שלום.

שמי אריה גרסיאני ואני מאמן עסקי בכיר בצוות של אלון גל.

אם אתם בעלי עסקים ומרגישים שלאף אחד לא באמת אכפת מהעסק שלכם

תראו… הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לעסק זה שלאף אחד לא יהיה איכפת ממנו. או בשפת הרחוב ש'אף אחד לא ישים עליו'. אגב, זה גם לא משנה אם יש לכם עסק גדול או קטן. לי הייתה רשת חנויות בגדים בקניונים הגדולים ביותר ובתקופות מסוימות גם אני הרגשתי כך.

כשללקוחות הפוטנציאליים לא איכפת מהעסק שלכם זה מוביל ישירות לירידה בהכנסות, דישדוש ולבסופו של דבר חוסר אכפתיות שלא לומר דיכאון שלכם – הבעלים.
עכשיו אחרי שאני והצוות העסקי כאן בתות עבדנו עם מאות עסקים שהיו בדיוק במצב הזה, אנחנו יודעים בוודאות של מאה אחוז שישנה שיטה, דרך, נוסחא להפוך מעסק שלא רואים אותו, לעסק שהופך להיות המקדונלדס בשוק שלו, וזה לא משנה מהו הענף העסקי בו אתם פועלים.

אני רוצה לומר לכם למרות שזה ברור שיש לי אינטרס כלכלי שלי איכפת. אחרת לא הייתי עושה את מה שאני עושה – לאמן בעלי עסקים למצוינות.

אני רוצה להציע לכם לקבל במתנה שיחת מיקוד ראשונית ללא עלות בה נראה לכל אחד ואחת מכם את הדרך להפוך מעסק שלא מקבל את המקום הראוי לו לעסק מוביל בתחומו. כזה שהלקוחות אוהבים ונמשכים אליו.

אני בטוח שכבר שמעתם אין ספור הבטחות ויכול להיות שאתם סקפטים ואפילו חשדנים לגבי מה שאני אומר…. וזה בסדר גמור.

זו הסיבה שבשלב הראשון אני לא מבקש מכם כל התחייבות כספית.

כדי לקבל את פגישת המיקוד ללא עלות כל מה שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הכפתור כאן למטה ולמלא את הטופס בעמוד ונציג מטעמי יצור איתכם קשר לתיאום הפגישה.

כיום אני כבר מלווה באופן אישי עשרות בעלי עסקים ולכן למרות הרצון הטוב, הזמן שלי מאוד מוגבל. ברגע שהיומן יתמלא ההצעה הזו תרד מהאוויר. לכן מומלץ לפעול כמה שיותר מהר.

מלאו את הפרטים שלכם כאן למטה כדי לשריין את השיחה שלכם.

אם אתה חושב שמה שיש לי להציע לך כאן, זה בדיוק מה שאתה צריך ויש בך את הלהבה והתשוקה הנדרשת להכפיל את הכנסות העסק שלך, עוד השנה, אז אני מזמין אותך לקבוע שיחת ייעוץ, בחינם, ללא התחייבות, פרט למספר דקות מזמנך..עכשיו כי "המחר מחכה למי שמתכונן אליו…היום!"

מלא את השאלון הקצר ואצור איתך קשר בהקדם.

תות תקשורת ותוצאות, רחוב ז'בוטינסקי 5, רמת גן | טלפון: 054-4400136 | דוא"ל: info@getmoney.co.il