דופק מהיר... אדרנלין גועש...

אתה מאחורי ההגה של מכונית מירוץ?

זו ההזדמנות שלך להצטרף ל-2 ימים שלמים על מסלול המרוצים המקצועי היחיד בישראל בליווי אלופי המירוצים היחידים בישראל

רק 8 מהנועזים ביותר יתקבלו

ימים
שעות
דקות
שניות

אם אי פעם דמיינת איך זה מרגיש לשבת מאחורי ההגה של מכונית מרוצים מעכשיו ולזמן מוגבל יש לך הזדמנות להגשים את החלום ולבלות יומיים שלמים על מסלול המרוצים בליווי אלופי המרוצים היחידים 

לחץ על PLAY כדי לקבל דוגמית לאיך שזה נראה

  • כמה פעמים יצא לכם להיות על כביש ריק ומעקצץ לכם בקצות האצבעות להצמיד את דוושת הגז לרצפה ולטוס אך, בפעול, נהגתם באחריו ולפי החוק?
  • כמה פעמים מצאתם את עצמכם מדמיינים לעצמכם חותכים פינות כמו 'מייקל שומכר' אבל אתם יודעים שאין זה חוקי ושרוב הסיכויים שהרכב שלכם יאבד גלגל ומראה צדדית?
  • כמה פעמים יצא לכם להתערב עם חברים בטענה שאתם נהגים טובים מהם, מהירים מהם ושלו היו מתחרים איתכם.. הייתם משאירים להם אבק?

תן לאלוף המירוצים - ראם סמואל - להראות לך איך לאלף מפלצת ברזל של כוח ועוצמה

ראם התחיל את הקריירה שלו כבר בגיל 18. בגיל 30 כבר לקח את תואר אליפות צרפת במירוצי ראלי!
היתרון של ראם, שהביא אותו לזכות באליפות צרפת פעמיים טמון היה בעובדה שהוא, במוחו, כבר ניצח. היה עליו לנצח את מתחריו, מנטלית, הרבה לפני שהתיישב מאחורי ההגה והיה עליו להיות חזק יותר בנפשו משאר המתחרים!
זהו סוג ההדרכה שתקבל בפרודרייב! אתה תגיע למקום הראשון עוד לפני שבכלל עלית על הרכב וכל מה שיהיה עליך לעשות זה רק להראות לכולם איך עושים זאת, "תכלס' בשטח"!

עכשיו- כשיש לך מדריך אלופים לצידך, כל שנותר לך זה לחשוב טוב טוב האם יש בך את החומר גלם שראם בעצמו יוכל לעצב לאליפות?!

למי זה מתאים…:

אם הגעת לקרוא את מילים אלה ממש זה כבר מציין דבר או שנים לגביך!
מה שמוצע לך כאן זו החוויה הכי יוקרתית שיש ל'פרודרייב' להציע!
זה אומר שמגיע לך הטוב ביותר ואנו שמים בצד את כל סוגי החוויות האחרות שאנו מציעים ללקוחות הססניים או חסרי ניסיון.
אם הגעת עד לפה, זה אומר שאנחנו, כאן ב-פרו דרייב, בחרנו בך ומצאנו לנכון להציע לך את הדובדבן שבקצפת, לחוויה הטובה ביותר שכל נהג מירוצים חווה בכל פעם שמתחרה באופן מקצועי!
אנחנו מדברים על חווית נהיגה מסוג אחר!
לא מדובר כאן בקורס מזורז של מספר שעות וגם לא מדובר כאן ביום כיף על מסלול המירוצים אלא ביומיים שלמים של הדרכה אישית וצמודה, כולל אירוח ולינה…
קבוצה מצומצמת של שמונה אנשים בלבד שיזכו לקבל את מלוא תשומת הלב של כל הצוות המקצועי שפרו-דרייב יכול להציע, הכל כדי שבתום היומיים האלה תצאו נהגי מירוץ לכל דבר!!!

