להציל את המשפחה
ולא לאבד את הנכס

הלוואות החל מ-150 אלף ש"ח

במקום להיחנק מהתשלומים של הרבה הלוואות שונות (בריביות מפחידות) חברת MyMoney מציע לכל בעל נכס ( עם או בלי משכנתא) את האפשרות לעשות סדר בתהו ובוהו הכלכלי בקלות באמצעות "משכנתא מוחקת", מתאים גם למסורבי בנקים.

למי זה מתאים?

יש ברשותכם נכס? 

במידה ויש על שמך נכס שירותי קבלת האשראי שלנו מתאימים גם לכם.

יש כבר משכנתא? לנו זה לא משנה.

השירות בשבילך גם עם או בלי משכנתא. .

מסורב בבנק? אצלנו אין דבר כזה.

 "מסורב בנקים"? ובעל דרוג אשראי נמוך? חשבון מוגבל, פשיטת רגל, תיקים בהוצל"פ שיקים חוזרים וכו' אצלנו אתה נקי!

גם אם אתה:

כולם יודעים כמה החיים בישראל יקרים. למשפחה עם ילדים בישראל כמעט בלתי אפשרי להשאיר את הראש מעל המים עם כל ההוצאות שרק נערמות. 

אבל ישנה דרך לצאת מהמעגל המרושע של חובות ועוד הלוואות. שיטה איתה אפשר לאחד את כל ההלוואות לכדי הלוואה אחת נוחה בריבית נמוכה מאוד – קוראים לזה "משכנתא מוחקת". רוב הסיכויים שהפקיד בבנק לא יספר לכם על המשכנתא הזו ובטח לא החברות לכרטיסי אשראי. להם יש אינטרס להמשיך להציע הלוואות בריביות סופר גבוהות כדי שנמשיך לחיות במעגל הזה.

ההלוואה שתחזיר אתכם לשפיות

אם יש לכם נכס על שמכם (עם או בלי משכנתא) תוכלו לקבל הלוואה בתנאים מאוד נוחים כנגדו (להלוואה הזו קוראים משכנתא) על פי השווי של הנכס. באמצעות הסכום הזה תוכלו למחוק את כל יתר החובות היקרים: הלוואות ומינוסים לגופים שגובים ריביות גבוהות. בנוסף משום שמדובר במשכנתא אפשר לפרוס את התשלום לשנים רבות ובהחזר נמוך. כך תוכלו להישאר עם יותר כסף בכיס בסוף החודש.

לא קיבלת הלוואה, לא שילמת על כלום

החברה שלנו היא לא גורם המוכר כסף. לא, אנחנו לא אלה שמספקים את ההלוואה וזו הסיבה שאנחנו יכולים להציע למאות הלקוחות שלנו את התנאים הכי טובים. עד היום עזרנו למאות משפחות בישראל לפתוח דף חדש בחייהם הכלכליים. אנחנו יכולים לעשות זאת כי יש לנו קשרים ענפים עם מספר רב של גורמים כלכליים ובוחרים ללקוחותינו רק את אלה המציעים את התנאים הכי טובים.  בנוסף יש לנו אינטרס להצליח משום התשלום שלנו מגיע רק אם אנחנו מצליחים להשיג עבור לקוחותינו את הכסף. או במילים אחרת – לא קיבלת, לא שילמת!

למה אסור לכם ליפול לתוך הבור הזה? (או מה עוצר את רוב האנשים שמגיעים לכאן)

בכל יום אנחנו משוחחים עם הרבה מאוד ישראלים שנמצאים במצב שתואר כאן. רובם בסוף בוחרים לא לפעול משום שהם חוששים "לגוע בבית". לכאורה הפחד הזה מוצדק. הם מרגישים שגם ככה הם מסובכים כלכלית ולא רוצים לסכן את הדבר היחיד שנראה יציב – הבית שלהם. 

אבל המציאות היא כזו. אם קשה לך היום לשלם את החשבונות – בכלל ההוצאות הרבות כולל ההחזר החודשי של כל מיני הלוואות אתה עלול להגיע לאחד משני המצבים הבאים: א. אין לך אפשרות לשלם את המשכנתא החודשית (וכך הבנק מהר מאוד יפעל כדי לחלט את הנכס). ב. תגיע הרבה מעבר למסגרת שלך בבנק (גם כאן הבנק עלול לנקוט בהליכים שיאלצו אותך למכור את הנכס.

למה כדאי לפעול עכשיו !

לא משנה מה המצב היום. כל מי שקורא את השורות האלה יודע הזמן הכי טוב לפעול הוא עכשיו! ישיבה על הגדר – אי קבלת החלטה רק תחמיר את המצב. 

ברגע שתמלא את הפרטים בטופס כאן למטה יועץ פיננסי מטעמנו יצור איתך קשר טלפוני. כבר בשיחה טלפונית ראשונית קצרה לאחר שנשאל מספר שאלות ממוקדות נוכל לספר לך מה כן או לא אפשרי לעשות.

יתכן מאוד שאתם במרחק שיחת טלפון אחת מהחיים הכלכליים החדשים עליהם חלמתם. חיים איתם יש לכם יותר כסף בכיס בכל חודש. חיים בלי הפחד והסטרס מהשיחה מהבנק…

מלאו את הפרטים כאן למטה עכשיו (זה ללא עלות)

אצלנו אתה נקי כדי לקבל אשראי.
(הכל כנגד נכס עם או בלי משכנתא)

אם יש לך נכס עם או בלי משכנתא זו ההזדמנות שלך לאחד את כל ההלוואות היקרות ולקבל הלוואה בתנאים מעולים וריביות נמוכות ('משכנתא מוחקת') ופריסה לטווח ארוך.

מלא את הפרטים בטופס לשיחת יעוץ ראשונית ללא עלות

אודות חברת My Money

 

עד היום החברה סייע למאות ישראלים: בעלי עסקים ואנשים פרטיים לפתוח דף חדש בחייהם הכלכליים באמצעות פתרונות מימון חכמים. המומחים בחברה הם בעלי היכרות מעמיקה בעולם הבנקאות הפיננסית באמצעותה הם משיגים ללקוחות החברה פתרונות מותאמים אישית גם במקרים הכי מורכבים.

 

 

תן למומחים שלנו למצוא את הפתרון עבורך. מלא את הפרטים בטופס עכשיו

החל מ-150,000 ש"ח

*השירות מתאים אך ורק לבעלי נכסים עם או בלי משכנתא.

כל הזכויות שמורות לחברת My-Money.

שיחה עם נציג