לראשונה בישראל! מופע העצמה לחברות

שחוצה את גבולות התפישה האנושית

חוויה שמשנה תפישת חיים במסע להתפתחות אישית ומקצועית

במופע יחיד שכל מי שנכנס אליו, בסופו, לא יכול להישאר אדיש לשינוי הטוטאלי שעבר!

כל גוף עסקי המעסיק מערך של עובדים חייב לעצמו את הזכות לשנות את תפיסת עולמם של עובדיו בכל רבדי נשמתם כדי למקסם את פוטנציאל העסק ולחצות את גבולות ההצלחה שלו ע"י העצמת הכוח שמניע כל עסק לפסגת ההצלחה שלו...העובדים שלו!

  • נמאס לכם מכל אותם "ימי כיף" וימי גיבוש חסרי תועלת ממשית לעסק?
  • נמאס לכם לארגן עוד יום של קואצ'ר מקצועי שלא מועיל במפגש בודד?
  • נמאס לכם לשבור את הראש בין תועלת לחברה ולבידור העובדים?

תמשיכו לקרוא.
אתם הגעתם למקום הנכון!

שלום.

שמי פדות רוטנמר ואני יצרתי למען העובדים בחברה שלכם מופע יחיד, יוצא מגדר הרגיל ששמו "גמדה שמחוללת שינוי".

במופע תוכלו לגלות אפיקים חדשים לפריצת גבולות בתפיסה האנושית.

המסר של המופע הוא ברור כבר מהדקה הראשונה…והוא שאנחנו הולכים ביחד…"לכוון גבוה"!

אני הוא סוד ההצלחה שלי!

הרי שלכל אחד מאיתנו יש שאיפות בחיים וכל אחד מאיתנו מתמודד מול אתגרים וכוחות מנוגדים שמושכים אותו מלהגשים את שאיפותיו.

אני, היה עליי להתמודד מול כוחות מנוגדים גדולים, לא בגלל שאני קטנה אלא בזכות העובדה שאני כה גדולה!

הרי שה-ה' שבשמיים מכיר את רוחב כתפינו והוא לעולם לא יניח משא שאיננו יכולים לשאת ולכן, המשאות הכבדים שהיה עליי לשאת בדרכי לגדולה שלי רק הוכיחו לי עד כמה גדולה מהחיים אני.

המופע שיצרתי במיוחד עבורכם בא להנגיש לכם ולעובדים שלכם את מפתחות ההצלחה שטמונים בכל אחד ואחד מכם.

המופע שלי, במילים אחרות, משמש כפנס תאורה שמצביע באור חזק על אותם המפתחות שחבויים בכם וברגע שמצאתם אותם, כל שנותר לעשות הוא לסובב את המפתחות, לפתוח את הדלת ולעבור דרכה!

אז אם אתם מעוניינים להעניק לעובדים שלכם חוויה של פעם בחיים, שינוי תפיסתי עמוק שיחולל שינוי טוטאלי בהתפתחות האישית והמקצועית אצל כל אחד ואחד מהעובדים שלכם, בהתחייבות, אני מציעה שתשאירו את הפרטים שלכם, כאן בתחתית ואני אחזור אליכם בהקדם.

קצת עליי

חיי, כגמדה, לא היו קלים כלל וכלל.
בגיל מסוים, את מגלה שאת שונה. את מגלה שאינך גדלה באותו הקצב כמו שאר ילדי הכיתה.

לפעמים אני שואלת את עצמי למי היה זה יותר קשה, האם לי היה קשה להתמודד עם סימני השאלה שריחפו מעל ראשי לגבי מצבי הפיסי או להוריי שהיו צריכים לענות לי עליהן?
נכון, זה היה קשה להכיל את העובדה שאני שונה ושאינני אגדל ואתפתח כמו שאר חבריי לכיתה אבל מה שהפחיד אותי עוד יותר…העובדה שזה עניין של זמן עד שחבריי לכיתה ישימו לב שאני שונה.
כל ילד חולם בשלב מסוים לגבוה מספיק וללחוץ על הלחצן של ה-"עצור" באוטובוס ועד כמה אנו גאים כשסופסוף הצלחנו.

