השיטה המהפכנית בראיית חשבון שמובילה עסקים בישראל להצלחה מסחררת. שיטה שמאות עסקים מרוצים נהנים ממנה בימים אלה ממש! שיטה בה אולי גם העסק שלך יוכל להנות!!!

נגן וידאו

השיטה המהפכנית בראיית חשבון שמובילה עסקים בישראל להצלחה מסחררת. שיטה שמאות עסקים מרוצים נהנים ממנה בימים אלה ממש!

שיטה בה אולי גם העסק שלך יוכל להנות!!!

כשיש לך משרד רואי חשבון שמתמחה בייעוץ פיננסי מקצועי,

המתאים אסטרטגיות כלכליות ב-"תפירה אישית" למימוש מלוא הפוטנציאל של כל לקוח והעסק שלו לשלמות…

כל שנותר לך, בעל העסק זה להתכונן להתרחבות עסקית, כלכלית לצד הצלחה ללא עוררין עוד היום!

בישראל- 45,000 עסקים
נסגרים עקב ניהול פיננסי לקוי!

החשיבות של משרד רואי חשבון לעסק כמו אוויר לנשימה!

רק וכאשר משרד רואי חשבון מגיע לשיא יכולותיו המקצועיים, אש ורק אז הוא יוכל לשבור את תקרת הזכוכית ו-"למתוח את המעטה" של יכולותיו למחוזות חדשים אשר ישרתו אותו ואת לקוחותיו בצורה הטובה ביותר והרווחית ביותר!

שף טוב יודע שרוב הזמן הוא ישתמש בסכין האהובה שלו אך כדי שיוכל למצות את מלוא הפוטנציאל הקולינרי שלו עליו להצטייד בכלי עבודה מתאימים כמו סכין לפילוט דגים או סכין לעיטור פירות.

'ב.כ.לוצאטו' אינו רק עוד משרד רואי חשבון אלא הוא משמש כגוף ייעוץ מקצועי שמדינת ישראל עדיין לא חוותה לבעלי עסקים בכל תחום עיסוק שיהיה!

'ב.כ.לוצאטו' נמצא בחוד החנית של תהליך אבולוציוני במקצוע ראיית החשבון, תהליך הנדרש לבעלי עסקים בישראל כדי להצליח ולשגשג!

זה לא לכל אחד!!!

מכיוון ש-'ב.כ.לוצאטו' משרד רואי חשבון הגיע לרמתו המקצועית הגבוהה בזכות לקוחותיו, המשרד שומר לעצמו את הזכות להחליט עם מי ינהל את עסקיו.

ב.כ.לוצאטו לא יכול היה להגיע לקדמת הבמה של עולם ראיית החשבון ללא הלקוחות הנכונים שהיו מוכנים לנצל את יכולות החברה כדי להכתיב מחדש את חוקי המשחק של ראיית החשבון בישראל.

לקוחות החברה הם שותפים להצלחה הדדית!

כל לקוח שהצליח לממש את פוטנציאל ההצלחה העסקית שלו משקף את יכולות החברה באופן ישיר ולכן רק הלקוחות שמוכנים לתפוז את פוטנציאל ההצלחה שלהם בקרניים, יוכלו להנות משירות מקצועי שעד כה לא חוו בחייהם העסקיים ויחס אישי שאין שני לו!

אז אם אתה בעל עסק שרוצה למצוא במהירות ובקלות את שביל הזהב להצלחת העסק שלך…הגעת למקום הנכון וכל שנותר לך זה להשאיר את הפרטים שלך, כאן בתחתית ליצירת קשר ותוכל להנות מפגישת ייעוץ מקצועית, ללא עלות וללא התחייבות!!!

למי זה מתאים?

 

  • בעלי עסקים שיודעים שלעסק שלהם יש הרבה יותר להציע מהמצב בו העסק שלהם נמצא כיום!
  • בעלי עסקים שהם גם בעלי חזון עסקי שאינם מפחדים להתרחב ולהתפתח במהירות שיא!
  • בעלי עסקים שרוצים להיכנס לזירת "השחקנים הגדולים" המבקשים ליווי צמוד לאורך כל הדרך לשם!

