כשיש לך את היכולת להסיר מעליך את כל סימני המתיחה ולהחזיר את עורך למצבו הטבעי... עם 3Deep-EndyMED תוכלי לשוב ולחיות חיים נטולי סימני מתיחה ולהחזיר לעצמך ולעור גופך את הביטחון והיופי שמגיע לכם, בחזרה!

לראשונה בישראל- השיטה בה מדע העור פרץ את גבולות התקשורת עם הגוף כך שכל מה שנותר זה לספק את הנשמה. השיטה שהסירה מעל המוני נשים בישראל את המציאות העגומה של חיים לצד סימני מתיחה!

סימני מתיחה מופיעים בכל מקום ובכל גיל!

הרי שכל אישה יודעת את מהות היופי כמושג ויתרה מכך, את חשיבות היופי שבה. עם הזמן, ככל שאת מתקדמת עם גילך, את מבשילה מבחורה צעירה לאישה חזקה שיופייה נמדד באצילות סמכותית, בכל פעם שאת צועדת.

אבל הזמן עושה את שלו, את בונה לך קן ואת הופכת לאמא ועל גופך…יש הוכחות לכך. גם אם נזהרת בכל שלב ההיון והשתמשת בקרמים הטובים שיש, החדרת כמויות אדירות של לחות לעורך, הכל כדי שסימני המתיחה…הקבלות שלך להיותך 'אמא' יחזרו ל-"מען"…עדיין, בעיות משקל, בינינו הנשים, הוא "החבר הטוב מהלימודים של סימני מתיחה" ומדיאטה לדיאטה…הן מופיעים ונשארים גם כשהמשקל שרצינו להשיל…מזמן נעלם. 

 פתאום את מגלה סימני מתיחה בבטנך, בדיוק כשסיימת עם "דיאטת לקראת הקיץ" ובמקום בגד ים שני חלקים שמאמצע החורף כבר רצית ללבוש, עתה עליך להסתפק בבגד ים שלם.

 סימני מתיחה הם בעיה שלא מוכנה לתת לנו מנוח. הם יופיעו בכל אזור בגופנו שגם כך אנו רגישות ואקסטרה מודעות אליו ללא רחם. לא יצא לכן, לפחות פעם אחת, להסתכל במראה ולהחוויר פנים מול השתקפותה, בזמן שאתן סופרות את כל סימני המתיחה שעל גופכן, כאילו בדיוק חזרתן מ-"דייט עם 'פרדי קרוגר'"?

 עד היום, היה עלינו, הנשים, להתמודד עם סימני מתיחה אלה ולקוות שלא יופיעו סימני מתיחה חדשים אבל הגיעה השעה לומר "די" ושים סוף לסיפור! פעם אחר פעם שאני נשאלת ע"י המטופלות שלי את אותה השאלה.."אם אנחנו הוא המין היפה, מדוע זה נראה כי היקום קם על רגליו רק כדי לשים לנו מקל בגלגלים"?

 המשותף לכלל הנשים היא אותה הרגשה הוא כשסופסוף אנחנו בשלות להעריך את יופיו של גופנו, הוא מתחיל, פשוטו כמשמעו, לנזול בין אצבעותינו! ממש כמו להגיע להקרנת בכורה של סרט שובר קופות ולגלות שהגענו ל-10 הדקות האחרונות שלו!!!

 

למזלנו אנחנו חיות במאה ה-21!

פלאי הטכנולוגיה של המאה ה-21 בכל הקשור ליופי וטיפולים קוסמטיים בכל חלקי הגוף, כאישה, לחיות בתקופה שכזאת…זו מתנה משמיים!

לא רחוק מאיתנו, בשלהי המאה הקודמת, לא יכולנו למצוא שבריר ופתרונות הקוסמטיים שמוצעים לנו כיום!

לפני 30 שנים בלבד, ניתוחים קוסמטיים איכותיים היו נחלתם של בעלי הרווחה של המדינה ובימינו…ניתוחים קוסמטיים, לא רק שהפכו לנחלת הכלל אלא שהמושג "ניתוח פלסטי" הפך לשם בית!

מדע העור והקוסמטיקה התקדמו שנות אור. מקרמים על בסיס ריר חלזונות ועד קרמים אנטי אייג'ינג על בסיס קוויאר…מוצרים כמו אלה, אם הייתן שומעות על כך לפני 30 שנה…רוב הסיכויים שהייתן צוחקות!