אלו חלק מההצלחות הקטנות שלעולם לא אשיג אבל מהר מאוד גיליתי ולמזלי כבר בגיל צעיר הבנתי שהצלחות כמו אלה הינם תלוליות חול קטנטנות לעומת פסגות ההרים שרציתי לכבוש.
"הייתי צריכה להתאמץ פי כמה וכמה מאחרים…" אני לא משתמשת בתירוצים אלה. אפילו אם הם דברי אמת, אפילו שזו בהחלט המציאות של חיי…בעיניי, משפטים כמו אלה הם מסוכנים מאוד, כי בגלל משפטים כמו אלה, הדרך לרחמים עצמיים…היא תלולה מאוד!
לא היה איכפת לי אם קשה לי יותר מאחרים! לא היה איכפת לי שכולם מסתכלים עליי! לי היה איכפת מדבר אחד וזה הגשמה עצמית והצלחה ללא מעצורים וללא רחם, בכל אשר אפנה!!!
אנשים קרובים אליי שאלו אותי לא פעם לגבי המבטים שמופנים אליי, בכל פעם שאני נכנסת לחדר ואני תמיד עונה בחזרה "גם אם הייתי נכנסת לחדר הומה אדם, לבושה בפיג'מה, הייתי מסובבת ראשים"!
אני יכולה להבטיח לך שאני אדם הרבה יותר מאושר מרוב האנשים שאתקל בהם ברחוב!

כשאת נולדת למציאות מאתגרת, במציאות…מקבלת פרספקטיבה, כבר מגיל צעיר וההגדרה העצמית שלך לאושר, כמושג, הינו מדויק יותר, הנכון יותר ובוגר יותר מאנשים בגילך!
ישנם אנשים שחושבים שאם הם יעשו דיאטה וישילו מעליהם מספר קילוגרמים, זה מה שיעשה אותם מאושרים.
ישנם אנשים שרק אם יתווספו להם עוד כמה אלפים למשכורת, זה מה שיקנה להם אושר.

אין דיאטה בעולם שתצמיח לי 70 ס"מ ואין שום סכום כסף בעולם שיעשה זאת! איני יכולה לברוח מהגוף שלי, איני יכולה לשלוט בכמות המבטים שאני מקבלת בכל יום ביומו..מה שכן יש לי זו השליטה על התפיסה שלי, במציאות המאותגרת שהתברכתי להיוולד לתוכה!!!
אני למדתי שהשליטה על האושר שלנו אינה נמצאת בחפצים, מאכלים, מלבושים וכסף.

אנחנו מוצאים את עצמנו עצובים ורצים לרכוש מוצר שקר כלשהו כדי שיגרום לנו להרגיש טוב יותר ולאחר זמן קצר, הפלא ופלא…אנחנו עצובים שוב.

המציאות שלי עזרתה ותרמה לי רבות בחיפושי לאושר שלי ואני מודה לאל שבשמיים שהתברכתי להיות מאושרת, כבר בגיל צעיר מאוד כי ברגע שאתה מאושר, אתה לא מפחד. ברגע שאתה לא מפחד, אתה מעז להתנסות בדברים חדשים ומרגשים וכאן, ממש כאן טמונה ראשיתה של…הצלחה!
ברגע שאתה מעז להתנסות בחוויות, פעולות או כל דבר חדש, אתה למעשה מכיר את עצמך מחדש וברגע שזה קורה…אתה מבין שאתה יותר מסתם בנאדם, אתה לא פחות מפלא בריאה, מנגנון של יצירה כה מסובך עד שמדענים בני זמננו אינם יכולים לפענח את המעבד שלו (המוח שלנו).
כיום- אני חיה באושר עילאי מסיבה אחת בלבד…
אני הצלחה קומפקטית ומסחררת שרוצה לשתף ולהעניק לכל אחד ואחד מכם את בחוויה שתשנה לכם את תפיסתכם לגבי המציאות שלכם לתמיד!

הסודות שאני אחשוף מולכם, לא תוכלו לקבל כי אינכם גמדים כמוני ואינכם עברתם את האתגרים שאני עברתי אבל מה שבטוח זה שמהיום, אתם יכולים לקצור את פירות עמלי וביחד, נכוון גבוה להצלחה האישית, תעסוקתית, חברתית ומשפחתית שלכם
ולהוביל אתכם למציאות אחרת, למציאות מאושרת ומספקת!

בין לקוחותינו

מכתבי תודה והוקרה

כל הזכויות שמורות ©פדות מכוונת גבוה