"תן לי 20 דקות ואני אראה לך איך לשפר את הרווחיות בעסק שלך כבר בשנה הקרובה"

סוף סוף משרד רואה חשבון שבאמת רואה אותך ואת המספרים בעסק שלך וכך עוזר לך להשיג יותר כסף בשורה התחתונה

מאת הילה לוצאטו – ב.כ. לוצאטו רואי חשבון

בעל עסק יקר,

אם אתה קורא את השורות האלה יש מצב שאתה לא מרוצה במאה אחוז מהתוצאות העסקיות שלך.

אולי אתה שואל את עצמך…

"איך זה שאני מוכר ולא נשאר כלום בבנק".

"הרואה חשבון אומר לי שאני מרוויח אבל אני בקושי סוגר את החודש".

"המיסים רק עולים ועולים ואני לא מבין על מה ולמה אני משלם".

אם זה אתה אז חשוב לי שתדע שזה לא באשמתך!

אף אחד לא סיפור לך כמה קשה לנהל עסק. אף אחד לא סיפר לך שאתה תצטרך להתעסק עם כל מיני דוחות, מספרים ומיסים…

זו בדיוק הבעיה!

אני מעריכה שהעסק שלך לא נולד אתמול. אתה כבר איש עסקים משופשף… ראית ועשית דבר או שניים בחיים שלך. לכן אם אתה עדיין מופתע מכך שלא נשאר לך כסף בבנק בסוף החודש… שהדוחות מראים רווח אבל אתה בקושי מצליח לשלם את החשבונות… שפתאום כמו רעם ביום בהיר רשיות המיסים נופולות עליך ודורשות "תן לי עוד"….

הגיע הזמן לפתוח דף חדש בעסק שלך!

בטח שמת לב מהתמונה שלי או אולי מהוידאו שאני לא בדיוק בחורה מאוד מבוגרת. כן אני (רק) בת 36 ואבל אני כן יודעת מה קורה בשוק היום (יש לנו כיום מעל 100 לקוחות עסקיים). כשאני מדברת על השוק שלי אני מדברת על תחום ראיית החשבון או הנהלת החשבונות לעסקים קטנים ובינוניים.

הרבה מאוד לקוחות הגיעו אלי כתוצאה מטיפול לקוי של רואה החשבון – כזה שבדרך כלל עלה להם עשרות אם לא מאות אלפי שקלים נוספים במיסים שהם נאלצו לשלם ולא היו חייבים. אחרים הגיעו כי רואה החשבון שלהם פשוט היה עייף… כל כך עייף שהוא לא באמת ראה את החשבונות של העסק שלהם, לא ראה אותם (אולי פעם בשנה) ולא באמת הכיר את העסק שלהם והראה להם את הדרך להרוויח יותר.

האם אתה עושה את הטעות הזו בעסק שלך?

הרבה בעלי עסקים לא מתייחסים ברצינות לראיית החשבונות בעסק שלהם. הם חושבים שזה "משהו שהם חייבים" ולכן מפחיתים בחשיבות של זה ובדרך כלל מנסים להשיג את השירות הכי זול שהם יכולים למצוא.

זו טעות מאוד נפוצה שגורמת להרבה מאוד בעלי עסקים להפסיד כסף.

למה זה קורה?

הנה כמה שאלות שכדאי לכם לשאול את עצמכם לגבי רואה החשבון שלכם.

  • מתי בפעם האחרונה רואה החשבון שלך שאל אותך לגבי ההוצאות וההכנסות שלך במטרה להשיג לך את ההנחה הגדולה ביותר בתשלומי מיסים?
  • האם הוא אי פעם בחן את ההוצאות וההכנסות שלך לאורך כל השנה כדי למנוע ירידה ברווחיות?
  • האם הוא אי פעם בדק את תזרים המזומנים בעסק שלך והסביר לך  איך לשפר אותו?
  • האם הוא תומך, מסייע ומדרבן אותך להצליח ולממש את מלוא הפונטציאל בעסק שלך?
  • האם הוא מגיב למיילים ולטלפונים שלך תוך מספר שעות במקום ימים?

אם התשובה שלכם הייתה "לא" לאחת או יותר מהשאלות האלה אז אולי הגיע הזמן לפטר את רואה החשבון שלך!

