מכונת הנשמה לעסקים כנגד משבר הקורונה!

יעוץ אישי שיציל לכם את העסק
בשיחת וידאו וללא עלות

נגייס עבורך את כל הכלים הכלכליים והמשפטיים כדי להציל לך את העסק ולמנוע ממנו ליפול!

מה תקבלו
בפגישה הדיגיטלית עם עו"ד עמירם אלקובי?

הסדר לדחיית תשלומים

נבחן הסדרים לדחיית תשלומים מול הבנקים, ספקים ונושים אחרים.

מיפוי העסק שלכם

מיפוי כלכלי ומשפטי של העסק שלכם שיעזור לך להתחמק מאסון כלכלי.

צעדים ברורים איך ניתן להציל את העסק מקריסה

נייצר תהליך ברור,
צעד אחר צעד, איך להציל את העסק שלכם מקריסה כלכלית.

זכאות להלוואות וערבויות מהמדינה

נברר בתהליך ראשוני אם אתם זכאים להלוואות וערבויות מהמדינה שיסיעו לכם לצאת מהבוץ.

לחצו על הכפתור ליצירת קשר

[thrive_2step id='1404']
[/thrive_2step]

הקורונה פגעה גם בכם?
אתם בבעיה!

כמעט כל בעל עסק חווה פגיעה קשה ממשבר הקורונה, ההכנסות נעצרו, לקוחות חדשים הפסיקו להגיע, אין לכם אפשרות לשלם על שכ"ד, הוצאות ועובדים. העסק נמצא בפרפורי מוות ואין לכם יכולת לעשות דבר, אתם תקועים במקום, לא יכולים לזוז כשאתם רואים את פשיטת הרגל מתקרבת אליכם.

 נגיף הקורונה הוא כאן והוא אמיתי, אבל אם אתם בעלי עסקים, אז לפי כל הנתונים שמציגים בערוצי החדשות, מהקורונה אתם פחות אמורים להיות מודאגים, הבעיה האמיתית היא המשבר הכלכלי שאליו הוא הכניס את המדינה כולה. 
זו בדיוק הסיבה מדוע החלטנו לתת לכם יעוץ ללא עלות וללא שום התחייבות בכל דרך שתרצו: טלפון, וואצאפ, פייסבוק או שיחת וידאו.

 

כן,

מגיעה לכם פגישה אישית דיגיטלית, שתציל לכם את העסק בשיחת וידאו ללא עלות!

[thrive_2step id='1404']
[/thrive_2step]

מי זכאי לפגישת הייעוץ?

למי פגישת הייעוץ הדיגיטלית לא מתאימה?

משבר הקורונה ריסק מאות אלפי ואף מעל למליון אזרחים רק כאן בישראל. המטרה שלנו היא להציל עסקים ובעיקר את האנשים שעומדים מאחוריהם, למנוע מהעסקים ליפול, להיכנס להליכים משפטיים יקרים, ארוכים וכואבים. אנחנו כאן כדי לסייע לכם לעבור את המשבר ולהמשיך לצמוח. לכן אם אתם לא עומדים בקריטריונים הבאים אין טעם שתשאיר למשרדינו פרטים.

אם אתם לא יכולים להתחייב לשלושת הכללים האלו אל תפנו אלינו, אנחנו רוצים לעזור לכמה שיותר משפחות ועסקים, כאלו שבאמת יכולים לעזור לעצמם ולראות שינוי, להוציא את עצמם מהבוץ שהקורונה הביאה אלינו ולהתחיל מחדש!

למי פגישת היעוץ הדיגיטלית כן מתאימה?

אם אתם באמת רוצים להציל את העסק שלכם ומוכנים לעשות פעולות מעשיות, ואמיתיות אנחנו כאן בשבילכם!
גם אם אתם חוששים מטכנולוגיה ולא יודעים איך תוכלו להסתדר עם שיחות הוידאו, אל תדאגו, אנחנו נדאג לפתרון עבורכם, מה שחשוב הוא הרצון שלכם לעשות מעשה ושינוי לעבר עתיד כלכלי טוב יותר.

