למחוק את הכתמים בטיפול פיגמנטציה

ולהראות צעירה ב- 10 שנים

לגייס את הטכנולוגיה והמכשירים המתקדמים בארץ כדי  להעלים את הכתמים על העור, להראות ולהרגיש צעירה ב-10 שנים ולראות תוצאות כבר אחרי הטיפול הראשון.

להביט במראה ולראות רק את הכתמים על העור

את לא רואה שום דבר אחר מלבד את הכתמים בעור, פעם התמקדת בשיער, בחיוך ובעיינים, היום את כבר לא מצליחה לראות שום דבר אחר בגוף מלבד את אותם כתמים בפנים ובידיים. חשוב לנו להגיד את לא לבד במצב הזה, יש עוד מאות אלפי אנשים שסובלים מכתמי פיגמנטציה בעור.

כתמי הפיגמנטציה יכולים לקרות לכל אחת ואחד, לפעמים מקורם מחשיפה ארוכה לשמש ולעיתים מחוסר איזון הורמונלי בעור. בשורה התחתונה זה לא משנה למה הם הופיעו, השאלה היחידה שאמורה לעניין אותך היא, מה אפשר לעשות כדי להעלים אותם?

איך אפשר להעלים את כתמי הפיגמנטציה מהעור?

היום בעזרת ההתקדמות הטכנולוגית אפשר ואף רצוי לבצע טיפולים מתקדמים להבהרת העור. שילוב של תכשירים ייעודיים להבהרת העור ומכשירים טכנולוגיים מאפשרים לך לראות שינוי של ממש כבר לאחר מספר טיפולים בודדים.

בעזרת הטיפול במרפאה ניתן לאזן את ייצור הפיגמנט (הכתם) ולהבהיר אותו לצבעו הטבעי של העור. 

הטכנולוגיה כיום כה אפקטיבית שניתן לראות תוצאות כבר לאחר הטיפול הראשון,הטיפול אינו כואב וללא שום תופעות לוואי, בעל אישור של הFDA ו- CE.

את לא חייבת לחיות עם הכתמים שעל העור

היום סוף סוף יש פתרונות לכתמי פיגמנטציה, אין עוד צורך באיפור כבד או טיפולי פנים שחוזרים על עצמם עם חומרים כימיקלים קשים. בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת של שנת 2020, את יכולה בהחלטה אחת להיפרד לשלום מכתמי הפיגמנטציה שצצו להם. אפשר לחזור להסתכל על המראה ולראות מחדש את מי שאת!

מגיע לך להתעורר בבוקר, להפסיק להתמקד באותם קמטים ולחזור לחייך בדיוק כמו פעם. 
אם גם את רוצה לשמוע על הפתרון אצלנו בקליניקה לכתמי פיגמנטציה, השאירי לנו פרטים בטופס וקוסמטיקאית מקצועית תחזור אליך ממש עוד מעט כדי לספר לך את כל מה שתרצי לדעת על הטיפול החדש והמהפכני.

מלאי את הפרטים כאן:

הנה רק חלק קטן מהתוצאות של הטיפול

הקודם
הבא

שאלות נפוצות לטיפול בפיגמנטציה

מרבית הלקוחות שלנו שמעוניינות לבצע העלמה של כתמי פיגמנטציה רואות תוצאות כבר בטיפול הראשון. בממוצע לקוחה זקוקה לעד 3 טיפולים כדי להגיע לתוצאה המקסימלית שניתן ולראות מהפך של ממש בכתמי הפיגמנטציה. 

חד משמעית הטיפול אינו כואב!
אחרי מאות לקוחות שעברו בקליניקה את הטיפול בכתמי פיגמנטציה אנו יודעים להגיד בוודאות שהטיפול אינו כרוך בשום כאבים וללא סיכון. 

כל הטיפולים מועברים על ידי קוסמטיקאיות מקצועיות שהוכשרו והוסמכו
בטיפולים מסוג זה וכלל הטיפולים שמתבצעים בקליניקה.
בכלל הטיפולים בקליניקה קיימים מנגנונים של בטיחות ובקרה כדי
להבטיח את הבטיחות של המטופלות והן בטיחותם של כלל העובדות בקליניקה.

בגלל ההבדל הפיזי בין מטופלת למטופלת את העלות הכוללת של טיפול
בכתמי פיגמנטציה ניתן לקבוע רק לאחר פגישת ייעוץ בה קוסמטיקאית
מקצועית תוכל להעריך את מספר הטיפולים שכל אחת זקוקה לה. 

על הקליניקה

פרפקשן קליניק היא קליניקה אשר מתמחה בטיפולים אסתטים בשילוב רופאים לרבות טיפולי פיגמנטציה, הרמת פנים, הצרת היקפים ועוד הטיפול נעשה במכשור המתקדם ביותר שקיים תוך חתירה לשלמות

פרפקשן קליניק היא מרפאת בוטיק המתמחה בתחום האסטתיקה שממקומת בראשון לציון.
השילוב המנצח בטכנולוגיה ומיכשור מתקדם בתחום האסתטיקה ולרופאים המבצעים את הטיפול במרפאה מוביל לתוצאות מצוינות ועם מינימום סיכון.
כל העובדים, המטפלים והרופאים הם בעלי הסמכה הגבוהה ביותר ולפי התקנים המחמירים ביותר בישראל.
ההתמחות שלנו היא בשלל תחומים כמו: טיפולי פיגמנטציה, הרמת פנים, הצרת היקפים ועוד.

בשבילנו הדבר החשוב ביותר הוא שתצאי מהקליניקה מתרגשת ומאושרת. שתהני בכל טיפול ותראי את ההתקדמות בכל פגישה מחדש. היעד שלנו הוא להנגיש למטופלות שלנו את הטכנולוגיה המתקדמת והאפקטיבית ביותר שעושה פלאים ומביאה לתוצאות מדהימות.

 כל הזכויות שמורות לפרפקשן קליניק | המוכתר 14 ראשון לציון | 054-5998938

שיחה עם נציג