 

 

מה יש ללקוחותינו לומר עלינו?

"אין הנחתום מעיד על עיסתו"

גידי ויילר

מנכל חברת תודהש בע"מ

בתור עצמאי למעלה מ13 שנים – עברתי עליות ומורדות ומספר רואי חשבון לא מבוטל העבודה מול ב.כ. לוצאטו התחילה באופן משפחתי ותומך אבל ההפתעה האמיתית, היתה שהיא גם המשיכה כך. ההבטחות על יחס אישי ומכבד המשיכו אל היום יום ובכל מקרה. ב.כ. לוצאטו זמינים למעני בעתות צורך – ותמיד באהבה. לכתוב המלצה לא עולה כסף, אבל גם להפגש זה בחינם. והפגישה שלי אתם- שינתה את חיי.

משה הדס

מנכ"ל החברה למימוש זכויות רפואיות​

ברצוני להביע את הערכתי ולהגיד תודה על השנה שאני נמצא אצלכם, על היחס החם והאישי שאני מקבל מכם, הרבה הרבה מעבר לטיפול המקצועי והבלתי מתפשר אל מול רשויות המס, על ההכוונה והייעוץ לאורך הדרך ותלמיכה הבלתי פוסקת. וכן על כל העזרה שנתתם לנו כחברה, ליוותם וייעצתם והייתם לאוזן קשבת לכל שאלה ובקשהמעבר לשעות העבודה במשרד.

ספי רונן

מומחה שיווק בפייסבוק​

להילה והנרי ממשרד רו"ח ב.כ לוצאטו רו"ח. רואי החשבון שלי.אני חייב להביע בפניכם את תודתי העצומה מעומק הלב על לחימה חסרת פשרות שלחמתם עבורי. מלחמה שהצילה לי כעוסק פטור כ-11 אלף ₪ לפחות. מלחמה בה חשבתם כל הזמן על איך להוציא אותי בטוב וכללה טלפונים ובירורים רבים. מלחמה שלקחתם אותה אתכם הביתה. אני יודע מההיכרות שלנו שלא רק אני, אלא כל לקוח הוא נכנס ללב שלכם ומרגיש חלק ממשפחת ב.כ.לוצאטו לפחות כמוני. אני עד לכך בכל יום! וכל בעל עסק שרוצה משרד רו"ח שיתייחס לעסק שלו לפחות כמו משפחה ורוצה לדעת שיילחמו עבורו על כל שקל חייב להגיע למשרד ב.כ לוצאטו. 

 

הצלחה של של כל עסק זה עניין של מספרים! כשיש לך במחסן הנשק משרד רואי חשבון שיודע למצוא לך כסף מבלי שתוציא אפילו שקל אחד נוסף..אתה יודע שאתה בפסגת ההצלחה!

כש-45,000 עסקים בישראל נסגרים בכל שנה. אתה לא יכול להרשות לעצמך להתפשר על רואה החשבון שלך!

אחת הבעיות העיקריות בהם נופלים ביצועי רואה החשבון ללקוח שלו שלמעשה גורמות ללקוח ולעסק שלו במקרים מסוימים לעמוד במקום ולעיתים אף לנזקים כלכליים עקב חוסר עניין בלקוח ובעיות תקשורת כבר מהשיק הראשון שרואה החשבון פדה!

קשה להאשים את רואי החשבון בחוסר יכולות התקשורת הבינאישית שלהם כי אחרי הכל הם בחרו להתנהל באופן יומיומי בעולם קר ומנוכר של מספרים. עולם נטול גוון אנושי אך כשמדובר בעסק של אדם, בעמל חייו ובמקור פרנסתו…אין תירוצים!!! עם חיים של אדם, לא משחקים!

אם אתה מרגיש שאינך מקבל את המירב מרואה החשבון שלך, תקשיב לאינטואיציה שלך, 85% שאתה צודק!!!

רואה חשבון כשיר לא רק יקשיב למספרים בתוך העסק שלך אלא יקשיב גם לך.

הוא יהיה חייב לקרוא בין השורות ולהבין, לפעמים, למה אתה מתכוון למרות שאינך מכיר את המונחים הכלכליים של עולם ראיית החשבון.

