כך תוכלי להשיג את יופיך בחזרה מבלי לעבור ניתוח פלסטי...

לראשונה בישראל: פריצת דרך מדעית בתחום האסטטיקה הרפואית תסייע לך למצק ולחטב את הידיים, הרגליים, הבטן והצוואר ללא ניתוח קוסמטי.

מאת אילנה קליק

מרפאת למד, רח' יחזקאל שטרייכמן 10, תל אביב

חברה יקרה,

כל אישה יודעת את מהות היופי כמושג ויתרה מכך, את חשיבות היופי שבה.

עם הזמן, ככל שאת מתקדמת עם גילך, תפקידו של הביגוד והאיפור משתנה מכלי להעצמת יופי לכלי שימור והסתרה.

נשים, בעיקר בשנות ה-40 לחייהן, מעידות כי הן עדיין מצליחות "לגרום לזה לעבוד". מערכת היחסים שלהן עם "איפור וביגוד" עדיין מצליחה להחזיק ולשמר המראה שאיתו תהיינה מרוצות לצאת מהבית.

אבל הזמן עושה את שלו וכך גם כוח המשיכה.

מצד אחד, זה מרגיש כי גופך בוגד בך, כמעט באופן יומיומי כי בגיל מסוים, הגוף שלך מחליט "על דעת עצמו" להפסיק את ייצור הקולג'ן, שכה חיוני למראה אחיד, מלא ונטול קמטים בפנייך.

זה נראה כי כל אחת מאיתנו עברה קורס הכנה למציאות זו כשאיבדנו את ה-"BABY FAT" מעלינו אבל כשזה קרה, רובנו יכולות להעיד שברגע שזה קרה, סופסוף התגלה החוצה היופי האמיתי שלמעשה מגדיר אותנו שכנשים לכל דבר.

אבל כשהגוף שלנו מפסיק את פעולת ייצור ה-"קולג'ן" בגופנו, זה נראה שמישהו זר מביט בנו חזרה מבעד למראה.

מי שמתמודדת עם מציאות זו בוודאי יכולה להעיד ולזכור את "הבוקר"

 הזה בו זה התחוור לה לראשונה שאינה מזהה יותר את עצמה במראה!

" איך זה יכול להיות שאני נראית כה מבוגרת כשמבפנים אני מרגישה צעירה ב-20 שנים ואף יותר אנרגטית משהייתי לפני שני עשורים?!"

פעם אחר פעם שאני נשאלת ע"י המטופלות שלי את אותה השאלה.."אם אנחנו הוא המין היפה, מדוע איננו יכולות להחזיק ביופי שלנו"?

המשותף לכלל הנשים היא אותה הרגשה הוא כשסופסוף אנחנו בשלות להעריך את יופינו, הוא מתחיל, פשוטו כמשמעו, לנזול בין אצבעותינו! ממש כמו להגיע להקרנת בכורה של סרט שובר קופות ולגלות שהגענו ל-10 הדקות האחרונות שלו!!!

סוף סוף טכנולוגיה חדשה שיכולה להוות אלטרנטיבה אמיתית לניתוחים פלסטיים

פלאי הטכנולוגיה של המאה ה-21 בכל הקשור ליופי וטיפולים קוסמטיים, כאישה, לחיות בתקופה שכזאת…זו מתנה משמיים!

לא רחוק מאיתנו, בשלהי המאה הקודמת, לא יכולנו למצוא שבריר מהפתרונות הקוסמטיים שמוצעים לנו כיום.

לפני 30 שנים בלבד, ניתוחים קוסמטיים איכותיים היו נחלתם של בעלי ממון בלבד ובימינו…ניתוחים קוסמטיים, שהפכו לנחלת הכלל.

 

מעבר לכך מדע העור והקוסמטיקה התקדמו שנות אור. מקרמים על בסיס ריר חלזונות ועד קרמים אנטי אייג'ינג על בסיס קוויאר…מוצרים כמו אלה, אם הייתן שומעות על כך לפני 30 שנה…רוב הסיכויים שהייתן צוחקות.

