דופק מהיר... אדרנלין גועש...

אתה מאחורי ההגה של מכונית מירוץ?

זו ההזדמנות שלך להצטרף ליום במסלול המרוצים המקצועי היחיד בישראל בליווי אלופי המירוצים היחידים בישראל

רק 8 מהנועזים ביותר יתקבלו

ימים
שעות
דקות
שניות

לחץ על PLAY כדי לקבל דוגמית לאיך שזה נראה

אם אי פעם דמיינת איך זה מרגיש לשבת מאחורי ההגה של מכונית מרוצים מעכשיו ולזמן מוגבל יש לך הזדמנות להגשים את החלום ולבלות יומיים שלמים על מסלול המרוצים בליווי אלופי המרוצים היחידים 

  • כמה פעמים יצא לכם להיות על כביש ריק ומעקצץ לכם בקצות האצבעות להצמיד את דוושת הגז לרצפה ולטוס אך, בפעול, נהגתם באחריו ולפי החוק?
  • כמה פעמים מצאתם את עצמכם מדמיינים לעצמכם חותכים פינות כמו 'מייקל שומכר' אבל אתם יודעים שאין זה חוקי ושרוב הסיכויים שהרכב שלכם יאבד גלגל ומראה צדדית?
  • כמה פעמים יצא לכם להתערב עם חברים בטענה שאתם נהגים טובים מהם, מהירים מהם ושלו היו מתחרים איתכם.. הייתם משאירים להם אבק?

רק לבחור מה החוויה שלך!

תן לאלוף המירוצים - ראם סמואל - להראות לך איך לאלף מפלצת ברזל של כוח ועוצמה

ראם התחיל את הקריירה שלו כבר בגיל 18. בגיל 30 כבר לקח את תואר אליפות צרפת במירוצי ראלי!
היתרון של ראם, שהביא אותו לזכות באליפות צרפת פעמיים טמון היה בעובדה שהוא, במוחו, כבר ניצח. היה עליו לנצח את מתחריו, מנטלית, הרבה לפני שהתיישב מאחורי ההגה והיה עליו להיות חזק יותר בנפשו משאר המתחרים!
זהו סוג ההדרכה שתקבל בפרודרייב! אתה תגיע למקום הראשון עוד לפני שבכלל עלית על הרכב וכל מה שיהיה עליך לעשות זה רק להראות לכולם איך עושים זאת, "תכלס' בשטח"!

עכשיו- כשיש לך מדריך אלופים לצידך, כל שנותר לך זה לחשוב טוב טוב האם יש בך את החומר גלם שראם בעצמו יוכל לעצב לאליפות?!

אתה חושב שאתה מתאים?

אם הגעת לקרוא את מילים אלה ממש זה כבר מציין דבר או שנים לגביך!
מה שמוצע לך כאן זו החוויה הכי יוקרתית שיש ל'פרודרייב' להציע!
זה אומר שמגיע לך הטוב ביותר ואנו שמים בצד את כל סוגי החוויות האחרות שאנו מציעים ללקוחות הססניים או חסרי ניסיון.
אם הגעת עד לפה, זה אומר שאנחנו, כאן ב-פרו דרייב, בחרנו בך ומצאנו לנכון להציע לך את הדובדבן שבקצפת, לחוויה הטובה ביותר שכל נהג מירוצים חווה בכל פעם שמתחרה באופן מקצועי!
אנחנו מדברים על חווית נהיגה מסוג אחר!
לא מדובר כאן  ביום כיף על מסלול המירוצים אלא בהדרכה אישית וצמודה, הכוללת נהיגה במכונית מירוץ מקצועית שיוצרה בסדנת המירוצים של פיז'ו!
קבוצה מצומצמת של שמונה אנשים בלבד שיזכו לקבל את מלוא תשומת הלב של כל הצוות המקצועי שפרו-דרייב יכול להציע.

