מכונת הנשמה שלך כנגד משבר הקורונה!

יעוץ אישי שיציל לכם את הבית
בשיחת וידאו ללא עלות

נגייס עבורך את כל הכלים הכלכליים והמשפטיים כדי להציל לך את המשפחה ולמנוע ממך ליפול כלכלית!

מה תקבלו
בפגישה הדיגיטלית עם עו"ד עמירם אלקובי?

הסדר לדחיית תשלומים

נבחן הסדרים לדחיית תשלומים מול הבנקים, חברות הלוואות ונושים אחרים.

 

עיכוב הליכים משפטיים

נערך מראש לעיכוב ומניעת הליכים משפטיים כואבים ויקרים.

נבדוק אם הליכים משפטיים
יוכלו לעזור לך

נשקול את היתרונות מול החסרונות של ההליכים המשפטיים לקבלת הפטר מהחובות.

הפחתה ופריסת חובות

נפעל כדי להפחית את גובה החובות ולפרוס  בצורה נוחה.

לחצו על הכפתור ליצירת קשר

[thrive_2step id='1404']
[/thrive_2step]

הקורונה פגעה גם בכם?
אתם בבעיה!

כמעט כל בית בישראל חווה פגיעה משמעותית עד קשה ממשבר הקורונה.  ההכנסות נפגעו ואפילו נעצרו, אין לאזרחים אפשרות לשלם על שכ"ד, הוצאות קבועות כמו חשמל, ארנונה ומזון. מקומות העבודה שלנו כבר לא מובטחים לאף אחד גם לאוכלוסיה החזקה שבנינו. מעסקים קטנים ועד חברות ענק יתחילו לקרוס בזו אחר זו בחודשים הקרובים מחובות שנצברים בדיוק עכשיו. המשק לא יחזור להיות אותו הדבר, וזה ישפיע על כל אחד ואחד. 

 נגיף הקורונה הוא כאן והוא אמיתי, אבל לפי כל הנתונים שמציגים בערוצי החדשות, מהקורונה אתם פחות אמורים להיות מודאגים, הבעיה האמיתית היא המשבר הכלכלי שאליו הוא הכניס את המדינה כולה. 
זו בדיוק הסיבה מדוע החלטנו לתת לכם יעוץ ללא עלות וללא שום התחייבות בכל דרך שתרצו: טלפון, וואצאפ, פייסבוק או שיחת וידאו.

כן,

מגיעה לכם פגישה אישית, שתציל לכם את הבית והמשפחה בשיחת וידאו ללא עלות!

[thrive_2step id='1404']
[/thrive_2step]

מי זכאי לפגישת הייעוץ?

למי פגישת הייעוץ הדיגיטלית לא מתאימה?

משבר הקורונה ריסק מאות אלפים ואף למעלה ממליון אזרחים רק כאן בישראל.
המטרה שלנו היא להציל את האנשים הקטנים, את המשפחות, את הבית של כל אחד מכם ולמנוע מכם ליפול כלכלית. 
אנחנו רוצים לסייע לאנשים להמנע ממשברים כלכליים ולמנוע מהם הליכים משפטיים יקרים וכואבים. צברנו במהלך השנים מאות אלפי שעות עבודה 
עם הידע הכלכלי והכלים המשפטיים כדי להוציא כל אחד מכל משבר. 
אנחנו כאן כדי לסייע לכם לעבור את המשבר ולהמשיך לצמוח. לכן אם אתם לא עומדים בקריטריונים הבאים אין טעם שתשאיר למשרדינו פרטים.

אם אתם לא יכולים להתחייב לשלושת הכללים האלו אל תפנו אלינו, אנחנו רוצים לעזור לכמה שיותר משפחות ועסקים, כאלו שבאמת יכולים לעזור לעצמם ולראות שינוי, להוציא את עצמם מהבוץ שהקורונה הביאה אלינו ולהתחיל מחדש!

למי פגישת היעוץ הדיגיטלית כן מתאימה?

אם אתם באמת רוצים להציל את המשפחה ממשבר כלכלי ומוכנים לעשות פעולות מעשיות ואמיתיות, אנחנו כאן בשבילכם! גן אם אתם חוששים מטכנולוגיה ולא יודעים איך תוכלו להסתדר עם שיחת הוידאו, אל תדאגו, אנחנו נדאג לפתרון עבורכם, מה שחשוב הוא הרצון שלכם לעשות מעשה ושינוי לעבר עתיד כלכלי טוב יותר.