 

אך למרות הקדמה הטכנולוגית בתחום ניתוחים הקוסמטיים, למרות המחיר המשתלם שלהם ביחס לעבר, עדיין, אנחנו חייבים להבין שמדובר כאן לניתוח לכל דבר. ניתוח עם הרדמה כללית..עם כל הסיכונים הנלווים.

 

השאלה היא האם שווה לנו לקחת את הסיכון ועד היום התשובה הייתה חד משמעית…"כן"!

 

לכל אישה חזקה ויפה שתהיה… אישה שלא מוכנה לקבל את המציאות בה היא אינה יפה יותר בעיני עצמה היו עד כה שתי אפשרויות: להשלים עם המציאות או לשכב על שולחן הניתוחים.

 

מהיום, ישנה שיטה ייחודית בה במקום להתמודד ולתקן תוצאה פיזיולוגית דרך ניתוח קוסמטי אפשר לגרום לתוצאה פיזיולוגית שתגרום לגוף להתמודד ותקן באופן טבעי, ללא הרדמה כללית, ללא סכין ניתוחים,לא סיכונים ולהחזיר לעצמך שנים שהזמן ממך גזל.

לשיטה הזו קוראים EndyMED 3Deep והיא עשויה לשנות את "חיי" העור שלך לתמיד.

 

מיצוק וחיטוב בכל אזורי הגוף ה"בעייתיים" צוואר, ידיים, ירכיים ואפילו הבטן

השיטה הייחודית ופורצת דרך בה EndyMED 3Deep משתמשת גורמת לכל אזור ייעודי בגוף לייצר באופן טבעי את אותו המרכיב החיוני שהפסיק לייצר…"קולג'ן"!

המכשיר, במצאות פעולה שטחית של החדרת "מיקרו-מחטים", בשילוב הזרמת אנרגיית RF למעשה "משטה" באותו אזור בגוף לחשוב שהוא נפגע ושעליו להתחיל לתקנו.

מה שקורה זה שאותו אזור מתחיל לבנות מחדש את "האזור הפגום" ע"י ייצור מסיבי ומהיר של קולג'ן ובפועל הוא מוחק כל קמט, סימן מתיחה ואף צלקות בדרגות שונות כתוצר לוואי מתהליך התיקון. השיטה הזו עובדת באותה דרך על כל החלקים בגוף ומביאה תוצאות יוצאות דופן בייחוד באזור הצוואר, הידיים, הירכיים והבטן.

אז במקום לסכן את חייך בניתוח פולשני עם הרדמה כללית כדי לטפל בבעיה שנוצרה ובכך את תמיד תשימי את היופי שלך תלוי בתוצאה ידועה מראש, עכשיו את יכולה לקחת את היופי שלך בידיים שלך ולהחליט שאת השנים שהזמן גזל ממך, לא רק שאת מחזירה אלא תוכלי למנוע ממנו להמשיך וגזול אותן ממך וכל זאת, ללא סיכונים מיותרים, ללא תקופות החלמה ארוכות ולא נעימות!

תוצאות מוכחות כבר מהטיפול ראשון!

להבדיל מניתוח קוסמטי הדורש תחבושות וזמן התאוששות עד שרואים את התוצאות, כאן כבר מהטיפול הראשון עם מכשיר ה-EndyMED את יכולה לראות אותן! אחרי הטיפול הדבר היחידי שתחזרי איתו הביתה היא אדמומיות שיטחית שעוברת בין 24-48 שעות וברגע שזה קורה…את קסם הטיפול..תוכלי לראות באופן מיידי!

את התוצאות – מראה עור זוהר ומתוח יותר – את תראי מייד אחרי הטיפול. תיתכן נפיחות או אדמומיות מסויימת באזור המטופל אך הן בדרך כלל עוברות תוך מספר שעות.

חשוב לציין שזהו אינו טיפול חד פעמי של זבנג וגמרנו. מדובר בסדרה של טיפוליםבנוסף התוצאות הן אינדבידואליות ומשתנות מאישה לאישה. יחד עם זאת בממוצע התוצאות של הטיפול הזה נשמרות לתקופה של בין 6 ועד 10 חודשים. 

