השיטה של ד"ר שילמן

סוף סוף לאחר 30 שנות ניסיון,
מצאנו את נוסחאת הפלא
להשתלות שיניים בישראל!

השיטה היחידה שמבטיחה את הצלחת הטיפול השתלת השיניים הרבה לפני שמתחילים.

כל אחד והבעיות שלו

הסיבות לאובדן שיניים שונות ומגוונות. החל מגנטיקה, גיל, תזונה ועד לאורך חיים עתיר מתחים, כל אלה הינן סיבות מוצדקות ולגיטימיות למציאות בה אתם מתחילים לאבד שיניים, אבל דבר אחד חשוב לדעת והוא שזו לא אשמתכם!

כשאתם מתחילים לאבד שיניים, עולמכם חרב לנגד עינכם בצעדים קטנים, שן אחר שן וכשהמצב כשלעצמו קשה לעיכול, אתם מוצאים עצמכם נשפטים ע"י הסובבים אתכם ומצטיירים כמי שבאופן מודע מזניח את בריאות השיניים שלו.

כל המתחים שנובעים מכך רק מאיצים את תהליך אובדן השיניים ונראה שהאור בקצה המנהרה, להחזיק בשיניים שלכם, עם הזמן… הולך וכבה.

אין זה משנה מהי הסיבה לאובדן השיניים שלכם, מה שחשוב זה שתדעו שישנה דרך בה תוכלו להחזיר לעצמכם את החיוך המושלם , אותו חיוך שליווה אתכם בטבעיות בכל אירוע משמח בחייכם, שעכשיו, בגלל מצבכם… הוא נחבא אל הכלים.

 

כשכולם מחייכים למצלמה, אתם לובשים פרצוף 'תשעה בא"ב'.

איך זה שכל מי שסובל כבר שנים מתהליך אובדן שיניים, יכול לדעת בדיוק מתי הוא איבד את השליטה בקצב אובדן השיניים שלו, בתיעוד חסר רחמים של האלבום המשפחתי?

כל מי שסובל מאובדן שיניים, במיוחד אלה שנמצאים בתהליך מתקדם של אובדן שיניים יכול להעיד,עם יד על הלב, שכשמצלמים אותם, הם אף פעם לא מחייכים. חלק אפילו צריכים להתמודד עם הערות כמו " תחייך. למה אתה רציני כל הזמן?". מי שלא סובל מאובדן שיניים לעולם לא יוכל להבין עד כמה קשה זה לחיות לצד הבעיה הרפואית הזאת!

בכל עת אתם מרגישים את חוסר השיניים שלכם. בכל פעם שאתם אוכלים אתם מרגישים את הפשרות שעליכם לעשות בסוג המאכלים שאתם בוחרים בקפידה לאכול כי יכולת הלעיסה שלכם נפגמה. אתם חיים עם המצב, מהרגע שאתם מתעוררים ועד לרגע שאתם הולכים לישון ועמוק בפנים… אתם יודעים שככה… זה לא חיים!

זו בעיה רפואית, מסכנת חיים לכל דבר!

אם אנחנו עכשיו מבינים שאובדן שיניים זו לא בעיה אסתטית בלבד אלא גורם מפתח לשרשרת של בעיות רפואיות שעלולות לפגוע באופן ישיר בתקינותה הבריאות הכללית שלנו, הגיעה השעה להתייחס אליה בהתאם!

אדם שלקה באירוע לבבי, בפעם הראשונה בחייו, האם הוא  יוכל להמשיך ולנהל את חייו כרגיל? ברור שלא! 

הוא ישנה את אורך החיים שלו מקצה לקצה, בין אם זה בתזונה שלו ובפעילות הגופנית שלו. הוא יעשה את כל שביכולתו כדי שלא יעבור אירוע לבבי נוסף. לכן, צריך להתייחס לאובדן שיניים כבעיה רפואית רצינית, לא פחות מבעיות לב, סוכרת וכל מחלה מסכנת חיים. ואף ביתר רצינות! מכיוון שמדובר כאן בבעיה רפואית שפותחת צוהר לקשת רחבה של מחלות מסכנות חיים אחרות, עלינו למגר אותה ויפה שעה אחת קודם!

 

הכל, רק לא ככה!

ישנם שלל פתרונות זמניים וקבועים לבעיה הרפואית הזאת ובאיזה פתרון נבחר להמשיך לחיות עם מצב רפואי ירוד ומתדרדר בחלל הפה, עם מצב שכזה. אנחנו לא ממשיכים לחיות! בהתאם לחומרת המצב ולפי צרכיו האישיים והכלכליים של הפציינט, ניתן לשוב ולחיות חיים בריאים ולקום בכל בוקר מחדש עם חיוך מאוזן לאוזן.

