איך יוצאים ממעגל החובות וממרדף בלתי פוסק של נושים, עיקולים ותביעות?

החוק החדש שיצמצם את החובות ויחזיר אתכם לחיים שאהבתם

מתאים רק לבעלי חוב של 50,000 ש"ח ויותר בלבד

השאר את הפרטים שלך עכשיו

*בהרשמת הנך מסכים לקבל מאיתנו דיוור מפעם לפעם, ניתן להסיר את עצמך בכל שלב

  • נקלעתם לחובות ואתם לא רואים את האור שבקצה המנהרה?
  • חשבונות הבנק מעוקלים וסוכני הוצל"פ דופקים בדלת?
  • עיקלו לכם  את הרכב ושללו מכם את הזכות לחידוש רישיון הנהיגה?

  • אתה מתגלגל עם הלוואות כבר שנים?

אתם בבעיה!

בין אם אתם בעלי עסקים או שכירים, ישנה דרך לצאת ממעגל החובות ולהתחיל פרק חדש בחיים!

התהליך שהחייב צריך לעבור הוא הליך שיקום כללי וחדלות פרעון.

בעזרת ייצוג נכון ומקצועי- כל חייב שעומד בתנאים לפתוח הליך פשיטת-רגל, יוכל בתוך 18 חודשים, להסיר מעליו את כל החובות שהצטברו עד ליום הליך פשיטת הרגל וצו הכינוס.

כשאתה מיוצג ע"י חברת עו"ד המתמחה בהליכי בשיקום כלכלי, תוכלו, בשלושה שלבים, לצאת מהסיוט המתמשך של מעגל החובות.

מי זכאי להנות מהחוק החדש "לשיקום כלכלי" ולחזור לשפיות כלכלית?

1. כל אדם בעל חוב מעל ל-50,000 ש"ח

אדם זכאי ליהנות מהחוק החדש במידה ואין ביכולתו של להחזיר את החוב או יוכל להחזירו רק עם קבלת פריסת תשלומים נוחה.

 

2. תהליך הפטר מקוצר לחוב הקטן מ-150,000 ש"ח.

הליך מהיר וללא עיכובים, לאדם בעל חובות אשר אינם עולים על 150,000 ש"ח. ההליך יתקיים כבר בלשכת ההוצאה לפועל, ויקצר משמעותית את מהירות הטיפול עד לקבלת ההפטר המיוחל.

3. תוכנית הבראה אמיתית לאדם בעל חובות מעל 150,000 ש"ח

הליך שבמסגרתו בונים "תוכנית הבראה" לשיקום כלכלי. במסגרת התהליך בונים לחייב תוכנית מדויקת להחזר החובות, וביטול המגבלות החלות על החייב כמו: אישור יציאה מהארץ, רשיון נהיגה ועוד.

ברגע שהחייב מקבל הפטר, מנקודה זו, יוכל החייב לפתוח בדף חדש בחייו וכל החובות המצטברים מסולקים.

ליצירת קשר מלאו את הטופס עכשיו.

ככה עזרנו ללקוחות שלנו

חובות בסך 500,000 ₪ הסתיימו היום ב - 75,000 ₪. עו"ד שיר בנטל מסניף ב"ש ניהלה את התיק בשלמות 🥇🔝 צולם בהסכמת הלקוח.

הלקוחה היקרה הגיע אלינו לפני כשנה עם חובות של 232,000 ₪, היום היא קיבלה הפטר מותנה במסגרתו תשלם 770 ₪ למשך 60 חודשים (46,200 ₪). עו"ד עודד שקורי ממשרדנו הופיע בדיון והוסיף גאווה למשרד🥇. צולם בהסכמת הלקוחה❤️

בחור צעיר זוכה סוף סוף לתכנית פירעון שבסיומה יפתח דף חדש ללא חובות. תודה לעו"ד מיכל יוסקוביץ' על עבודה מדהימה🥇 (צולם בהסכמת הלקוח).

