המקום היחידי במדינה בו תוכלו לקרוע את הכביש  במהירות מופרזת, לחתוך פינות כמו חמאה,לגמור כמה שיותר מהר ולצאת מנצח!

 בואו לגלות את עצמכם מחדש מאחורי ההגה! הדרך היחידה  לראות מה אתם באמת שווים על הכביש ועכשיו.. יש מי שילמד אתכם לקרוע אותו כמו שצריך!!

  • כמה פעמים יצא לכם להיות על כביש ריק ועקצץ לכם בקצות האצבעות להצמיד את דוושת הגז לרצפה ולטוס אך, בפעול, נהגתם באחריות ולפי החוק?
  • כמה פעמים מצאתם את עצמכם מדמיינים לעצמכם חותכים פינות כמו 'מייקל שומכר' אבל אתם יודעים שאין זה חוקי ושרוב הסיכויים שהרכב שלכם יאבד גלגל ומראה צדדית?
  • כמה פעמים יצא לכם להתערב עם חברים בטענה שאתם נהגים טובים מהם, מהירים מהם ושלו היו מתחרים איתכם.. הייתם משאירים להם אבק?

מהיום ולראשונה בישראל ישנו מקום בו לא רק תוכלו להגשים את כל חלומותיכם כנהגים אלא תוכלו ללמוד איך לנהוג כמו נהג מירוצים מקדמת הבמה!

חושבים שיש לכם את מה שדרוש כדי להיות נהג מירוצים? פרו-דרייב כבר יבחן מאיזה חומר קורצתם!​

לאוהבי מהירות וחולי שליטה- אין מקום טוב יותר לספק את יצריו של כל מי שמשוגע למהירות! אז אתה מבלה עם החברים שלך בעוד יום של סנוקר או לשבת על בירה בים עם אבטיח בולגרית, לא נמאס לך מאותם בילויים שגרתיים שלא תורמים לגבריות שלך?!

תדמיין לעצמך לרגע יום כדלקמן:

  • תדמיינו לעצמכם את הדרך לשם. כבר ההתערבויות והשחצנות מתחילות לצוף. מי ישאיר אבק למי ועל איזה רכב אתם תנהגו…
  • תדמיין לך את הרגע בו אתם יוצאים מהרכב בחנייה. הרעש של מנועי מירוץ לצד ריח בנזין וגומי שרוף...פתאום אתה וחבריך הופכים לילדים בני עשר באמצע חנות צעצועים, מסתכל על צעצוע שאתה רוצה לשים את ידיך עליו.
  • החוויה הזאת היא מציאות של מאות גברים שלא האמינו איך לא עברו את החוויה קודם לכן!

ללמוד מהטובים ביותר!

ראם סמואל מכשיר אלופים! כשאתה עובר הדרכה מצוות פרו דרייב אתה עובר הדרכה של אלופים ע"י אלופים! פרו דרייב יטמיעו בך "מיינד-סט של אלופים" שילווה אותך במשך כל חייך וכך עשה ראם עם השותף שלו, גידי, שהפך לאלוף טורקיה!!! " קח את המשענת שלך 2 קליקים קדימה ואת המושב קליק אחד אחרונה.." טיפ אחד מידי המאסטר (ראם) ונרקמה לה מערכת יחסים מדהימה שהובילה לשותפות עסקית ולאליפות!

ראם סמואל- האחד שאין שני לו!

ראם התחיל את הקריירה שלו כבר בגיל 18. בגיל 30 כבר לקח את תואר אליפות צרפת במירוצי ראלי! חשוב לציין כי כדי להגיע למקום הראשון ולזכות באליפות מירוצי מכוניות ראלי עליך לנצח בלא מעט מירוצים ומקטעים בכדי לזכות באליפות! לא מדובר כאן בתחרות אחת, בו מי שמסיים את המסלול ראשון מנצח. במירוצי ראלי עליך לזכות במספר לא מבוטל של מירוצים והדרך לשם ארוכה, קשה ומטלטלת!!! היתרון של ראם, שהביא אותו לזכות באליפות צרפת פעמיים טמון היה בעובדה שהוא, במוחו, כבר ניצח. היה עליו לנצח את מתחריו, מנטלית, הרבה לפני שהתיישב מאחורי ההגה והיה עליו להיות חזק יותר בנפשו משאר המתחרים! זהו סוג ההדרכה שתקבל מ-פרו דרייב! אתה תגיע למקום הראשון עוד לפני שבכלל עלית על הרכב וכל מה שיהיה עליך לעשות זה רק להראות לכולם איך עושים זאת, "תכלס' בשטח"!

איזה מן סוג אדם אתה? 

האם אתה אדם שטורף הכל בביס או אדם שטועם לפני שהוא נוגס? לפרו-דרייב יש את התכנית המתאימה לך, בין אם אתה כזה או כזה! אם אתה אחד שהולך עד הסוף, אחד ש-"הולך על כל הקופה" פרו-דרייב הכין עבורך חווית מירוצים מקצועית והדרכה מקיפה ולקרוע את מסלול המירוצים המקצועי ביותר בישראל.. בערד! אם אתה רוצה לכשכש במים, לפני שאתה קופץ אל תוך הבריכה ואתה מעוניין להתחיל "בקטן" אז פרו-דרייב הכין עבורך חווית מירוצים בראשל"צ שהיא אותה חוויה רק.."בקטנה"! מה שתחליט, לנו יש את החוויה התפורה לך כמו "חליפה שלושה חלקים"!

