טיפול הסרת שיער בלייזר
אזור אחד ב- 50 ש"ח בלבד

הסרת שיער בלייזר ללא כאבים, בעזרת המכשירים המתקדמים ביותר בשוק.

הטיפול כולל הסרת שיער באחד מהאזורים הבאים:

אזור בית השכי

שפם

אזור קו ביקיני

אפשר להיפטר משיער הגוף בכמה טיפולים בלבד

את לא חייבת להמשיך להתמודד עם "הקלפים" שנולדת איתם, את יכולה לשנות את חוקי המשחק. לקבל החלטה עכשיו ולשנות את חייך. להפסיק להילחם בשיער ולחזור להנות מהגוף שלך. להסתכל במראה להנות ולחייך.

כדי לממש את ההטבה לחצי על הכפתור כדי להתקשר אלי או שלחי לי הודעת וואצאפ בלחיצה על הכפתור למטה.

או לחצי על כפתור הוואצאפ ותפני אלינו בהודעה

מי את רוזה יאנקו?

מרכז טיפול Forever Young בבעלות וניהולה של רוזה יאנקו, מומחית במתן שירותים פרא-רפואיים, טיפולי פנים וטיפולי יופי ואסתטיקה. רוזה עוסקת כבר שנים רבות בתחום הקוסמטיקיה הפרא-רפואית.

שלום זו רוזה,
מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי את תחום היופי והטיפוח. אני אוהבת לדעת שלמרות כל מה שאמרו לנו, הכוח נמצא בידיים שלנו. גרמו לנו להאמין שאי אפשר לנצח את הזמן, זה נכון, אבל את תהיי מופתעת עד כמה בתחום היופי והאסתטיקה אפשר "לחזור אחורה בזמן". הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק ,בכל יום יש שיטות חדשות וטיפולים חדשים המאפשרים לך, לי ולכל אישה, להשיב את הזמן אחורנית.

אני עדיין מתרגשת כל פעם מחדש מהעבודה, מהאינטראקציה אתכם, הלקוחות ומהאתגרים שאתם מציבים בפני. אני מאמינה שאין קיצורי דרך ולפיכך בוחרת במוצרים ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר עבורכם. כמו גם מקפידה לקחת חלק בכנסים והרצאות אודות החידושים האחרונים בענף – באופן שיאפשר לי להעניק לכם את המענה הנכון והמיטבי לצרכים שלכם. לקליניקה מטופלים רבים, פעילים ומרוצים- והתוצאות מדברות בעד עצמן.
אני מזמינה אותך ללחוץ על הכפתור ולהתקשר אלי כבר עכשיו, את תקבלי ממני את כל הפרטים על חבילת הטיפולים החדשה 4X ויכול להיות שכבר בעוד כמה ימים את לא תאמיני למה שאת רואה במראה.

או לחצי על כפתור הוואצאפ ותפני אלינו בהודעה

זה מה שהלקוחות שלנו אומרות

את יכולה גם להשאיר פרטים כאן ואחזור אליך ממש בקרוב

שיחה עם נציג