השתלת שיניים אצל ד"ר שילמן = חיים עם ביטחון

"אני הדוגמה הכי קיצונית שיש, לא היתה לי שן אחת בפה"

התגובות שקיבלתי: "וואו איזה יופי, אצל מי עשית את זה?"

"אפשר לאכול עם איזה חלק שרוצים, הכל זמין ונגיש"

"הייתי מתבייש לחייך"

"אני מטופל אצל ד"ר שילמן מאז 1988... הוא כמו משפחה"

סוף סוף שקיפות בהשתלת שיניים

אם אתם מחפשים בימים אלה מרפאה לביצוע טיפול השתלת שיניים זהו אולי המכתב החשוב ביותר שאתם עשויים לקרוא… משום שהוא מסביר מדוע רופא השיניים הזה מוכן לחשוף הכל...

משולחן העבודה של ד"ר פבלו שילמן

חברים יקרים,
אם אתם מחפשים מרפאה או רופא לביצוע טיפול השתלת השיניים ממש בימים אלה כתבתי את המכתב הזה בשבילכם.

יכול להיות שכבר ביקרתם במספר מרפאות, שמעתם על כל מיני שיטות טיפולים ושתלים, קיבלתם הצעות מחיר כאלה ואחרות… ועכשיו אתם מרגישים יותר מבולבלים ומתוסכלים.

אם אתם מרגישים כך דעו לכם שזה לא באשמתכם!

בשנים האחרונות נוצרה מן 'בהלה לזהב' בתחום השתלת השיניים וכתוצאה מכך ישנן לא מעט מרפאות ורופאים (אמינים יותר או פחות) שמפרסמים את הטיפולים שלהם מתחת לכל עץ רענן.

כן, אפילו לי נמאס!!

למקרה שאתם פוגשים אותי כאן בפעם הראשונה, אז הרשו לי להציג את עצמי. קוראים לי ד"ר פבלו שילמן. אני מנהל מרפאת שיניים ותיקה ברמת השרון. אני מעריך שאם אתם קוראים את השורות האלה אתם פחות או יותר בגילי. כלומר, נולדתם מעט לפני או אחרי קום המדינה האהובה שלנו.

יכול להיות שנחשתם על פי השם שלי שאני לא צבר. נולדתי בארגנטינה אחרי שהורי נאלצו לברוח לשם מאירופה עם עליית הנאצים (ימח שמם). בשנות השמונים דבק בי ה'ג'וק' הציוני והחלטתי לעשות לעלות לישראל. עכשיו, זה נכון שהחיים במדינה שלנו לא פשוטים אבל אני לא מצטער על ההחלטה הזו. אני אוהב את המדינה. הקמתי כאן בית, משפחה ועסק.

יכול להיות שאני נאיבי אבל כשאני קם כל בוקר והולך למרפאה אני עדיין חושב איך אני יכול לתרום – כן, לעשות טוב – לאנשים שגרים כאן במדינה שלנו, אנשים שאני פוגש כל יום במרפאה.

הסוף לתסכול והבילבול בכל מה שנוגע להשתלת שיניים

זו בדיוק הסיבה שהחלטתי להיות הכי שקוף שאני יכול בכל מה שנוגע לטיפולים שאני מציע במרפאה שלי, בעיקר בתחום השתלת השיניים. חשוב לי שלא תביני אותי לא נכון. גם אני רוצה להתפרנס ושומו שמיים אפילו להרוויח כסף במרפאה. אך זה מעולם לא יבוא על חשבון הבריאות של הלקוח.

לכן אני רוצה להציע לכם – במידה ותסכימו – יעוץ פרטני ואישי למקרה שלכם. כמו שאמרתי אני פועל בשקיפות מלאה ולכן לכל מי שמגיע אלי אני מציע לפחות 3 ולעיתים אף 4 דרכי טיפול שונים. הם שונים בעלויות ושונים בתהליך ובמרכיבים. אני אסביר לכם מהו ההבדל בין כל אחד ואחד ובדיוק איך תרגישו אחרי התהליך. משום שאני מנהל מרפאת בוטיק ולא 'מפעל להשתלות שיניים אני רוצה שתבחרו את הטיפול שהכי טוב עבורכם.

נשמע לכם מעניין? זה מה שאתם צריכים לעשות עכשיו

כמו שאמרתי אני מנהל מרפאת בוטיק ולא מפעל ענק ולכן הקצתי מספר מקומות מוגבל לאנשים שאוכל לפגוש בשבועות הקרובים. אם חשוב לכם לעבור טיפול בקרוב מומלץ לפעול מהר ולא לשבת על הגדר. ברגע שתמלאו את הפרטים בטופס כאן למטה, ריקי, העוזרת שלי תיצור איתכם קשר לתיאום הפגישה הראשונה ללא עלות (ברחוב סקולוב ברמת השרון). 

השאירו פרטים לבדיקה ראשונית ללא עלות

בכבוד רב והערכה,

ד"ר פבלו שילמן

נ.ב. אם תחכו ולא תשאירו פרטים עכשיו אתם עשויים לחכות חודשים רבים לפני שנוכל להיפגש. מלאו את טופס כאן למעלה.

 

ד"ר פבלו שילמן | כתובת: סוקולוב 91, רמת השרון | טלפון: 03-549-9181

שיחה עם נציג