 

הממליצים שלנו

אורן חליבה

תשמעו מדובר בחוויה מסוג שונה. הייתי עם קבוצה במסלול הג׳מקנה בראשון לציון. הדבר הראשון שאתה נתקל בו הם אנשי צוות אדיבים נוטפים מקצועיות. כבר מהקפות הניסיון יצאנו מהרכבים עם אדרנלין שבהמשך התפוצץ בהקפות המדידה. ללא ספק אחת הפילויות הטובות שפגשתי. כל הכבוד ותודה רבה.

שרון קישיצקי

בתור אחת עם טראומה קלה מעסקי הנהיגה, יכולה להגיד באופן מוחלט שהתגברתי על פחד בפעם הראשונה! צוות מקסים ומסור, ובמיוחד טל המדהים שמכוון ומעודד בצורה מקצועית ומדויקת. תודה!

דניס קלוצקי

הגשמתי חלום! מתנת יומולדת בלתי נשכחת, חוויה נפלאה , אנרגיה מטורפת והמון אנדרנלין. רציתי להגיד תודה לטל שריג המאמן הצעיר והמקצועי על האימון המלמד והעברת הידע בצורה המקצועית ביותר! בזכותו לקחתי מקום ראשון במקצה !ותודה לכל צוות הפרודרייב שבזכותכם החלומות מתגשמים.

זה שיש לך רישיון נהיגה לא אומר שאתה מתאים לחוויה!

לא כל אחד בנוי לחווית המירוצים של-פרו דרייב יש להציע! מדובר כאן בהדרכה אמיתית ומקצועית בה תלמד איך לחתוך פינות, להאיץ ולעקוף על רכב, ברגע שתלחץ על דוושת הגז…

  • אפילו מעבורת החלל "אפולו 13" תסכל עליך בקנאה! כל מה שאתה חושב שלמדת ממורה הנהיגה שלך... שכח מזה! הרי שברור לכולם שמורי הנהיגה שלכם לימד אתכם לעבור טסט בלבד ולאו דווקא לנהוג… אצלנו אתה תלמד להסתכל על הכביש בצורה אחרת ובמהירות תגובה על-טבעית.
  • אתה תלמד כלים של נהיגה תחרותית שישפרו לך את איכות ורמת הנהיגה שלך ברכב הפרטי שלך! אבל שוב- זה לא לכל אחד!!! מדובר כאן בתהליך מזורז ליצירת אלופים!
  • הצוות של ראם צריך להטמיע כך ידע של שמשרת נהגי מירוץ מקצועיים ולכן חשוב לדעת מראש שאתה הולך לעבור חווית נהיגה בהילוך גבוה, מהרגע הראשון!!!

 

תהיה הראשון מבין כל החברים שלך!

אל תתן לאחד מהחברים שלך להתעלות עליך בסיפורי הצלחה בכל הקשור להנאות שרק גברים יכולים להעריך ולהשוויץ!

תתאר לעצמך מפגש עם החברים שלך ואתם מתחילים להחליף סיפורי חופשה או פעילויות כאלה ואחרים ואתה מאזין בסבלנות, מחכה שיגיע תורך ופתאום, כשמגיע תורך אתה שולף את הנייד שלך ומראה להם סרטון בו אתה קורע גומי על מכונית מירוץ מפלצתית, במסלול מירוצים מקצועי ואימתני כשאתה חותך פניות ממש כמו אלוף צרפת בראלי..ממש כמו ראם סמואל…

בינינו.. מי, מחבריך יוכל להתעלות על זה?! רוב הסיכויים שהערב, מאותה נקודה, תהיה סביב התכנונים לפגישה החברית הבאה שלכם, בה אתם מתארגנים להתחרות אחד מול השני, מי יגיע לנקודת הסיום הכי מהר!!!

למהירי החלטה שיחצו את קו הסיום!

הטוב ביותר בשבילך!

מהירות תגובה היא אחת מהתכונות החשובות ביותר הנדרשות מכל נהג מירוצים מקצועי.

היכולת לקבל החלטה, בשבריר שניה, החלטה שיכולה להביא לנצחון או לחזור הביתה עם הזנב בין הרגליים!

תכונה זו נדרשת גם כאן! עליך להחליט, האם אתה מוכן להעניק לעצמך את החוויה שלא רק תשפר את הנהיגה שלך לתמיד אלא שתשנה את דרך החשיבה שלך בכל אופן בחייך!!!

מוצע לך מסלול בסיסי שמתאים לאלה שרוצים להתחיל בקטן ומוצע לך מסלול מקצועי יותר ומקיף יותר לאלה שרוצים ללכת בגדול. כך או כך, אתה מקבל חוויה מקצועית של פעם בחיים, שתשנה את תפיסת עולמך על הכביש לתמיד!!!

לחץ על הכפתור, כאן בתחתית המסך ותבחר את המסלול המירוצים שלך!

© כל הזכויות שמורות PRO DRIVE מגשימים חלומות מוטוריים, מקבוצת ראם סמואל 2015