הנה התוצאות שהמכשיר משיג תוך טיפולים ספורים:

הקודם
הבא

אודות ד"ר שלומית סולומון - מנהלת מרפאת למד

דר' שלומית סולומון החלה את לימודי הרפואה בטכניון בחיפה ולאחר מכן המשיכה ללימודי רפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב. בכל שנה מגיעות למרפאתה של דר' סולומון מאות נשים לטיפולי אסטטיקה בין היתר בשל ההבנה העמוקה שלה באנטומיה של גוף האישה.

דר' סולומון לעולם לא מפסיקה ללמוד ומשתתפת בכנסים וסמינרים מקצועיים באירופה ובארצות הברית על בסיס קבוע. השילוב הנדיר של הידע והנסיון שלה בתחום הפכו אותה לסמכות בתחום וכתוצאה מכך מאות נשים נמנות על לקוחותיה לאורך שנים רבות.

מרפאתה נמצאת במבנה חדש ברח' שטריכמן 10, רמת אביב החדשה, תל אביב.

לקוחות מספרות:

למי הטיפול מתאים ולמי לא.

הטיפול מתאים לא לכל אחת. 

ראשית, איננו מטפלים בבחורות צעירות אלה במקרים חריגים בהם הטיפול הקוסמטי הוא טיפול בבעיה דרמטולוגית כתוצאה ממחלת עור כזו או אחרת. שנית, אם את סובלת מבעיה בריאותית כרונית, עליך לעדכן אותנו כבר בשיחת הטלפון הראשונה משום שיתכן שהטיפול אינו מתאים לך.

יחד עם זאת חשוב לציין שמכיוון ששיטת הטיפול ה-"לא פולשנית" שלנו אינה מסכנת חיים והיא נעשית מהירה ביותר ובטוחה אף יותר מכל טיפול קוסמטי עמוק, טווח הגילאים הוא רחב מאוד.

מהיום, אינך צריכה לחכות עד לרגע האחרון בו אינך מסוגלת לשאת עם המציאות הקוסמטית שלך אלא שאת יכולה להתחיל בטיפולים כבר בשלבים מוקדמים, בזמן שהקמטים מתחילים כי המחר, מחכה למי שמתכונן אליו…היום!

הטיפולים שלנו הם קוסמטיים רפואיים.

כמו שציינתי קודם לכן, אנחנו יודעים להילחם לא רק מול אלמנט הזמן וכוח המשיכה אלא גם מול תוצאות קוסמטיים עקב בעיות רפואיות או מצבים פיזיולוגים.

מדוע כדאי לפעול עכשיו

בזכות ההנחה המשמעותית שאנו מעניקים לרגל השקת המכשיר במרפאתנו, עשינו חישוב שאנו יכולות בשלב הזה להעניק את ההנחה רק ל-53 נשים ורק עד סוף החודש. בטח גם ניחשת שהפרסום הזה כבר הגיע לכמה אלפי נשים ברחבי הארץ. לכן אם אתה שוקלת לעשות שינוי דרמתי במראה שלך. שינוי שיתן לך מראה צעיר במהירות וכמעט ללא כאב מומלץ לפעול מהר.

כדי שאת תוכלי לשריין את מקומך לטיפול הקוסמטי שיחזיר לך את כל אותם שנות היופי שהזמן הואיל בטובו לגזול ממך ולהנות מטיפול מהיר, בטוח ויעיל בו תוכלי, תוך 24 שעות לראות תוצאות מדהימות…כל שעליך לעשות זה להשאיר את הפרטים ליצירת קשר, כאן בתחתית המסך ולהנות מיופי חסר תקדים וחסר פשרות כי אם לך זה לא מגיע…אז למי ?! 

לבדיקת התאמה ראשונית מלאי את טופס כאן למטה

* הפניה היא אישית וסודות. לא נעביר את פרטיך לאיש.

מרפאת למד תל אביב טיפולי אסתטיקה | יחזקאל שטרייכמן 10, תל אביב יפו | טל' 03-741-1203

שיחה עם נציג