למרות הקידמה הטכנולוגית בתחום ניתוחים הקוסמטיים, למרות המחיר המשתלם שלהם משנים עבר, עדיין, אנחנו חייבים להבין שמדובר כאן לניתוח לכל דבר, ניתוח עם הרדמה כללית..ועם כל הסיכונים המתלווים לו!!!

מכיוון שהיום, ב-2019, הקלות שב-"לעבור תחת הסכין" לניתוח קוסמטי, מוריד משמעותית את העובדה שבכל פעם שאתם מורדמת ועוברת ניתוח פולשני ( כן כן…כל ניתוח הוא פולשני ברגע שמעורב בו סכין מנתחים!), את למעשה לוקחת סיכון על חייך!

הרבה נשים לא מודעות לעובדה זו כי תמיד יפרסמו עד כמה בטוח הוא ניתוח קוסמטי ומצד שני אף אחד לא יכול לשלול את הסיכון, קטן שיהיה, לא להתעורר ממנו!

השאלה היא האם שווה לנו לקחת את הסיכון ועד היום התשובה הייתה חד משמעית…"כן"! אז מדוע, עם כל הטכנולוגיה המתקדמת בעולם, אין פתרון לסוגיית "סימני מתיחה"? ובכן…מהיום יש פתרון וישנה הכתובת לכל בעיות סימני המתיחה, בכל האזורים בגופך כי היום ישנה דרך אחת כדי שאת תוכלי לשים סוף ל-'סאגה' של סימני המתיחה…

לדרך הזאת קוראים EndyMED 3Deep!

הדרך לתקשר עם הגוף שלך ולומר לו להפוך צעיר יותר!

השיטה הייחודית ופורצת דרך בה EndyMED 3Deep משתמשת גורמת לכל אזור ייעודי בגוף לייצר באופן טבעי את אותו המרכיב החיוני שהפסיק לייצר…"קולג'ן"!

המכשיר, ע"י פעולה שטחית של החדרת "מיקרו-מחטים", בשילוב הזרמת אנרגיית RF למעשה משטה את אותו אזור בגוף לחשוב שהוא נפגע ושעליו להתחיל לתקנו.

מה שקורה זה שאותו אזור מתחיל לבנות מחדש את "האזור הפגום" ע"י ייצור מסיבי ומהיר של קולג'ן ובפועל הוא מוחק כל  סימן מתיחה ואף צלקות בדרגות שונות כתוצר לוואי מתהליך התיקון.

מדובר כאן בשיטה מהפכנית הייחודית להעלמת, סימני מתיחה, קמטים ואף צילוליטיס בכל אזור בגוף…שיטה אחת לפתרון מגוון רחב של בעיות בכל אזור בגוף אך ראשון ובראשונה…לפני הכל…למחוק כל זכר של סימני מתיחה, פשוטו כמשמעו…כלא היו!

בשביל כל זה ולקבל גוף מושלם בחזרה…לא צריך לשכב בחדר הניתוחים. בשביל זה כל שתצטרכי זה 3DEEP ואת התוצאות כבר תראי תוך 48 שעות!!!

אז במקום להשלים עם מציאות עגומה בה את צריכה לחיות עם סימני מתיחה, מהיום, יש פתרון יעיל, קל ובטוח שמראה לך תוצאות…בתוך 48 שעות!!!

 

 

תוצאות מוכחות לאחר טיפול ראשון!

להבדיל מניתוחים קוסמטיים מסובכים, את תוצאות הטיפול ע"י מכשיר ה-EndyMED את יכולה לראות כבר לאחר הטיפול הראשון! כל מי שעברה ניתוחים קוסמטיים מכירה את התהליך הארוך והמייגע של החלמה!

נפיחות באזור הניתוח שנשאר לאורך זמן יכול להיות מורט עצבים וכמעט וכל מי שעברה ניתוח קוסמטי תוכל להעיד עד כמה מפחיד הוא תהליך ההחלמה מהניתוח כי למעשה בתהליך ההחלמה את נראית…בואי ונהיה כנות אחת עם השניה…בתהליך ההחלמה, לאחר הניתוח, את נראית כמו מתאגרף לאחר 10 סיבובים… ועוד זה שהפסיד.

