משכנתא הפוכה לבני 60+ בהתחייבות לתנאים הכי טובים

בעלי נכסים - מעכשיו אפשר לקבל הלוואה בתנאים מעולים.

מלא את הפרטים בטופס לשיחת יעוץ ראשונית ללא עלות

למי זה מתאים?

יש ברשותכם נכס? 

במידה ויש על שמך נכס שירותי קבלת האשראי שלנו מתאימים גם לכם.

יש כבר משכנתא? לנו זה לא משנה.

השירות בשבילך גם עם או בלי משכנתא. .

מסורב בבנק? אצלנו אין דבר כזה.

 "מסורב בנקים"? בעל דרוג אשראי נמוך? חשבון מוגבל, פשיטת רגל, תיקים בהוצל"פ שיקים חוזרים וכו' אצלנו אתה נקי!

אפשר לחזור לאיכות החיים שהכרתם

כולם יודעים כמה החיים בישראל יקרים. לצערנו הקצבאות שמקבלים כיום בגיל הזהב הן נמוכות מאוד ולא מאפשרות להמשיך באיכות החיים כבעבר. הבנקים טורקים את הדלת בפרצוף, ולא מאפשרים לקיחת הלוואות לאוכלוסיית גיל הזהב.

בדיוק בגלל זה אנחנו מציעים לכם "משכנתא הפוכה". המשכנתא שתוכל להחזיר לכם את איכות החיים שרציתם. טיסות לחו"ל, חופשות חלומיות או סתם מתנות לנכדים… כל זה בר הגשמה במידה ויש לכם נכס.

לא קיבלת הלוואה, לא שילמת על כלום

החברה שלנו היא לא גורם המוכר כסף. לא, אנחנו לא אלה שמספקים את ההלוואה וזו הסיבה שאנחנו יכולים להציע למאות הלקוחות שלנו את התנאים הכי טובים. עד היום עזרנו למאות משפחות בישראל לפתוח דף חדש בחייהם הכלכליים. אנחנו יכולים לעשות זאת כי יש לנו קשרים ענפים עם מספר רב של גורמים כלכליים ובוחרים ללקוחותינו רק את אלה המציעים את התנאים הכי טובים.  בנוסף יש לנו אינטרס להצליח משום התשלום שלנו מגיע רק אם אנחנו מצליחים להשיג עבור לקוחותינו את הכסף. או במילים אחרת – לא קיבלת, לא שילמת!

למה אסור לכם ליפול לתוך הבור הזה? (או מה עוצר את רוב האנשים שמגיעים לכאן)

בכל יום אנחנו משוחחים עם הרבה מאוד ישראלים שנמצאים במצב שתואר כאן. רובם בסוף בוחרים לא לפעול משום שהם חוששים "לגעת בבית". לכאורה הפחד הזה מוצדק. הם מרגישים שגם ככה הם מסובכים כלכלית ולא רוצים לסכן את הדבר היחיד שנראה יציב – הבית שלהם. 

אבל המציאות היא כזו. אם קשה לך היום לשלם את החשבונות – בכלל ההוצאות הרבות כולל ההחזר החודשי של כל מיני הלוואות אתה עלול להגיע לאחד משני המצבים הבאים: א. אין לך אפשרות לשלם את המשכנתא החודשית (וכך הבנק מהר מאוד יפעל כדי לחלט את הנכס). ב. תגיע הרבה מעבר למסגרת שלך בבנק (גם כאן הבנק עלול לנקוט בהליכים שיאלצו אותך למכור את הנכס.

למה כדאי לפעול עכשיו !

לא משנה מה המצב היום. כל מי שקורא את השורות האלה יודע הזמן הכי טוב לפעול הוא עכשיו! ישיבה על הגדר – אי קבלת החלטה רק תחמיר את המצב. 

ברגע שתמלא את הפרטים בטופס כאן למטה יועץ פיננסי מטעמנו יצור איתך קשר טלפוני. כבר בשיחה טלפונית ראשונית קצרה לאחר שנשאל מספר שאלות ממוקדות נוכל לספר לך מה כן או לא אפשרי לעשות.

יתכן מאוד שאתם במרחק שיחת טלפון אחת מהחיים הכלכליים החדשים עליהם חלמתם. חיים איתם יש לכם יותר כסף בכיס בכל חודש. חיים בלי הפחד והסטרס מהשיחה מהבנק…

מלאו את הפרטים כאן למטה עכשיו (זה ללא עלות)

אצלנו אתה נקי כדי לקבל אשראי.
(הכל כנגד נכס עם או בלי משכנתא)

אודות חברת My Money

 

עד היום החברה סייע למאות ישראלים: בעלי עסקים ואנשים פרטיים לפתוח דף חדש בחייהם הכלכליים באמצעות פתרונות מימון חכמים. המומחים בחברה הם בעלי היכרות מעמיקה בעולם הבנקאות הפיננסית באמצעותה הם משיגים ללקוחות החברה פתרונות מותאמים אישית גם במקרים הכי מורכבים.

 

 

כל הזכויות שמורות לחברת My-Money.

שיחה עם נציג