איך יוצאים ממעגל החובות וממרדף בלתי פוסק של נושים, עיקולים ותביעות?

  • העסק שלך נקלע לחובות ואתה לא רואה את האור שבקצה המנהרה?
  • חשבונות הבנק מעוקלים וסוכני הוצל"פ דופקים בדלת?
  • עיקלו לכם  את הרכב ושללו מכם את הזכות לחידוש רישיון הנהיגה?

  • אתה מתגלגל עם הלוואות כבר שנים?

אתם בבעיה!

3 שלבים להתחלה חדשה בחיים

בין אם אתם בעלי עסקים או אזרחים מן המניין, ישנה דרך לצאת ממעגל החובות ולהתחיל פרק חדש בחיים!

התהליך שהחייב צריך לעבור הוא הליך  הפטר מחובות בהוצל"פ.

בעזרת ייצוג נכון ומקצועי- כל חייב שעומד בתנאים לפתוח הן הליך פשיטת-רגל והן הליכים להפטר עוד בדרגת הוצל"פ  יוכל בתוך זמן קצר מאד , להסיר מעליו את כל החובות שהצטברו עד ליום הליך הפטר בהוצל"פ.

כשאתה מיוצג ע"י חברת עו"ד המתמחה בהליכי פשיטת-רגל והוצל"פ, תוכלו בשלושה שלבים, לצאת מהסיוט המתמשך של מעגל החוב

[thrive_2step id='5457']
[/thrive_2step]

1. בדיקת זכאות החייב להפטר בהוצל"פ.

עו"ד המייצג יאסוף את כל הנתונים לגבי החייב וירכז את כל התיקים הפתוחים נגדו בכדי לקבל תמונה רחבה ובדיקת זכאות החייב

2. בדיקת חלופות והתאמות לצרכי החייב.

לכל חייב יש את המטריה המתאימה לו ולכן, משרד עו"ד המכבד את עצמו ידאג להציג בפני הלקוח שלו את כל החלופות העומדות בפניו לפני שמגישים בקשת הפטר הוצל"פ!

3. צו הפטר

הפטר מוחלט מכל החובות. הנחלה שכל חייב, זכותו להגיע!

ברגע שהחייב מקבל הפטר, מנקודה זו, יוכל החייב לפתוח בדף חדש בחייו וכל החובות המצטברים נמחקים!!!

בעזרת חברת עורכי דין מקצועיים, המתמחים בפשיטות-רגל והליכי "שמיטה" בהוצל"פ, זה אפשרי לעבור את כל התהליך הזה בזמן קצר שלא ניתן לתאר!!!

ליצירת קשר מלאו את הטופס עכשיו.

[thrive_2step id='5457']
[/thrive_2step]
[thrive_2step id='5457']
[/thrive_2step]

אודות

משרד עורכי דין עמירם אלקובי ושות', הינו משרד המונה 4 סניפים, חיפה, תל אביב, באר שבע וירושלים. משרדנו עוסק במחיקת חובות ובביטול הגבלות ועיקולים, בניהול הסדרי חוב ובייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל והוצאה לפועל.

למשרדנו מחלקות נוספות העוסקות בדיני צרכנות ובהענקת ליווי משפטי שוטף לעסקים גדולים וקטנים. משרדנו משרת מגוון רחב של לקוחות, החל מלקוחות פרטיים ועד לעסקים וארגונים גדולים.

משרדנו מונה עורכי דין וצוות עובדים בעלי ניסיון וידע רב מתחום חדלות הפירעון והדין הצרכני הן במישור הפרטי והן במישור העסקי השוטף. משרדנו מורכב מצוותים יעילים זמינים, אקטיביים וערניים, המלווים את לקוחותינו לאורך כל ההליך ובכל סוגיה משפטית העשויה להטריד את מנוחתו של הלקוח. מלבד הידע המשפטי הרחב, מאופיין משרדנו על עקרונות של מסירות, מחויבות, זמינות ומקצועיות אותן אנו מחויבים לספק בכל רגע נתון לכל אחד ואחד מלקוחותינו.

למשרדנו מערכות מחשוב מתקדמות, המאפשרות קיצור משך ההליכים, סנכרון למערכות בתי המשפט ולשכות ההוצאה לפעול, כאשר בכל מחלקות המשרד ניתן מענה אנושי של עורך דין המכיר ומטפל בתיק.

מכיוון שהליך הפטר(שמיטה) בתיקי הוצל"פ הוא הליך בו החייב, ללא קשר לגובה חובותיו, יוכל בתוך זמן קצר, להסיר את סך החובות הרשומות על שמו.  עליו להיות זכאי להליך זה וחשוב לבדוק זאת עם חברת עו"ד המתמחה בנושא .

רוב- הציבור אינו מודע לעובדה זו שהם זכאים לפתוח בהליכי שמיטה בהוצל"פ והם ממשיכים במסכת הסבל בכל יום  ויום בחייהם.

הליך זכאות להפטר בהוצל"פ  תקף לא רק לבעלי עסקים אלא לכל אזרח ישראלי שנקלע לחובות גדולים שאינו יכול לעמוד בפניהם!

ליצירת קשר

[thrive_2step id='5457']
[/thrive_2step]

ישנם מספר הנחות מוטעות בגללן חייבים רבים ממשיכים להישאר בתוך מעגל החובות ולהיגרר במשך שנים ארוכות למאבקים מול לשכות הוצל"פ, בנקים ונושים:

  • לא יכול להרשות לעצמי ייצוג של עו"ד:  איך תדע אם אתה יכול להרשות לעצמך ייצוג משפטי, מקצועי אם לא תשאל? " לנסות, זה 50% הצלחה. לא לנסות בכלל, זה 100% כשלון"

בוא וקבל שיחת ייעוץ בחינם.

  • איך אדע איזו חברת עו"ד תתאים למצבי? קודם כל עליכם לעבוד עם חברת עו"ד המתמחה בפשיטות-רגל והוצל"פ.  כמו שלא תפנה לעו"ד פלילי לייצוג בבית משפט לענייני משפחה.
  • לא נראה לי שגובה החובות שלי עומדים בתנאים: התנאים לפתיחת הליכי שמיטה בהוצל"פ מבחינת היקף סך החובות הוא נמוך, בצורה דרמטית  ממה שהרוב מניחים מפני שהנחותיהם מבוססות לרוב, על הפטר בתיקי הוצל"פ של בעלי עסקים, שבמקרים אלה גובה החובות של בעל עסק גבוה בהרבה מסך החובות של האזרח מן השורה. לכן חשוב לברר בשיחת ייעוץ ללא התחייבות.

עמירם אלקובי ושות',  משרד עורכי דין ממוקמים בת"א, חיפה ובאר שבע. כל אחד מסניפי "עמירם אלקובי ושות" מתמחה בפשיטות-רגל , מחיקת חובות ומתן צווי הפטר.

ליצירת קשר

[thrive_2step id='5457']
[/thrive_2step]

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם

כל הזכויות שמורות © עמירם אלקובי ושות' – משרד עורכי דין

שיחה עם נציג