משלמים משכנתא?

נתנו לך מתנה
לא תיקח?

הפיקוח על הבנקים החליט להעניק הטבה משמעותית, הטבה שעשויה לחסוך לכם עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים במשכנתא שלכם!

במידה וגם אתם לוקחים משכנתא - זה בשבילכם!

כולם יודעים כמה החיים בישראל יקרים. למשפחה עם ילדים בישראל כמעט בלתי אפשרי להשאיר את הראש מעל המים עם כל ההוצאות שרק נערמות. 

אבל היום, עם ההזדמנות החדשה שנוצרה, יש דרך לצאת מהמעגל המרושע של חובות ועוד הלוואות. בעזרתנו תוכל להשיג את התנאים הטובים ביותר – לאחד את כל ההלוואות לכדי הלוואה אחת נוחה בריבית נמוכה מאוד או למחזר את המשכנתא הקיימת. רוב הסיכויים שהפקיד בבנק לא יספר לכם על האפשרות הזאת ובטח לא החברות לכרטיסי אשראי. להם יש אינטרס להמשיך להציע הלוואות בריביות סופר גבוהות כדי שנמשיך לחיות במעגל הזה.

הרפורמה שתחזיר אתכם לשפיות

הזדמנות כמו זו, מופיעה פעם בכמה עשרות שנים. בבדיקה שנבצע, נבין האם נכון עבורכם לבצע איחוד הלוואות או מיחזור של המשכנתא הקיימת. כמובן שאתם תקבלו את התנאים המשתלמים ביותר! בעזרת הצעד הפשוט הזה, אתם תוכלו סוף סוף לנשום לרווחה ולחסוף אלפי שקלים כל חודש.

לא מחזרת, לא שילמת

החברה שלנו היא לא גורם המוכר כסף. לא, אנחנו לא אלה שמספקים את המשכנתא וזו הסיבה שאנחנו יכולים להציע למאות הלקוחות שלנו את התנאים הכי טובים. עד היום עזרנו למאות משפחות בישראל לפתוח דף חדש בחייהם הכלכליים. אנחנו יכולים לעשות זאת כי יש לנו קשרים ענפים עם מספר רב של גורמים כלכליים ובוחרים ללקוחותינו רק את אלה המציעים את התנאים הכי טובים. 

בנוסף יש לנו אינטרס להצליח משום התשלום שלנו מגיע רק אם אנחנו מצליחים להשיג עבור לקוחותינו את הכסף. או במילים אחרת – לא קיבלת, לא שילמת!

למה אסור לכם ליפול לתוך הבור הזה? (או מה עוצר את רוב האנשים שמגיעים לכאן)

בכל יום אנחנו משוחחים עם הרבה מאוד ישראלים שנמצאים במצב שתואר כאן. רובם בסוף בוחרים לא לפעול משום שהם חוששים. לכאורה הפחד הזה מוצדק. הם מרגישים שגם ככה הם מסובכים כלכלית ולא רוצים להוסיף סיכון נוסף.

אבל המציאות היא כזו. אם קשה לך היום לשלם את החשבונות – בכל ההוצאות הרבות כולל ההחזר החודשי של כל מיני הלוואות אתה עלול להגיע לאחד משני המצבים הבאים: א. אין לך אפשרות לשלם את המשכנתא החודשית (וכך הבנק מהר מאוד יפעל כדי לחלט את הנכס). ב. תגיע הרבה מעבר למסגרת שלך בבנק (גם כאן הבנק עלול לנקוט בהליכים שיאלצו אותך למכור את הנכס).

למה כדאי לפעול עכשיו !

כל מי שקורא את השורות האלה יודע הזמן הכי טוב לפעול הוא עכשיו! ישיבה על הגדר – אי קבלת החלטה רק תחמיר את המצב ואף עשויה לגרום לכם להפסיד את ההזדמנות הענקית שיש היום.

ברגע שתמלא את הפרטים בטופס כאן למטה יועץ פיננסי מטעמנו יצור איתך קשר טלפוני. כבר בשיחה טלפונית ראשונית קצרה לאחר שנשאל מספר שאלות ממוקדות נוכל לספר לך מה כן או לא אפשרי לעשות.

יתכן מאוד שאתם במרחק שיחת טלפון אחת מהחיים הכלכליים החדשים עליהם חלמתם. חיים איתם יש לכם יותר כסף בכיס בכל חודש. חיים בלי הפחד והסטרס מהשיחה מהבנק…

מלאו את הפרטים כאן למטה עכשיו (זה ללא עלות)

זה הזמן למחזר משכנתאות!
הזדמנות שלא תחזור בשנים הקרובות

מלא את הפרטים בטופס לשיחת יעוץ ראשונית ללא עלות

אודות חברת My Money

 

עד היום החברה סייע למאות ישראלים: בעלי עסקים ואנשים פרטיים לפתוח דף חדש בחייהם הכלכליים באמצעות פתרונות מימון חכמים. המומחים בחברה הם בעלי היכרות מעמיקה בעולם הבנקאות הפיננסית באמצעותה הם משיגים ללקוחות החברה פתרונות מותאמים אישית גם במקרים הכי מורכבים.

 

 

תן למומחים שלנו למצוא את הפתרון עבורך. מלא את הפרטים בטופס עכשיו

כל הזכויות שמורות לחברת My-Money.

שיחה עם נציג