אנחנו נמצאים כאן בשביל כל אדם פרטי או בעל עסק שמעוניין לעשות פעולות שייתכן וגם יהיו קשות.
חשוב לנו להבהיר, לא מדובר בפתרון קסמים! לצערינו אין דבר, מדובר במאות אלפי שעות של ניסיון שנצבר במשרדינו יחד עם היכרות עם כל הכלים וההטבות שניתן לדרוש בתקופה הזו מכלל הגופים ומשרדי הממשלה.

ליצירת קשר מלאו את הטופס עכשיו.

[thrive_2step id='1404']
[/thrive_2step]
[thrive_2step id='1404']
[/thrive_2step]

אודות

משרד עורכי דין עמירם אלקובי ושות', הינו משרד המונה 4 סניפים: חיפה, תל אביב, באר שבע וירושלים. משרדנו עוסק במחיקת חובות ובביטול הגבלות ועיקולים, בניהול הסדרי חוב ובייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל והוצאה לפועל.

למשרדנו מחלקות נוספות העוסקות בדיני צרכנות ובהענקת ליווי משפטי שוטף לעסקים גדולים וקטנים. משרדנו משרת מגוון רחב של לקוחות, החל מלקוחות פרטיים ועד לעסקים וארגונים גדולים.

משרדנו מונה עורכי דין וצוות עובדים בעלי ניסיון וידע רב מתחום חדלות הפירעון והדין הצרכני הן במישור הפרטי והן במישור העסקי השוטף. משרדנו מורכב מצוותים יעילים זמינים, אקטיביים וערניים, המלווים את לקוחותינו לאורך כל ההליך ובכל סוגיה משפטית העשויה להטריד את מנוחתו של הלקוח. מלבד הידע המשפטי הרחב, מאופיין משרדנו על עקרונות של מסירות, מחויבות, זמינות ומקצועיות אותן אנו מחויבים לספק בכל רגע נתון לכל אחד ואחד מלקוחותינו.

למשרדנו מערכות מחשוב מתקדמות, המאפשרות קיצור משך ההליכים, סנכרון למערכות בתי המשפט ולשכות ההוצאה לפעול, כאשר בכל מחלקות המשרד ניתן מענה אנושי של עורך דין המכיר ומטפל בתיק.

ליצירת קשר

[thrive_2step id='1404']
[/thrive_2step]

ישנם מספר הנחות מוטעות בגללן חייבים רבים ממשיכים להישאר בתוך מעגל החובות ולהיגרר במשך שנים ארוכות למאבקים מול לשכות הוצל"פ, בנקים ונושים:

  • לא יכול להרשות לעצמי ייצוג של עו"ד:  איך תדע אם אתה יכול להרשות לעצמך ייצוג משפטי, מקצועי אם לא תשאל? " לנסות, זה 50% הצלחה. לא לנסות בכלל, זה 100% כשלון"

בוא וקבל שיחת ייעוץ בחינם.

  • איך אדע איזו חברת עו"ד תתאים למצבי? קודם כל עליכם לעבוד עם חברת עו"ד המתמחה בפשיטות-רגל.  כמו שלא תפנה לעו"ד פלילי לייצוג בבית משפט לענייני משפחה.
  • לא נראה לי שגובה החובות שלי עומדים בתנאים: התנאים לפתיחת הליכי פש"ר מבחינת היקף סך החובות הוא נמוך, בצורה דרמטית  ממה שהרוב מניחים מפני שהנחותיהם מבוססות לרוב, על פשיטות-רגל של בעלי עסקים, שבמקרים אלה גובה החובות של בעל עסק גבוה בהרבה מסך החובות של האזרח מן השורה. לכן חשוב לברר בשיחת ייעוץ ללא התחייבות.

עמירם אלקובי ושות',  משרד עורכי דין ממוקמים בת"א, ירושלים, חיפה ובאר שבע. כל אחד מסניפי "עמירם אלקובי ושות" מתמחה בפשיטות-רגל , מחיקת חובות ומתן צווי הפטר.

ליצירת קשר

[thrive_2step id='1404']
[/thrive_2step]

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם

כל הזכויות שמורות © עמירם אלקובי ושות' – משרד עורכי דין

שיחה עם נציג