הממליצים שלנו

רז בן חמו

כאחד שחובב נהיגת מרוצים אבל אף פעם לא התנסה , הופתעתי ליום ההולדת על ידי חברתי לקורס נהיגת מרוצים של פרודרייב, הגיע בחור מקצוען בשם ירון שפשוט שינה לי את התפיסה של איך לנהוג נהיגה ספורטיבית , היה פשוט חוויה והייתי ממליץ לכל חובב נהיגה לעבור את הקורס כדי לנהוג יותר טוב… פשוט תענוג צרוף !

ליאן דריקס

צוות של אלופים!!! 
המתנת יום הולדת הכי טובה שיכלתי להעניק לבן זוג שלי! תודה לאסיף על השירות וייעוץ!! תודה ענקית לירון על קורס נהיגת מירוצים, טיפים לנהיגה נכונה! אתם מקצועניים!!!!!

דוד גשר

חוויה מאוד טובה! היינו חבורה קטנה של 4 אנשים…  מאוד נהנה עם מדריך פגז בשם ירון. מאוד מרוצה מהחוויה, כולנו סיימנו עם תחושה שאנחנו נהגי מירוצים מקצועי (בזכות המדיך) ועם טעם של עוד! תודה רבה נחזור בקרוב.

הכל מקצועי.
מהמסלול ועד לבורג האחרון!

ראם סמואל, הבעלים של פרודרייב קורץ מחומר שמייצר אלופים!
כבר בגיל 18 החליט ראם שאלוף מירוצי ראלי, זה תכלית חייו!
לא מגיעים לאליפות כפולה באחד המירוצים הקשים בעולם מבלי להיות חדור מטרה וכוח מתפרץ ללא חת!!!

אין אבן חצץ על מסלול המירוצים שראם אינו מעודכן עליו!
לפני שאתה עולה על הרכב, ראם דואג שהרכב לא רק יהיה כשיר לנהיגת מירוצים אלא שהוא יתאים בדיוק לחווית הנהיגה שלך עד הבורג האחרון!

כל מדריך בצוות נבחר בקפידה, עוצב והודרך על ידו באופן אישי, כדי שאתה תקבל, "קופי-פייסט" את ההדרכה של ראם, כאילו ראם בעצמו ישב לצידך והדריך אותך.

כדי שתוכל לקבל את החוויה האולטימטיבית, את הדובדבן של הקצפת שיש לפרודרייב להציע ללקוחותיה הנבחרים, על ראם והצוות שלו לתכנן בקפידה את אותם ימי ההדרכה עד לפסיק האחרון ולכן מטווח הזמן בין  פתיחת קבוצה אחת לשניה הוא גדול אז אם מיצמצת…בהחלט שפספסת!

החוויה האולטימטיבית בנהיגת מרוצים בישראל

חווית המירוצים של פעם בחיים תועבר לך ע"י הנהגים הטובים ביותר במדינה. ליווי צמוד של מדריך נהיגת מירוץ במכונית מירוץ מקצועית  החל מ-1,200 ש"ח בלבד! שמעת הנכון! אתה הולך לעבור הדרכות מקצועיות על מסלול המירוצים בערד ומחוצה לו ולהפוך לנהג מירוצים מקצועי לכל דבר בעלות נמוכה כמו זו שמצויינת לעיל!!! מדובר כאן בהדרכה אישית בצוותים של שני אנשים ומדריך צמוד. מדובר באימון אינטנסיבי של לימודים מעשיים ותיאורטיים! חווית נהיגה שתלווה כל משתתף למשך כל חייו.. בהתחייבות!

זה מה שאתה מקבל ברגע שאתה מצטרף...

  • חווית נהיגה לא מהעולם הזה… 360 מעלות, מאחורי ההגה של אחת ממכוניות המרוצים הבודדות בישראל.
  • ליווי אלופי מרוצים במסלול מירוצים המקצועי היחיד בארץ במדבר.

*המודעה מנוסחת בלשון זכר אך  פונה לגברים ונשים כאחד.

ימים
שעות
דקות
שניות

רק 8 מהנועזים ביותר יתקבלו!

ההשקעה שלך

החל מ-1,200 ש"ח בלבד!

© כל הזכויות שמורות PRO DRIVE מגשימים חלומות מוטוריים, מקבוצת ראם סמואל 2015