הרואה חשבון שלך חייב להתחבר לצרכים האישיים שלך קודם,  הרבה לפני שהוא פותח את הספרים ונובר בין המספרים!

ב,כ לוצאטו משרד רואי חשבון הוא המשרד הראשון בישראל שבזכות יכולות התקשורת הבינאישית הפנומנאלית שזכה המשרד לרכוש במשך השנים, זכה גם להתפתח למחוזות פורצי דרך של ייעוץ פיננסי לעסקים, התפתחות אבולוציונית בעולם ראיית החשבון בישראל!!!

כחברה- כשאתה שואף להעניק יותר ללקוחות שלך, להעניק מעצמך כפרט ללקוחות שלך, מבלי שתשים לב, אתה נשכר מזה.

כשהמשרד שלך, כאידיאל, מחליט ללכת עד הסוף למען הלקוחות שלו ולעשות את כל אשר ביכולות המשרד להציע תחת מטרה אחת והיא הצלחת העסק…נראה כמו חישוב פשוט של אחד ועוד אחד שהתגמול יבוא גם למפתן דלתך!

 

לכן- בזכות הטיפול האישי והמסור של ב.כ.לוצאטו, לצד הניהול הפיננסי החסר תקדים במקצועיותו אנחנו יכולים להציע שירותים נוספים למקסום פוטנציאל ההצלחה של כל לקוח ולקוח!  

אודות ב.כ.לוצאטו

שירות ואיכות סביב השעון

כמשרד רו"ח וותיק כמו שלנו, אתה מבין את גודל החשיבות של מערכת היחסים שלך עם הלקוח שלך. כדי שתוכל לספק את שירותי הרו"ח שלך צורה יעילה ומקצועית, עליך גם להיות קרוב וזמין ללקוחות שלך כי מניסיון מוכח...הקשבה וזמינות ללקו...מביא תוצאות שלמובילות לה-צ-ל-ח-ה!

שירותי רו"ח בשיטות מתקדמות

שירותי רו"ח ע"י שימוש בכלים המתקדמים ביותר במטרה לשמירת ניהול עסקישוטף ומקצועי תוך ראייה עתידית ובניית תחזיות עסקיות שיניבו רווחים עודפים מגמתיים.

ייעוץ פיננסי עסקי

התמחות בייעוץ פיננסי לכל עסק והתאמת תוכניות פעולה שמטרתן להוביל את העסק למיקסום הפוטנציאל העיסקי והרווחי של בעליו.

אם אתה מחפש:

הגעת למקום הנכון !!!

אבל רק רגע אחד…!

מכיוון ש-'ב.כ.לוצאטו' משרד רואי חשבון הגיע לרמתו המקצועית הגבוהה בזכות לקוחותיו, המשרד שומר לעצמו את הזכות להחליט עם מי ינהל את עסקיו.

ב.כ.לוצאטו לא יכול היה להגיע לקדמת הבמה של עולם ראיית החשבון ללא הלקוחות הנכונים שהיו מוכנים לנצל את יכולות החברה כדי להכתיב מחדש את חוקי המשחק של ראיית החשבון בישראל.

לקוחות החברה הם שותפים להצלחה הדדית!

כל לקוח שהצליח לממש את פוטנציאל ההצלחה העסקית שלו משקף את יכולות החברה באופן ישיר ולכן רק הלקוחות שמוכנים לתפוז את פוטנציאל ההצלחה שלהם בקרניים, יוכלו להנות משירות מקצועי שעד כה לא חוו בחייהם העסקיים ויחס אישי שאין שני לו!

אז אם אתה בעל עסק שרוצה למצוא במהירות ובקלות את שביל הזהב להצלחת העסק שלך...הגעת למקום הנכון וכל שנותר לך זה להשאיר את הפרטים שלך, כאן בתחתית ליצירת קשר ותוכל להנות מפגישת ייעוץ מקצועית, ללא עלות וללא התחייבות!!!

השאירו כאן פרטים

משרד רואי חשבון שמתמחה בייעוץ פיננסי לעסקים, לצד שירותי ראיית חשבון מהמתקדמים בישראל!
הילה לוצאטו
משרד רואי חשבון.

שיחה עם נציג