במידה ולא איבדנו את כל השיניים בחלל הפה, ניתן להשלים שיניים חסרות בעזרת גשרים, אבל במצב שכזה רוב הסיכויים שזה עניין של זמן עד שהשיניים שעליהן מולבש הגשר גם כן ייחלשו ויפלו ואיתם…  הגשר.

במידה וחסרות רק מספר שיניים בודדות באזורים שונים חלל הפה, ניתן גם לשתול שתל יחיד של שן בודדת. הבעיה בהליך זה הוא משך זמן ההחלמה. בין אם אתם מטופלים בהשתלת שן אחת או סט של עשר שיניים, תקופת ההחלמה תהיה זהה כך שטיפול בכל פעם בשן אחת יכול לקחת… אתם מבינים את הנקודה.

במידה ורוב השיניים בחלל הפה חסרות, ניתן להשתמש בתותבות. שיניים תותבות, עד כה, היו הפתרון המושלם לאובדן שיניים מלא אבל עד שאתם מחליטים להתעטש! כל מי שמשתמש בתותבות או השתמש בעבר בתותבות מכיר את הבעייתיות של תותבות.

הסכנה שהתותבות יעופו, פשוטו כמשמעו, מהפה בזמן שאתם מתעטשים היא בין השכיחות והמביכות ביותר. בעיות של פצעים בחך עקב שימוש חוזר ונשנה בדבקים כאלה ואחרים, דבקים שתפקידם לקבע את התותבת במקומה, יכולות להיות עסק לא נעים והבעיה הכי שכיחה בתותבות היא התאמתן ואף החלפתן כי אינן מצליחות "לשבת" יותר בצורה אופטימלית.

עצם הלסת, בהעדר שיניים כולל, מתחילה להיספג או במילים אחרות להיעלם. במקרים אלה, מידות התותבת שנלקחו לראשונה כבר אינן מתאימות יותר כך שנוצר חלל בין התותבת ללסת שעליה התותבת אמורה לשבת.

למזלנו, אנחנו חיים במאה ה-21!

בתקופה מדהימה זו בה אנו חיים, בעידן של פלאי טכנולוגיה, אנחנו מסוגלים להשיג את הדמיון שלנו וכל זאת בזכות העידן הטכנולוגי בו אנחנו חיים כיום! פלאי הטכנולוגיה הקיימים ברפואת השיניים בולטים בין הטכנולוגיות המובילות בתחום הרפואה שממציא את עצמו מחדש, כמעט בכל שנה!

היום, יותר מתמיד, תחום השתלות השיניים נראה כפתרון המושלם לכל מי שחי ומתמודד עם אובדן שיניים.

היום, ניתן להתחדש בחלל פה מלא בשיניים יפות, חדשות וחזקות יותר מהשיניים הטבעיות שלנו. היום אפשר להתחדש בשיניים המשתוות בחוזקן לחוזקו של יהלום! בימים אלה ממש, ניתן להיכנס למרפאת השיניים ללא אף שן אחת קיימת בחלל הפה ולצאת בסוף הטיפול עם פה מלא בשיניים יפות וחזקות!

אז במה שונה השיטה שבה משתמש ד"ר שילמן משאר שיטות השתלת השיניים בישראל?

כמו כל דבר בחיים, כמו כל מערכת יחסים ארוכת שנים ומופלאה, כמו כל חברה מצליחה וכמו כל פרויקט אדריכלי ענק, הנושק לשמיים בגובהו… מה שמשותף לכולם זה בסיס חזק, יציב ואיתן!

ד"ר שילמן מניסיונו הרב שנים בתחום רפואת השיניים, הבין שתי עובדות מאוד חשובות, שיהיה עליו לכבד ולהשתמש בכלים המקצועיים המושחזים ביותר בארגז הכלים שלו כדי למקם את הפציינטים שלו, את הקליניקה שלו ואת שמו הטוב בקדמת הבמה ברפואת השיניים. 

ד"ר שילמן ידע שיהיה צורך לבנות בסיס חזק שעליו יוכל לבנות כל תכנית טיפולים שתהיה, לכל צורך טיפולי שיהיה, לכל מקרה ולכל פציינט לגופו. 

העובדה השנייה שד"ר שילמן הבין ושם את מלוא תשומת הלב אליה הייתה העובדה שהעסק שלו הוא עסק המטפל באחד הנושאים הכי אישיים, הכי רגישים והכי חשופים לכל פציינט והיה עליו לבנות את כל הקליניקה שלו על-פי המודל הזה. אפשר לומר שרפואת השיניים זה עסק אישי וד"ר שילמן לוקח זאת ברצינות יתרה… באופן אישי.

