירת קשר. 072-3940469 · Rozayr@hotmail.com. משה גושן 31 בקרית מוצקין.

שיחה עם נציג