אם רואה החשבון שלך היה שואל אותך את השאלות האלה אתה לא היית נמצא איפה שאתה היום, כי היית יודע בדיוק איך לנהל את ההכנסות וההוצאות שלך, היית יודע כמה מיסים אתה אומר לשלם – ולא שקל יותר, הייתה יודע מה כן ומה לא רווחי בעסק שלך… סוף סוף הייתה לך תמונה ברורה לגבי הכסף בעסק שלך כך שהיית מרוויח יותר.

המשרד שאני מנהלת הוא משרד בוטיק צעיר ויזמי שמכוון לצמיחה העסקית של הלקוחות. וכן, כמו שכתבתי בכותרת… אני עושה הכל… את כל ראיית והנהלת החשבונות בעסק שלך.

הנה כמה סיבות המסבירות למה מעל 100 בעלי עסקים בחרו בי ובצוות ולמה כדאי לכם לבחור לבחור בנו:

שקט נפשי: אנחנו מטפלים בכל הצד הפיננסי בעסק כך שאתה תוכלו להישאר רגוע ולישון בשקט לאורך כל השנה.

קיצוץ במיסים: אני והצוות שלי בוחנים את המיסים בזכוכית מגדלת כך שאתה לעולם לא תשלם שקל יותר ממה שאתה צריך לשלם.

יעוץ עסקי: הלקוחות שלי אומרים לי שאני לא רק רואת חשבון אלא יועצת עסקית. אני חושבת שהם אומרים את זה כי אני עובדת יחד איתם ועוזרת להם לקבל החלטות קריטיות איפה כן או לא כדאי להתרחב איפה כן או לא כדאי להשקיע. כשמטרה מן הסתם היא צמיחה מהירה.

שירות ברמה של 5 כוכבים: כלל הזהב שלי הוא לתת ללקוחות את אותו יחס שאני רוצה לקבל. זה אומר שאצלנו כל הלקוחות מקבלים יחס של אחמ"ים.

תשלום חודשי קבוע ומשתלם: אני מאמינה בתשלום קבוע, מוסכם ומשתלם עבור בעלי העסקים שעובדים איתי. הם למעשה מקבלים יעוץ כמו של מנהל כספים מנוסה מתאגיד ענק בשבריר מהשווי האמיתי.

חודש ראשון במתנה: משום שאנחנו בטוחים ב-100% באיכות השירות שתקבל אנו מעניקים חודש ראשון במתנה ברגע שנחתום על הסכם התקשרות.

נשמע לך מעניין? זה מה שאתה צריך לעשות עכשיו

כדי שנוכל להכיר הנה שלושת הצעדים הבאים שאיתם מתחילים.

צעד 1# – מלא את הפרטים בטופס. אנו ניצור קשר לבירור ראשוני אם השירות כן או לא מתאים לעסק שלך.

צעד 2# – שריון שיחת "הגדלת רווחים והפחתת מיסים" בת 20 דקות בה תקבל מפת דרכים ברורה לשיפור הרווחיות, ניהול הפיננסים והפחתת המיסים בעסק. תגלה אם הרואה החשבון הנוכחי באמת עוזר לך לצמוח.

לקבלת שיחת מיקוד להגדלת הרווחים בעסק ללא עלות מלא את הטופס עכשיו

בכבוד רב והערכה,
הילה לוצאטו
שותפה במשרד רואי חשבון ב.כ. לוצאטו

נ.ב. אל תחכה. יכול להיות שישנם רווחים 'חבויים' בעסק שלך עוד היום. כמו החזרים שאתה צריך לקבל מרשויות המיסים. כן, כן, יכול להיות שיש כסף המדינה צריכה לשלם לך. את זה אנחנו נברר יחד.

אל תחכה מלא את הטופס עכשיו.

מה יש ללקוחותינו לומר עלינו?

גידי ויילר

מנכל חברת תודהש בע"מ

בתור עצמאי למעלה מ-13 שנים – עברתי עליות ומורדות ומספר רואי חשבון לא מבוטל העבודה מול ב.כ. לוצאטו התחילה באופן משפחתי ותומך אבל ההפתעה האמיתית, היתה שהיא גם המשיכה כך. ההבטחות על יחס אישי ומכבד המשיכו אל היום יום ובכל מקרה. ב.כ. לוצאטו זמינים למעני בעתות צורך – ותמיד באהבה. לכתוב המלצה לא עולה כסף, אבל גם להפגש זה בחינם. והפגישה שלי אתם- שינתה את חיי.

