בעל עסק!

איך יוצאים ממעגל החובות וממרדף בלתי פוסק של נושים, עיקולים ותביעות?

לחצו על הכפתור ליצירת קשר

[thrive_2step id='1404']
[/thrive_2step]
  • העסק שלכם נקלע לחובות ואתם לא רואים את האור שבקצה המנהרה?
  • חיים בתחושת הישרדות יום-יומית?
  • חשבונות הבנק מעוקלים וסוכני הוצל"פ דופקים בדלת?
  • מתגעגעים לימים בהם העסק שלכם היה עסק מרוויח ומניב?

אתם בבעיה!

בעלי עסקים יקרים, ישנה דרך לצאת ממעגל החובות ולהתחיל פרק חדש בחיים ובעסק!

התהליך שהחייב צריך לעבור הוא הליך שיקום כללי וחדלות פרעון.

בעזרת ייצוג נכון ומקצועי- כל חייב שעומד בתנאים לפתוח הליך פשיטת-רגל, יוכל בתוך 18 חודשים, להסיר מעליו את כל החובות שהצטברו עד ליום הליך פשיטת הרגל וצו הכינוס.

כשאתה מיוצג ע"י חברת עו"ד המתמחה בהליכי בשיקום כלכלי, תוכלו, בשלושה שלבים, לצאת מהסיוט המתמשך של מעגל החובות.

 

[thrive_2step id='1404']
[/thrive_2step]

זה הזמן לפעול!

חשוב שתבינו שככל שהזמן עובר, והחובות גדלים וגדלים, כך יהיה קשה יותר לצאת לחיים חדשים. בדיוק בגלל זה, אתם לא צריכים לפעול מחר או בעוד שבוע, אלא לפעול עוד היום!

השאירו פרטים כעת וקבלו שיחת ייעוץ בחינם!

ליצירת קשר מלאו את הטופס עכשיו.

[thrive_2step id='1404']
[/thrive_2step]
[thrive_2step id='1404']
[/thrive_2step]

ככה עזרנו ללקוחות שלנו

אודות

משרד עורכי דין עמירם אלקובי ושות', הינו משרד המונה 4 סניפים, חיפה, תל אביב, באר שבע וירושלים. משרדנו עוסק במחיקת חובות ובביטול הגבלות ועיקולים, בניהול הסדרי חוב ובייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל והוצאה לפועל.

למשרדנו מחלקות נוספות העוסקות בדיני צרכנות ובהענקת ליווי משפטי שוטף לעסקים גדולים וקטנים. משרדנו משרת מגוון רחב של לקוחות, החל מלקוחות פרטיים ועד לעסקים וארגונים גדולים.

משרדנו מונה עורכי דין וצוות עובדים בעלי ניסיון וידע רב מתחום חדלות הפירעון והדין הצרכני הן במישור הפרטי והן במישור העסקי השוטף. משרדנו מורכב מצוותים יעילים זמינים, אקטיביים וערניים, המלווים את לקוחותינו לאורך כל ההליך ובכל סוגיה משפטית העשויה להטריד את מנוחתו של הלקוח. מלבד הידע המשפטי הרחב, מאופיין משרדנו על עקרונות של מסירות, מחויבות, זמינות ומקצועיות אותן אנו מחויבים לספק בכל רגע נתון לכל אחד ואחד מלקוחותינו.

למשרדנו מערכות מחשוב מתקדמות, המאפשרות קיצור משך ההליכים, סנכרון למערכות בתי המשפט ולשכות ההוצאה לפעול, כאשר בכל מחלקות המשרד ניתן מענה אנושי של עורך דין המכיר ומטפל בתיק.4

מכיוון שהליך פש"ר הוא הליך בו החייב, ללא קשר לגובה חובותיו, יוכל בתוך שנה וחצי, להסיר את סך החובות הרשומות על שמו.  עליו להיות זכאי להליך זה וחשוב לבדוק זאת עם חברת עו"ד המתמחה בנושא .

רוב- הציבור אינו מודע לעובדה זו שהם זכאים לפתוח בהליכי פש"ר והם ממשיכים במסכת הסבל בכל יום  ויום בחייהם.

הליך פשיטת הרגל תקף לא רק לבעלי עסקים אלא לכל אזרח ישראלי שנקלע לחובות גדולים שאינו יכול לעמוד בפניהם!

ליצירת קשר

[thrive_2step id='1404']
[/thrive_2step]

ישנם מספר הנחות מוטעות בגללן חייבים רבים ממשיכים להישאר בתוך מעגל החובות ולהיגרר במשך שנים ארוכות למאבקים מול לשכות הוצל"פ, בנקים ונושים:

  • לא יכול להרשות לעצמי ייצוג של עו"ד:  איך תדע אם אתה יכול להרשות לעצמך ייצוג משפטי, מקצועי אם לא תשאל? " לנסות, זה 50% הצלחה. לא לנסות בכלל, זה 100% כשלון"

בוא וקבל שיחת ייעוץ בחינם.

  • איך אדע איזו חברת עו"ד תתאים למצבי? קודם כל עליכם לעבוד עם חברת עו"ד המתמחה בפשיטות-רגל.  כמו שלא תפנה לעו"ד פלילי לייצוג בבית משפט לענייני משפחה.
  • לא נראה לי שגובה החובות שלי עומדים בתנאים: התנאים לפתיחת הליכי פש"ר מבחינת היקף סך החובות הוא נמוך, בצורה דרמטית  ממה שהרוב מניחים מפני שהנחותיהם מבוססות לרוב, על פשיטות-רגל של בעלי עסקים, שבמקרים אלה גובה החובות של בעל עסק גבוה בהרבה מסך החובות של האזרח מן השורה. לכן חשוב לברר בשיחת ייעוץ ללא התחייבות.

עמירם אלקובי ושות',  משרד עורכי דין ממוקמים בת"א, חיפה ובאר שבע. כל אחד מסניפי "עמירם אלקובי ושות" מתמחה בפשיטות-רגל , מחיקת חובות ומתן צווי הפטר.

ליצירת קשר

[thrive_2step id='1404']
[/thrive_2step]

יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם

כל הזכויות שמורות © עמירם אלקובי ושות' – משרד עורכי דין

שיחה עם נציג