חובות של 317,000 ש"ח נסגרו בתוספת של 48,000 ש"ח. עו"ד מיכל יוסקוביץ' הגיעה לדיון מטעם משרדנו והראתה לכולם יכולות מדהימות💪🏻. צולם באישור הלקוחה המקסימה❤️

אודות

משרד עורכי דין עמירם אלקובי ושות', הינו משרד המונה 4 סניפים, חיפה, תל אביב, באר שבע וירושלים. משרדנו עוסק במחיקת חובות ובביטול הגבלות ועיקולים, בניהול הסדרי חוב ובייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל והוצאה לפועל.

למשרדנו מחלקות נוספות העוסקות בדיני צרכנות ובהענקת ליווי משפטי שוטף לעסקים גדולים וקטנים. משרדנו משרת מגוון רחב של לקוחות, החל מלקוחות פרטיים ועד לעסקים וארגונים גדולים.

משרדנו מונה עורכי דין וצוות עובדים בעלי ניסיון וידע רב מתחום חדלות הפירעון והדין הצרכני הן במישור הפרטי והן במישור העסקי השוטף. משרדנו מורכב מצוותים יעילים זמינים, אקטיביים וערניים, המלווים את לקוחותינו לאורך כל ההליך ובכל סוגיה משפטית העשויה להטריד את מנוחתו של הלקוח. מלבד הידע המשפטי הרחב, מאופיין משרדנו על עקרונות של מסירות, מחויבות, זמינות ומקצועיות אותן אנו מחויבים לספק בכל רגע נתון לכל אחד ואחד מלקוחותינו.

למשרדנו מערכות מחשוב מתקדמות, המאפשרות קיצור משך ההליכים, סנכרון למערכות בתי המשפט ולשכות ההוצאה לפעול, כאשר בכל מחלקות המשרד ניתן מענה אנושי של עורך דין המכיר ומטפל בתיק.4

מכיוון שהליך פש"ר הוא הליך בו החייב, ללא קשר לגובה חובותיו, יוכל בתוך שנה וחצי, להסיר את סך החובות הרשומות על שמו.  עליו להיות זכאי להליך זה וחשוב לבדוק זאת עם חברת עו"ד המתמחה בנושא .

רוב- הציבור אינו מודע לעובדה זו שהם זכאים לפתוח בהליכי פש"ר והם ממשיכים במסכת הסבל בכל יום  ויום בחייהם.

הליך פשיטת הרגל תקף לא רק לבעלי עסקים אלא לכל אזרח ישראלי שנקלע לחובות גדולים שאינו יכול לעמוד בפניהם!

ישנם מספר הנחות מוטעות בגללן חייבים רבים ממשיכים להישאר בתוך מעגל החובות ולהיגרר במשך שנים ארוכות למאבקים מול לשכות הוצל"פ, בנקים ונושים:

  • לא יכול להרשות לעצמי ייצוג של עו"ד:  איך תדע אם אתה יכול להרשות לעצמך ייצוג משפטי, מקצועי אם לא תשאל? " לנסות, זה 50% הצלחה. לא לנסות בכלל, זה 100% כשלון"

בוא וקבל שיחת ייעוץ בחינם.

  • איך אדע איזו חברת עו"ד תתאים למצבי? קודם כל עליכם לעבוד עם חברת עו"ד המתמחה בפשיטות-רגל.  כמו שלא תפנה לעו"ד פלילי לייצוג בבית משפט לענייני משפחה.
  • לא נראה לי שגובה החובות שלי עומדים בתנאים: התנאים לפתיחת הליכי פש"ר מבחינת היקף סך החובות הוא נמוך, בצורה דרמטית  ממה שהרוב מניחים מפני שהנחותיהם מבוססות לרוב, על פשיטות-רגל של בעלי עסקים, שבמקרים אלה גובה החובות של בעל עסק גבוה בהרבה מסך החובות של האזרח מן השורה. לכן חשוב לברר בשיחת ייעוץ ללא התחייבות.

עמירם אלקובי ושות',  משרד עורכי דין ממוקמים בת"א, חיפה ובאר שבע. כל אחד מסניפי "עמירם אלקובי ושות" מתמחה בפשיטות-רגל , מחיקת חובות ומתן צווי הפטר.

ליצירת קשר

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם

כל הזכויות שמורות © עמירם אלקובי ושות' – משרד עורכי דין

שיחה עם נציג