הרי שלכל פציינט יש את הבעיות הדנטליות הייחודיות לו ולכן עליו לא רק לקבל התייחסות אישית מצד המטפל שלו אלא גם כל תכנית הטיפולים חייבת להיבנות בהתאמה אישית לצרכיו!

אז איך הוא עושה זאת?

 

הכל מתחיל, הרבה לפני תחילת הטיפול. הכל מתחיל בהכנות המוקדמות!

זה לא חדש לאף אחד שבכדי שנוכל להתחיל ולשתול שתלים דנטליים עלינו, כרופאי שיניים, להעביר את הפציינטים שלנו צילום CT. צילום שבעזרתו אנו יכולים לראות בבירור היכן יונחו השתלים וחשוב מזה, היכן לא!

מכיוון שמדובר בהליך כירורגי לכל דבר, על רופא השיניים לדאוג לבריאות הפציינט לאורך כל הדרך. לדוגמה- בלסת התחתונה עוברת מערכת העצבים שלמעשה אחראית לכך שתוכל להביע הבעות פנים מבין יתר תפקידיה הרבים. בעזרת מכונת ה-CT, כיום אפשר להסיר כל דאגה מראשינו כי בדיקה זו פורשת בפנינו בבהירות יוצאת מן הכלל את מיקום מערכת עצבית זו ובכך מסירה כל חשש ולו הקטן ביותר לפגיעה בה.

 

 

כיום- מרבית מרופאי השיניים מסתפקים בבדיקה מיוחדת ואיכותית זו בלבד אבל ד"ר שילמן אינו נמנה ביניהם.

ד"ר שילמן החליט ללכת צעד אחד קדימה או יותר נכון לומר, צעד אחד אחורה, לפני צילום ה-CT, ולסרוק את את חלל הפה של המטופל ולסרוק אותו בצורה דיגיטלית מקיפה לקבלת תוצאות סריקה ברמת דיוק של למעלה מ-90% וכל זאת, לפני צילום ה-CT. סריקה זו נועדה לתת לד"ר שילמן היכרות אישית ומעמיקה עם חלל הפה שלכם ולקבל לידו את "טביעת האצבע" של חלל הפה שלכם, הייחודית רק לכם.

כדי שתבינו את חשיבות הסריקה ניקח לדוגמא חנות בגדים. 

גם אם אתם מחליטים לרכוש מכנס, הרי שלא תקחו את המכנס הראשון שמוצא-חן בעינייכם מהמדף ותלכו היישר לקופה לשלם, נכון? אתם תחפשו את המכנס המתאים לגזרתכם וגם כשתחזיקו בידכם מכנס במידה שלכם, אתם תלכו לתא ההלבשה, תמדדו אותו ותסתכלו במראה כדי שתוכלו לראות איך המכנס "יושב" עליכם.

זו בדיוק הסיבה שד"ר שילמן בחר להוסיף את הסריקה הממוחשבת טרם צילום ה-CT, כדי שאתם תוכלו לקבל את השתלים הטובים ביותר, האיכותיים ביותר וחשוב מזה…שתלים ש-"ישבו" לכם בחלל הפה בצורה מושלמת!

אז כשיש ביד רופא מטפל שלכם סריקה ממוחשבת של חלל הפה שלכם, בדיוק של מעלה מ-90%, לצד צילום CT חדשנית שעד כה השתמשו בבדיקה למיפוי מוח, עצמות וכל אזור רגיש בגוף, בדיקה החיונית לפני כל ניתוח מסובך… לאחריה…אתם בידיים טובות, הרבה לפני שבכלל התיישבתם על כיסא הטיפולים!

אצל ד"ר שילמן הכל אישי לכן, גם השתלים בהזמנה אישית!

ישנם כל כך הרבה סוגים של שתלים וכל כך הרבה חברות שמייצרות שתלים והבעייתיות שנובעת מכל השפע הזה היא שרופאי שיניים לא מצליחים למצוא את "המוצר המנצח", המוצר היחידי שיתאים לכולם.

המציאות היא שאין שתל כזה. אין דבר כזה "ONE SIZE FITS ALL" כמו שאין מטופלים עם אותן בעיות רפואיות! הקליניקות מעדיפות להתרכז בשתלים שהן מכירות, שתלים שנוח להם לעבוד אתם וכתוצאה מכך, מגוון הפתרונות למגוון הבעיות והצרכים הרפואיים של המטופלים מצטמצם למספר סוגים של שתלים.

ד"ר שילמן לא "נשוי" לאף ספק או חברה לייצור שתלים!