משה הדס

מנכ"ל החברה למימוש זכויות רפואיות​

ברצוני להביע את הערכתי ולהגיד תודה על השנה שאני נמצא אצלכם, על היחס החם והאישי שאני מקבל מכם, הרבה הרבה מעבר לטיפול המקצועי והבלתי מתפשר אל מול רשויות המס, על ההכוונה והייעוץ לאורך הדרך ותלמיכה הבלתי פוסקת. וכן על כל העזרה שנתתם לנו כחברה, ליוותם וייעצתם והייתם לאוזן קשבת לכל שאלה ובקשהמעבר לשעות העבודה במשרד.

ספי רונן

מומחה שיווק בפייסבוק​

להילה והנרי ממשרד רו"ח ב.כ לוצאטו רו"ח. רואי החשבון שלי.אני חייב להביע בפניכם את תודתי העצומה מעומק הלב על לחימה חסרת פשרות שלחמתם עבורי. מלחמה שהצילה לי כעוסק פטור כ-11 אלף ₪ לפחות. מלחמה בה חשבתם כל הזמן על איך להוציא אותי בטוב וכללה טלפונים ובירורים רבים. מלחמה שלקחתם אותה אתכם הביתה. אני יודע מההיכרות שלנו שלא רק אני, אלא כל לקוח הוא נכנס ללב שלכם ומרגיש חלק ממשפחת ב.כ.לוצאטו לפחות כמוני. אני עד לכך בכל יום! וכל בעל עסק שרוצה משרד רו"ח שיתייחס לעסק שלו לפחות כמו משפחה ורוצה לדעת שיילחמו עבורו על כל שקל חייב להגיע למשרד ב.כ לוצאטו. 

 

אודות ב.כ.לוצאטו

שירות ואיכות סביב השעון

כמשרד רו"ח וותיק כמו שלנו, אתה מבין את גודל החשיבות של מערכת היחסים שלך עם הלקוח שלך. כדי שתוכל לספק את שירותי הרו"ח שלך צורה יעילה ומקצועית, עליך גם להיות קרוב וזמין ללקוחות שלך כי מניסיון מוכח...הקשבה וזמינות ללקו...מביא תוצאות שלמובילות לה-צ-ל-ח-ה!

שירותי רו"ח בשיטות מתקדמות

שירותי רו"ח ע"י שימוש בכלים המתקדמים ביותר במטרה לשמירת ניהול עסקישוטף ומקצועי תוך ראייה עתידית ובניית תחזיות עסקיות שיניבו רווחים עודפים מגמתיים.

ייעוץ פיננסי עסקי

התמחות בייעוץ פיננסי לכל עסק והתאמת תוכניות פעולה שמטרתן להוביל את העסק למיקסום הפוטנציאל העיסקי והרווחי של בעליו.

מכיוון ש-'ב.כ.לוצאטו' משרד רואי חשבון הגיע לרמתו המקצועית הגבוהה בזכות לקוחותיו, המשרד שומר לעצמו את הזכות להחליט עם מי ינהל את עסקיו.

ב.כ.לוצאטו לא יכול היה להגיע לקדמת הבמה של עולם ראיית החשבון ללא הלקוחות הנכונים שהיו מוכנים לנצל את יכולות החברה כדי להכתיב מחדש את חוקי המשחק של ראיית החשבון בישראל.

לקוחות החברה הם שותפים להצלחה הדדית!

כל לקוח שהצליח לממש את פוטנציאל ההצלחה העסקית שלו משקף את יכולות החברה באופן ישיר ולכן רק הלקוחות שמוכנים לתפוז את פוטנציאל ההצלחה שלהם בקרניים, יוכלו להנות משירות מקצועי שעד כה לא חוו בחייהם העסקיים ויחס אישי שאין שני לו!

אז אם אתה בעל עסק שרוצה למצוא במהירות ובקלות את שביל הזהב להצלחת העסק שלך...הגעת למקום הנכון וכל שנותר לך זה להשאיר את הפרטים שלך, כאן בתחתית ליצירת קשר ותוכל להנות מפגישת ייעוץ מקצועית, ללא עלות וללא התחייבות!!!

לקבלת שיחת מיקוד להגדלת הרווחים בעסק ללא עלות מלא את הטופס עכשיו

משרד רואי חשבון שמתמחה בייעוץ פיננסי לעסקים, לצד שירותי ראיית חשבון מהמתקדמים בישראל!
הילה לוצאטו
משרד רואי חשבון.

שיחה עם נציג