גם אצלך הגיעו השקיות?

הסוף לקמטים באזור העיניים בעזרת טכנולוגיית גלי הרדיו RF ללא כאב או סכין מנתחים ב- 69% הנחה

מבצע מיוחד לזמן מוגבל!

רק 189 ש"ח (במקום 600 ש"ח)

נותרו עוד 47 32 26 17 8 מקומות

ימים
שעות
דקות
שנית

מדובר בטיפול בעזרת טכנולוגיה מהפכנית של גלי רדיו בתדר נמוך, בצורה ממוקדת לאזור העיניים. גלי הרדיו בתדר הנמוך גורמים לחימום רקמת העור ובכך להתחדשות הקולוגן, חלבון אשר אחראי למיצוק העור. כמו כן, קולוגן משפר את גמישות העור, מסייע להעלמת שקעים, מקטין את הקמטים באזור העיניים לטווח הארוך ותורם למראה פנים בריא מתוח וצעיר.

הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק בכל יום שעובראנחנו ב"לינה סנטר" עובדות ושוקדות כדי שאת ושאר המטופלות שלנו תוכלו לקבל  את הטכנולוגיה ומכשירי הטיפוח הטובים והמתקדמים ביותר הקיימים בעולם כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר בתחום היופי.

היום כולם רוצות להיות מטופחות, אין סיבה שלא.
אנחנו עובדות קשה בכל יום ומגיע לנו לפנק את עצמנו, לטפל בפנים שלנו, להסתכל במראה וליהנות מההשתקפות שלנו. עברו הימים שנשים היו מתביישות בטיפולי פנים, היום אנחנו גאות בזה. 

לכן, אין סיבה שלא תנצלי את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם כדי להעלים את הקמטים הקטנים באזור העיניים בעזרת טכנולגיית RF, או במילים אחרות גלי רדיו.

המכשיר החדש ייחודי בכך שהוא משלב יחד עם שיטת RF (גלי רדיו) עוד שתי שיטות:

1. רטט בתדר גבוה – מגביר את זרימת הדם וחילוף חומרים באיזור הטיפול ותורם להתחדשות העור במהירות.

2. אור אינפרא אדום – חודר לרקמה וגורם להתחדשות התאים ומזרז את תהליכי הצערת העור.

איך הטיפול עובד?

הטיפול מתבצע על-ידי ידית המשדרת גלי רדיו בצורה ממוקדת לאזור העיניים, הפעולה מלוות בתחושת רטט וחום. 

אין מה לדאוג, הטיפול אינו חודרני בשום צורה ומועבר על ידי עובדות הצוות המיומנות שלנו, שעברו הדרכה מקצועית. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת תוכלי לראות תוצאות כבר בסוף הטיפול.

לבדיקת התאמה מלאי את הפרטים או התקשרי

מבצע מיוחד

רק 189 ש"ח (במקום 600 ש"ח)

נותרו עוד 47 32 26 17 8 מקומות

אודות לינה סנטר

לינה סנטר הוא מרכז טיפולים חדשני לגוף ולפנים. לינה וצוות המטפלים שלה הם מהשורה הראשונה של המומחים בארץ ומיישרים קו גם ברמה בינלאומית. בלינה סנטר אפשר ליהנות מפגישת הערכה וייעוץ ומתוכנית טיפול מותאמת במיוחד עבור רצונותייך וצרכייך.
בלינה סנטר מצוייה הטכנולוגיה המתקדמת בעולם להצרת היקפים, עם אחריות מלאה ותוצאות מובטחות. אנחנו משתמשים בפורמולות מדעיות פורצות דרך ומיכשור ייחודי לתיקון, שיפור ושימור מראה הפנים והגוף.

כתובת: לינה סנטר, כיכר האודיטוריום, קומה 4 שד' הנשיא 134, חיפה

חניה חינם ללקוחות

שיחה עם נציג