קוסמטיקאית עשירה או קוסמטיקאית ענייה

3 המרכיבים שקוסמטיקאיות עשירות יודעות ושקוסמטיקאיות עניות לא יודעות על יצירת עסק יציב, רווחי ומהנה

הדרכה בשידור חי בזום וללא עלות

21.4.21 בשעה 11:00

ימים
שעות
דקות
שנית

לשריון מקומך בהדרכה מלאי את הטופס

משולחן העבודה של לינה דוחובני – מייסדת לינה סנטר

עמיתה יקרה,

אם את ממש כמוני עוסקת ביופי וטיפוח ואוהבת את מה שאת עושה… את כנראה אשת מקצוע מעולה. 

הבעיה היא שלהיות אשת מקצוע מעולה ולהיות אשת מקצוע שמרוויחה הן שני עולמות לגמרי שונים. גם אני התחלתי מחדר קטן בבית שלי ובמשך שנים נאבקתי כדי להכניס לקוחות חדשות ולהגדיל את ההכנסות… אבל במשך שנים הייתי תקועה במקום עם מעט לקוחות ומעט רווחים.

אם את נמצאת במצב הזה כיום חשוב שתדעי שזה לא באשמתך. 

נכון העולם שלנו מלא בהדרכות בדרך כלל על מוצרים או טיפולים חדשים ולצערנו מעט ההדרכות שישנם על ניהול והצמחת עסק בתחום הן לא של נשים שעברו את מה שחוו את מה שאנחנו חווינו לאורך השנים. אלא בדרך כלל כל מיני יועצים עסקיים ומנטורים שלא באמת מבינים את העסק שלנו.

אני יכולה לספר לך שנקודת המפנה בעסק שלי הגיע רק אחרי שקיבלתי הכוונה ממי שכבר עשתה את זה. זו הייתה יריית הפתיחה. לאחר מכן העסק החל לצמוח ועברתי מחדר קטן למרכז שכונתי ולאחר מכן למרכז גדול וחדשני עם צוות גדול.

כיום המרכז שאני מנהלת 'לינה סנטר' הוא אחד המתקדמים והגדולים ביותר שישנם בצפון ואולי אפילו בארץ. אך למרות ההצלחה אני עדיין לא שכחתי מאיפה באתי ומה עזר לי כשהייתי תקועה. 

זו הסיבה שאני מעבירה הדרכה בשידור חי בה אציג את 3 המרכיבים החשובים ביותר שאני למדתי שעשו את ההבדל בין עסק מדשדש לעסק שצומח. 

בהדרכה בשידור חי אני אחשוף:

להצלחה שלך,

לינה דוכובני

אודות לינה דוחובני מייסדת לינה סנטר

לינה דוכבני הינה המייסדת של לינה סנטר מרכז טיפולים חדשני לגוף ולפנים מהגדולים בצפון. לינה וצוות המטפלים שלה הם מהשורה הראשונה של המומחים בארץ ומיישרים קו גם ברמה בינלאומית. בלינה סנטר אפשר ליהנות מפגישת הערכה וייעוץ ומתוכנית טיפול מותאמת במיוחד עבור רצונותייך וצרכייך.
בלינה סנטר מצוייה הטכנולוגיה המתקדמת בעולם להצרת היקפים, עם אחריות מלאה ותוצאות מובטחות. אנחנו משתמשים בפורמולות מדעיות פורצות דרך ומיכשור ייחודי לתיקון, שיפור ושימור מראה הפנים והגוף.

כתובת: לינה סנטר, כיכר האודיטוריום, קומה 4 שד' הנשיא 134, חיפה

חניה חינם ללקוחות

שיחה עם נציג