ד"ר שילמן לא דואג שלא יהיה בידו את ה-"שתל המושלם" אלא שיהיה בידו השתל עם "השם שלכם" עליו, השתל שמתאים רק לכם!

אז כשאתם מגיעים לקבל טיפול השתלות שיניים בקליניקה של ד"ר שילמן אתם יכולים להיות בטוחים, מעבר לכל ספק שהטיפול שלכם.. אין ולא יהיה שני לו!

אודות ד"ר פאבלו שילמן

פבלו שילמן, דוקטור לרפואת שיניים וחבר בהסתדרות רפואת השיניים בישראל, בעל ניסיון של מעל 30 שנה בהשתלות שיניים.

ד”ר שילמן הינו בוגר לימודי רפואת שיניים בקולומביה ובארה”ב וניסיונו העשיר כולל ניהול מרפאות שתלים פרטיות באירופה ובישראל, ניהול ההליכים הניתוחיים במרפאת "דנה" ויעוץ לחברות בינלאומיות מובילות לייצור שתלים.
ד”ר שילמן מרצה בנושא השתלת שיניים בכנסים בינלאומיים ולאורך השנים כתב עשרות מאמרים מקצועיים בתחום. 
אל מרפאתו הפרטית ברמת השרון מביא עמו ד”ר שילמן מקצועיות, ניסיון עשיר, חדשנות טכנולוגית ומעל לכל שירות לבבי שהופך את הביקור במרפאה לנעים ואישי.

המחר מחכה למי שמתכונן אליו היום!
כי הבעיה לא הולכת לשום מקום..

בכדי שתוכלו להנות מחיוך מושלם, לאורך שנים, כשאתם לא חוסכים מעצמכם לנהל חיים איכותיים ובריאים… עליכם לפעול עכשיו! זה עצוב אבל נכון – רוב הסיכויים שכבר שכחתם איך הרגיש לחייך ללא חשש למבוכה, לדבר ולהישמע בצורה ברורה ולאכול וללעוס כמו שצריך… הגיע הזמן לשים לזה סוף!

הגיע הזמן להחזיר עטרה ליושנה ושלא תבזבזו ולו שניה אחת מחייכם במציאות שאליה נקלעתם על לא עוול בכפכם!

עכשיו שיש בפניכם את המסלול המהיר, הבטוח והיעיל ביותר בו אתם יכולים, ביום טיפולים אחד, לחזור הביתה עם חיוך מאוזן לאוזן למשך כל ימי חייכם…האחריות, מנקודה זו היא אך ורק…עליכם!

כל מסע בן 1000 ק"מ מתחיל ב...
צעד אחד קטן!

תדמיינו לעצמכם את השבת הראשונה בה אתם נפגשים לראשונה עם בני המשפחה, בפעם הראשונה שהם יראו אתכם ואת החיוך החדש שלכם…

תנסו לדמיין אילו תגובות תקבלו.
תנסו לדמיין איך אתם תרגישו.
תדמיינו איך זה יהיה להצטלם לתמונה משפחתית בפעם הראשונה כשאתם יכולים לחייך, ממש כמו פעם…

זה בדיוק מה שאתם צריכים לדמיין כדי שתוכלו לעשות את הצעד הראשון לחיוך המושלם שילווה אתכם בכל יום, מעתה, למשך כל חייכם!

ד"ר שילמן דואג לכם שתעשו את הצעד הראשון שלכם כמו שצריך!

לשמוע, לא עולה כסף!
פגישת ייעוץ ללא עלות!

לזמן מוגבל ומספר מטופלים מוגבל מאוד, החליט ד"ר שילמן להעניק לכל מטופל פוטנציאלי בדיקה ראשונית ובניית תכנית טיפולים מקיפה, מדויקת ומדוקדקת בחינם וללא התחייבות!

כן, כן. שמעתם נכון! מהירי החלטה שישריינו את מקומם ע"י השארת פרטים, כאן בתחתית במסך, יוכלו לקבל לידם את מפת הבריאות של חלל הפה שלהם, שיטות הפעולה ומסגרת זמן מדוייקת מתחילת התהליך ועד לחיוך המושלם שלו ייחלו.

מי שימהר לשריין לעצמו את מימוש ההטבה, למעשה מבטיח לעצמו שאת הצעד הראשון שלו להשבת החיוך המושלם שלו הוא יעשה בקליניקה ששמה את ייחודיות המטופל וצרכיו מעל הכל, על שולחן הטיפולים!

השאירו פרטים לבדיקה ראשונית ללא תשלום!

*כל הזכויות שמורות למרפאת ד"ר פבלו שילמן.

שיחה עם נציג