הממליצים שלנו

רז בן חמו

כאחד שחובב נהיגת מרוצים אבל אף פעם לא התנסה , הופתעתי ליום ההולדת על ידי חברתי לקורס נהיגת מרוצים של פרודרייב, הגיע בחור מקצוען בשם ירון שפשוט שינה לי את התפיסה של איך לנהוג נהיגה ספורטיבית , היה פשוט חוויה והייתי ממליץ לכל חובב נהיגה לעבור את הקורס כדי לנהוג יותר טוב… פשוט תענוג צרוף !

ליאן דריקס

צוות של אלופים!!! 
המתנת יום הולדת הכי טובה שיכלתי להעניק לבן זוג שלי! תודה לאסיף על השירות וייעוץ!! תודה ענקית לירון על קורס נהיגת מירוצים, טיפים לנהיגה נכונה! אתם מקצועניים!!!!!

דוד גשר

חוויה מאוד טובה! היינו חבורה קטנה של 4 אנשים…  מאוד נהנה עם מדריך פגז בשם ירון. מאוד מרוצה מהחוויה, כולנו סיימנו עם תחושה שאנחנו נהגי מירוצים מקצועי (בזכות המדיך) ועם טעם של עוד! תודה רבה נחזור בקרוב.

הכל מקצועי. מהמסלול ועד לבורג האחרון!

ראם סמואל, הבעלים של פרודרייב קורץ מחומר שמייצר אלופים!
כבר בגיל 18 החליט ראם שאלוף מירוצי ראלי, זה תכלית חייו!
לא מגיעים לאליפות כפולה באחד המירוצים הקשים בעולם מבלי להיות חדור מטרה וכוח מתפרץ ללא חת!!!

אין אבן חצץ על מסלול המירוצים שראם אינו מעודכן עליו!
לפני שאתה עולה על הרכב, ראם דואג שהרכב לא רק יהיה כשיר לנהיגת מירוצים אלא שהוא יתאים בדיוק לחווית הנהיגה שלך עד הבורג האחרון!

כל מדריך בצוות של ראם נבחר בקפידה, עוצב ובודרך על ידו באופן אישי כדי שאתה תקבל את ההדרכה, "קופי-פייסט" של ראם כאילו ראם בעצמו ישב לצידך והדריך אותך

כדי שתוכל לקבל את החוויה האולטימטיבית, את הדובדבן של הקצפת שיש לפרודרייב להציע ללקוחותיה הנבחרים, על ראם והצוות שלו לתכנן בקפידה את אותם ימי ההדרכה עד לפסיק האחרון ולכן מטווח הזמן בין  פתיחת קבוצה אחת לשניה הוא גדול אז אם מיצמצת…בהחלט שפספסת!

החוויה האולטימטיבית בנהיגת מרוצים בישראל

מכיוון שחווית מירוצים של פעם בחיים שתועבר לך ע"י הנהגים הטובים ביותר במדינה תוכל להנות מיומיים שלמים, כולל לינה ואירוח ולהפוך לנהג מירוצים מקדמת הבמה בעלות נמוכה החל מ-1,200 ש"ח בלבד! שמעת הנכון! אתה הולך לבלות יומיים שלמים של הדרכות מקצועיות על המסלול מחוצה לו ולהפוך לנהג מירוצים מקצועי לכל דבר בעלות נמוכה כמו זו שמצויינת לעיל!!! מדובר כאן בהדרכה אישית בצוותים של שני אנשים ומדריך צמוד. מדובר ביומיים אינטנסיביים של לימודים מעשיים ותיאורטיים. לינה ואירוח ברמה גבוהה. חווית נהיגה שתלווה כל משתתף למשך כל חייו..בהתחייבות!

זה מה שאתה מקבל ברגע שאתה מצטרף...

  • חווית נהיגה לא מהעולם הזה… 360 מעלות, מאחורי ההגה של אחת ממכוניות המרוצים הבודדות בישראל.
  • ליווי אלופי מרוצים במסלול מירוצים המקצועי היחיד בארץ במדבר.

*המודעה מנוסחת בלשון זכר אך  פונה לגברים ונשים כאחד.

ימים
שעות
דקות
שניות

רק 8 מהנועזים ביותר יתקבלו!

ההשקעה שלך

החל מ-1,200 ש"ח בלבד!

© כל הזכויות שמורות PRO DRIVE מגשימים חלומות מוטוריים, מקבוצת ראם סמואל 2015