אנחנו נמצאים כאן עבור כל בעל עסק, עצמאי וחברה בע"מ שמעוניינים לעשות פעולות, שייתכן ויהיו גם קשות.
חשוב לנו להבהיר, לא מדובר בפתרון קסמים! מדובר במאות אלפי שעות של ניסיון שנצבר במשרדינו יחד עם היכרות עם כל הכלים וההטבות שניתן לדרוש לבעלי עסקים בתקופה הזו, כל זה במעטפת של יעוץ עיסקי צמוד שילווה אתכם צעד צעד.

ליצירת קשר מלאו את הטופס עכשיו.

[thrive_2step id='1404']
[/thrive_2step]
[thrive_2step id='1404']
[/thrive_2step]

אודות

משרד עורכי דין עמירם אלקובי ושות', הינו משרד המונה 4 סניפים: חיפה, תל אביב, באר שבע וירושלים. משרדנו עוסק במחיקת חובות ובביטול הגבלות ועיקולים, בניהול הסדרי חוב ובייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל והוצאה לפועל.

למשרדנו מחלקות נוספות העוסקות בדיני צרכנות ובהענקת ליווי משפטי שוטף לעסקים גדולים וקטנים. משרדנו משרת מגוון רחב של לקוחות, החל מלקוחות פרטיים ועד לעסקים וארגונים גדולים.

משרדנו מונה עורכי דין וצוות עובדים בעלי ניסיון וידע רב מתחום חדלות הפירעון והדין הצרכני הן במישור הפרטי והן במישור העסקי השוטף. משרדנו מורכב מצוותים יעילים זמינים, אקטיביים וערניים, המלווים את לקוחותינו לאורך כל ההליך ובכל סוגיה משפטית העשויה להטריד את מנוחתו של הלקוח. מלבד הידע המשפטי הרחב, מאופיין משרדנו על עקרונות של מסירות, מחויבות, זמינות ומקצועיות אותן אנו מחויבים לספק בכל רגע נתון לכל אחד ואחד מלקוחותינו.

למשרדנו מערכות מחשוב מתקדמות, המאפשרות קיצור משך ההליכים, סנכרון למערכות בתי המשפט ולשכות ההוצאה לפעול, כאשר בכל מחלקות המשרד ניתן מענה אנושי של עורך דין המכיר ומטפל בתיק.

ליצירת קשר

[thrive_2step id='1404']
[/thrive_2step]

ישנם מספר הנחות מוטעות בגללן חייבים רבים ממשיכים להישאר בתוך מעגל החובות ולהיגרר במשך שנים ארוכות למאבקים מול לשכות הוצל"פ, בנקים ונושים:

  • לא יכול להרשות לעצמי ייצוג של עו"ד:  איך תדע אם אתה יכול להרשות לעצמך ייצוג משפטי, מקצועי אם לא תשאל? " לנסות, זה 50% הצלחה. לא לנסות בכלל, זה 100% כשלון"

בוא וקבל שיחת ייעוץ בחינם.

  • איך אדע איזו חברת עו"ד תתאים למצבי? קודם כל עליכם לעבוד עם חברת עו"ד המתמחה בפשיטות-רגל.  כמו שלא תפנה לעו"ד פלילי לייצוג בבית משפט לענייני משפחה.
  • לא נראה לי שגובה החובות שלי עומדים בתנאים: התנאים לפתיחת הליכי פש"ר מבחינת היקף סך החובות הוא נמוך, בצורה דרמטית  ממה שהרוב מניחים מפני שהנחותיהם מבוססות לרוב, על פשיטות-רגל של בעלי עסקים, שבמקרים אלה גובה החובות של בעל עסק גבוה בהרבה מסך החובות של האזרח מן השורה. לכן חשוב לברר בשיחת ייעוץ ללא התחייבות.

עמירם אלקובי ושות',  משרד עורכי דין ממוקמים בת"א, ירושלים, חיפה ובאר שבע. כל אחד מסניפי "עמירם אלקובי ושות" מתמחה בפשיטות-רגל , מחיקת חובות ומתן צווי הפטר.

ליצירת קשר

[thrive_2step id='1404']
[/thrive_2step]

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם

כל הזכויות שמורות © עמירם אלקובי ושות' – משרד עורכי דין

שיחה עם נציג