 

כשאת עוברת טיפול ע"י מכשיר ה-EndyMED 3Deep הדבר היחידי שתחזרי איתו הביתה היא אדמומיות שיטחית שעוברת בין 24-48 שעות וברגע שזה קורה…את קסם הטיפול..תוכלי לראות באופן מיידי לגוף יפה, נטול סימני מתיחה, נטול צילוליטיס…פשוט כמו להחזיר את השעון לאחור!

 

הנה התוצאות שהמכשיר משיג תוך טיפולים ספורים:

הקודם
הבא

אודות ד"ר שלומית סולומון - מנהלת מרפאת למד

דר' שלומית סולומון החלה את לימודי הרפואה בטכניון בחיפה ולאחר מכן המשיכה ללימודי רפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב. בכל שנה מגיעות למרפאתה של דר' סולומון מאות נשים לטיפולי אסטטיקה בין היתר בשל ההבנה העמוקה שלה באנטומיה של גוף האישה.

דר' סולומון לעולם לא מפסיקה ללמוד ומשתתפת בכנסים וסמינרים מקצועיים באירופה ובארצות הברית על בסיס קבוע. השילוב הנדיר של הידע והנסיון שלה בתחום הפכו אותה לסמכות בתחום וכתוצאה מכך מאות נשים נמנות על לקוחותיה לאורך שנים רבות.

מרפאתה נמצאת במבנה חדש ברח' שטריכמן 10, רמת אביב החדשה, תל אביב.

לקוחות מספרות:

למי הטיפול מתאים ולמי לא.

הטיפול מתאים ל-"כל אחת"!

כל אישה אני שמה דגש על "אישה" מכיוון שהמרפאה שלנו היא אינה דוכן ירקות בשוק הכרמל שמנסה למכור את כל הסחורה שלו בסוף היום ואיננו מטפלים בבחורות צעירות אלה במקרים חריגים בהם הטיפול הקוסמטי הוא טיפול בבעיה דרמטולוגית כתוצאה ממחלת עור כזו או אחרת! מכיוון ששיטת הטיפול ה-"לא פולשנית" שלנו אינה מסכנת חיים והיא נעשית מהירה ביותר ובטוחה אף יותר מכל טיפול קוסמטי עמוק, טווח הגילאים הוא רחב מאוד.

מהיום, אינך צריכה לחכות עד לרגע האחרון בו אינך מסוגלת לשאת עם המציאות הקוסמטית שלך אלא שאת יכולה להתחיל בטיפולים כבר בשלבים מוקדמים, בזמן שהקמטים מתחילים כי המחר, מחכה למי שמתכונן אליו…היום!

הטיפולים שלנו הם קוסמטיים/רפואיים.

כמו שציינתי קודם לכן- אנחנו יודעים להילחם לא רק מול אלמנט הזמן וכוח המשיכה אלא גם מול תוצאות קוסמטיים עקב בעיות רפואיות או מצבים פיזיולוגים.

 

נשארו 23 מקומות פנויים!

מכיון שהמרפאה שלנו היא מרפאת בוטיק והשיטת הטיפול החדשנית שלנו כבר עוררה "באז" רציני והיומנים שלנו…אנחנו לא יכולים לקבוע את התור הבא שלנו מוקדם יותר מחודש מאי 2019.

לכן, הקצנו 100 מקומות שמורים ל-100 מטופלות חדשות לאור השנה האזרחית החדשה ונכון לעכשיו, נותרו רק 23 מקומות בודדים!

 

כדי שאת תוכלי לשריין את מקומך לטיפול הקוסמטי שיחזיר לך את כל אותם שנות היופי שהזמן הואיל בטובו לגזול ממך ולהנות מטיפול מהיר, בטוח ויעיל בו תוכלי, תוך 24 שעות לראות תוצאות מדהימות…כל שעליך לעשות זה להשאיר את הפרטים ליצירת קשר, כאן בתחתית המסך ולהנות מיופי חסר תקדים וחסר פשרות כי אם לך זה לא מגיע…אז למי ?!

לבדיקת התאמה ראשונית מלאי את טופס כאן למטה

* הפניה היא אישית וסודות. לא נעביר את פרטיך לאיש.

מרפאת למד תל אביב טיפולי אסתטיקה | יחזקאל שטרייכמן 10, תל אביב יפו | טל' 03-741-1203

שיחה עם נציג